پرویز فتاح:

بنیاد مستضعفان فقط بنگاهی اقتصادی نیست

چهارشنبه 2 مرداد 1398 - 12:32
کد مطلب: 1022268
فتاح

رئیس بنیاد مستضعفان با اشاره به اینکه طی دو روز آینده بازدیدی از آزادراه تهران ـ شمال با حضور رئیس سازمان برنامه و بودجه خواهند داشت، گفت: تلاش می‌کنیم به سرعت این آزادراه تکمیل شود و به بهره‌برداری برسد.

به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ گزارش خبرنگار اقتصادی ایسکانیوز، پرویز فتاح امروز در حاشیه مراسم معارفه خود به عنوان رئیس بنیاد مستضعفان گفت: بنیاد مستضعفان، بنگاهی صرفا اقتصادی نیست، بلکه فرهنگی، انقلابی و اجتماعی است.

وی با بیان اینکه افزایش اعتماد عمومی به بنیاد اهداف اصلی ما است، گفت: بنده موظف هستم به نحوی عمل کنم که هیچ ابهامی در مورد بنیاد وجود نداشته باشد.

رئیس بنیاد مستضعفان گفت: ما از همکاری دولت، مجلس، نهادها و مردم استقبال می‌کنیم. بنیاد به تنهایی نمی‌تواند از همه کشور رفع محرومیت کند و باید هم‌سو و هماهنگ همه کمک کنید تا محرومیت‌زدایی را بیشتر کاهش دهیم.

هدف‌گذاری برای تکمیل آزادراه تهران ـ شمال طبق برنامه

وی گفت: روز جمعه همین هفته با رئیس سازمان برنامه و بودجه از آزادراه تهران ـ شمال بازدید می‌کنم. ما پای آزادراه می‌ایستیم تا تمام شود. دولت و پیمانکاران در کنار هم این آزادراه را به پایان می‌رسانند.

برگزاری جلسه با اعضای پلاسکو

وی گفت: در مورد پلاسکو ساختمان پشتی در حال بازسازی است. 250 نفر هم در ساختمان جدید هستند که با نماینده صنف جلسه می‌گذارم و اطمینان می‌دهم که حتما پروژه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ به سرعت اجرا شود، البته آن صنف هم باید با ما همکاری کند. به هر حال ساختمان جدید پلاسکو، آن ساختمان قبلی نیست.

فتاح افزود: تلاش می‌کنیم در اولین فرصت در محل پلاسکو حضور یابم و خیلی شفاف موارد را توضیح دهم و مطمئن باشید هرطور شده پلاسکو را می‌سازیم و تحویل می‌دهیم اما زمان نمی‌دهیم.

انتهای پیام/‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

20 / 20

نظرات

1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.

ایسکاTV

اخبار پر بازدید

آخرین اخبار