مکاتبه با ارشاد برای جمع آوری تبلیغات مجتمع تجاری فردوسی

دوشنبه 27 اردیبهشت 1395 - 08:51
کد مطلب: 644844
مجتمع فردوسی

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران با اشاره به اینکه مجوز محتوای سازه‌های تبلیغاتی سطح شهر توسط اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی شهر تهران صادر می شود، افزود: برای جمع آوری تبلیغات مجتمع تجاری فردوسی با اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مکاتبات لازم انجام شده است.

به گزارش ایسکانیوز و به نقل از ایسنا عیسی علیزاده گفت: صدور مجوز برای تبلیغات تجاری بر عهده اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی است و سازه ها در اختیار سازمان زبیاسازی است و شرکت ها از ارشاد برای محتوا مجوز دریافت می کنند.

او افزود: تعامل و همکاری بسیار مناسبی میان سازمان زیباسازی و ارشاد وجود دارد. بر همین اساس با آنها مکاتبه کرده ایم که با توجه به اینکه شهرداری تهران به دلیل تخلفات فنی، مجوز ادامه فعالیت این مجتمع را متوقف کرده است، اعلام شود هیچ شرکتی تبلیغات این مجتمع را برعهده نگیرد.

علیزاده ادامه داد: سازمان زیباسازی تنها برای مزایده اقدام به رتبه بندی شرکت های تبلیغاتی می کند و سازه ها را به این شرکت ها اجاره می دهد اما اینکه چه چیزی بر روی این سازه ها اکران می شود بر عهده اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی است.

او تاکید کرد: سازمان زیباسازی نمی تواند رأسا برای نوع محتوا و یا جمع آوری این تبلیغات اقدام کند.

به گزارش ایسنا، روز گذشته رضا تقی‌پور سخنگوی شورای شهر تهران در نشستی خبری پس از جلسه شورای اسلامی شهر تهران درباره مجتمع تجاری فردوسی و تبلیغاتی که سازمان زیباسازی برای این سازه متخلف انجام می‌دهد، گفت: شهرداری بهره‌برداری از این مجتمع را منوط به بهسازی و ایمن سازی کرده و باید بگویم تبلیغاتی که در سطح شهر است برای سازمان زیباسازی نیست؛ بلکه سازمان زیباسازی بنرهای خود را به پیمانکاران واگذار کرده و آنها نیز تبلیغات مختلفی انجام می دهند و سازمان زیباسازی در مورد محتوا تعهدی ندارد.

105105

20 / 20

نظرات

1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.

ایسکاTV

اخبار پر بازدید

آخرین اخبار