ولایتی: نامه صد فعال سیاسی برای مذاکره با آمریکا تسلیم‌نامه است

ولایتی: نامه صد فعال سیاسی برای مذاکره با آمریکا تسلیم‌نامه است

علی‌اکبر ولایتی در همایش بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی، خطاب به امضاکنندگان نامه اخیر برای مذاکره با آمریکا گفت: برخی از آنها که این نامه را امضا کردند، تابعیت دوگانه دارند. ملت ایران به اینها وکالت نداده است.

 ثبت نام  پذیرش بدون آزمون  دکتری تخصصی سال 97 دانشگاه آزاد اسلامی آغاز شد

ثبت نام پذیرش بدون آزمون دکتری تخصصی سال 97 دانشگاه آزاد اسلامی آغاز شد

ثبت نام بدون آزمون استعدادهای درخشان دکتری تخصصی سال 97 دانشگاه ...

بسیج اساتید یک سازمان تمدن‌ساز اسلامی است

بسیج اساتید یک سازمان تمدن‌ساز اسلامی است

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در جمع اساتید بسیجی این دانشگاه، گفت: ...

آخرین جزئیات کنکور سراسری 97

آخرین جزئیات کنکور سراسری 97

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور ضمن تشریح جزئیات کنکور ...

سایر عناوین مهم

گام به گام تا کنکور سراسری؛

داوطلبان در جلسه کنکور زمان را مدیریت کنند

رتبه 5 گروه علوم تجربی گفت: درکنکور تجربی دروس زیست و شیمی وقت بیشتری می گیرد به همین دلیل در جلسه کنکور زمان را مدیریت کردم تا وقت بیشتری را به این دروس اختصاص دهم.

ایسکانیوز بررسی کرد؛

اهمیت حوزه علوم انسانی از دیدگاه مقام معظم رهبری

مقام معظم رهبری معتقدند علوم انسانی و رشته های مرتبط با آن جهت دهنده و فکرساز است، همچنین مسیر و مقصد حرکت جامعه را تعیین می کند، به همین منظور در سخنرانی های متعدد، بارها بر اهمیت این حوزه و تقویت آن تاکید کرده اند.

دکتر عموعابدینی:

رشته‌های دانشگاهی بر اساس نیازها و مسئله‌محوری راه‌اندازی شوند

قائم مقام واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی گفت: با توجه به اینکه نیازها و مشکلات در مناطق مختلف کشور با یکدیگر تفاوت دارند، لازم است در ایجاد و راه‌اندازی رشته‌ها به آمایش سرزمین، آمایش آموزشی عالی، نیاز منطقه و مسئله محور بودن رشته‌ها توجه ویژه‌ای شود.

بخشنامه ساماندهی وضعیت آموزشی و کنسولی دانشجویان غیرایرانی ابلاغ شد

علیرضا شیخ عطار مدیرکل بین‌الملل دانشگاه آزاد اسلامی، بخشنامه ساماندهی وضعیت آموزشی و کنسولی دانشجویان غیرایرانی را به روسای واحدها، مراکز آموزشی و سازمان سما دانشگاه آزاد اسلامی ابلاغ کرد.

رئیس واحد خرم آباد در گفت و گو با ایسکانیوز؛

مذاکرات واحد خرم آباد با بانک ملی برای ارائه وام به دانشجویان نیازمند

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم آباد گفت: دانشگاه آزاد اسلامی واحد لرستان با بانک ملی مذاکراتی را انجام داده است، در این راستا دانشجویان نیازمند و یا افرادی که در پرداخت شهریه دچار مشکل هستند به بانک ملی معرفی می شوند، این بانک نیز ضمانتی از دانشجو دریافت کرده و در مقابل وام هایی در اختیار آن ها قرار می دهد.

توسعه علوم انسانی در گرو خودباوری و تعقل است

سفیر سابق ایران در استرالیا و مکزیک گفت: متاسفانه بسیاری از افراد در سیستم دانشگاهی ما به نوعی تسلیم نظرات غربی‌ها هستند و اکثر منابع درسی ما از منابع غربی گرفته می‌شود و قطعا توسعه علوم انسانی در گرو خوباوری و تعقل است .

عملیات روسازی بتنی آزادراه‌های ایران توسط محققان واحد علوم و تحقیقات کلید خورد

عملیات روسازی بتنی آزادراه‌های ایران، بر اساس یافته‌ها و نتایج مطالعات محققان واحد علوم و تحقیقات و توسط شرکت راهسازی و عمران ایران کلید خورد.

فرهاد رهبر مطرح کرد:

کارورزی و ارتباط با صنعت از دوره دانشجویی باید جدی گرفته شود

دکتر فرهاد رهبر با اشاره به موضوع ارتباط صنعت و دانشگاه گفت: موضوع مهم ارتباط صنعت و دانشگاه که مورد تأکید جدی رهبر معظم انقلاب «مدظله العالی» قرار گرفت هنوز به هدف مطلوب نرسیده است.

با انتخابات کمیسیون آموزش مجلس؛

«عارف» به ریاست رسید

نماینده مردم تهران از انتخاب عارف به عنوان رئیس کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی خبر داد.

خانلری در گفت‌وگو با ایسکانیوز؛

باید به شهروندان اهمیت حوزه علوم انسانی را آموزش دهیم

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت:در صورتی که پیشرفت و دستاوردی در حوزه علوم انسانی وجود نداشته باشد، کشور ما خسارات جبران ناپذیری را متحمل خواهد شد. در این راستا باید به شهروندان اهمیت حوزه علوم انسانی را آموزش دهیم.

تشکل‌های دانشجویی در دفاع از منافع ملی کشور ایستاده‌اند

مسئول بسیج دانشگاه آزاد اسلامی یزد گفت: تصویب قرار داد FATF منافع ملی و امنیت کشور را به خطر می اندازد و در بحث مبارزه با تروریسم قطعا کشورهای عضو این قرارداد گروه هایی را تروریسم می‌دانند که از نظر ما تروریست نیستند.

با حکمی از سوی دکتر فرهاد رهبر

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد نور منصوب شد

دکتر فرهاد رهبر رئیس دانشگاه آزاد اسلامی طی حکمی دکتر محمد احمدی را به سمت سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد نور منصوب کرد.

در واحد تهران شمال صورت گرفت؛

بررسی «عملکرد آمریکا در رسانه بازی» برای اولین بار در جهان

دانشجوی دکتری علوم ارتباطات دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال گفت: بهترین راهکاری که ما می توانیم در زمینه تولید بازی ها در کشورمان انجام دهیم این است که رویکرد تقابلی داشته باشیم، همچنین در این راستا می توان برای بازیکنان داخلی بازی هایی طراحی کرد که بازنمایی بیشتری از ادبیات فرهنگی، دینی و سنتی کشورمان داشته باشد.

دکتر رهبر در شورای هماهنگی واحد علوم و تحقیقات خبر داد

همکاری دانشگاه آزاد اسلامی با اساتید برجسته بازنشسته

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گفت: همکاری با آن دسته از اعضای هیات علمی برجسته که به افتخار بازنشستگی نائل می‌شوند را نمی‌خواهیم از دست بدهیم.

حقوق و مزایای کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی افزایش یافت

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی بخشنامه افزایش حقوق و مزایای سال 97 اعضای هیات علمی و غیر هیات علمی را به روسای واحدها، مراکز آموزشی و سازمان سما دانشگاه آزاد اسلامی ابلاغ کرد.

دکتر رهایی:

در دوره های کارشناسی ارشد و دکتری کاهش ظرفیت نداریم

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی اعلام کرد: امسال در تمام رشته هایی که دارای شرایط لازم هستند، همچون گذشته پذیرش دانشجو خواهیم داشت.

تمدید مهلت ثبت‌نام سومین جشنواره نشریات دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی  

مدیرکل فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی از تمدید مهلت ثبت‌نام جشنواره نشریات دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی تا 10 تیرماه خبر داد.

قائم مقام واحد علوم و تحقیقات در نشست «روز راهبرد» مطرح کرد:

حرکت، رفتار و برنامه‌ریزی اساتید باید به سوی رفع نیازهای کشور باشد

دومین نشست تبیین مدل « Strategy Day » واحد علوم و تحقیقات با حضور اعضای کارگروه‌های این مدل، نظریه‌پردازان و دست‌اندرکاران حوزه سیاستگذاری علم و فناوری، به ریاست دکتر قاسم عموعابدینی قائم مقام واحد علوم و تحقیقات برگزار شد.

در واحد تهران شمال صورت گرفت؛

پژوهشی که از دیپلماسی رسانه ای آمریکا در صنایع فرهنگی دیجیتال حکایت دارد

نخستین دفاع‌ رساله دکتری ارتباطات دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال برگزار شد.

در پاسخ به سؤلات مکرر مخاطبان ایسکانیوز؛

شرایط بازگشت به تحصیل دانشجویان پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی

دانشجویی که تمایل به انصراف از تحصیل داشته باشد، باید درخواست انصراف خود را شخصًا به اداره آموزش دانشگاه تسلیم نماید. در این صورت دانشجو مجاز است فقط برای یک بار حداکثر تا یک ماه قبل از پایان همان نیمسال، تقاضای انصراف خود را پس بگیرد.

فعالیت ۳۰۰ مرکز علمی کاربردی وابسته به دستگاه های اجرایی متوقف شد

معاون آموزشی وزارت علوم اعلام کرد: براساس مصوبه اخیر شورای عالی اداری، جلوی فعالیت ۳۰۰ مرکز علمی کاربردی وابسته به دستگاه های اجرایی گرفته شده و ظرفیت ۳۰۰ مرکز دیگر صفر شد.

گام به گام تا کنکور سراسری؛

مهم ترین رمز موفقیتم توکل برخدا و مطالعه دقیق و مداوم بود

رتبه 2 کنکور علوم انسانی سال 96 گفت: مهم ترین رمز موفقیتم توکل برخدا و مطالعه دقیق و مداوم، تمرکز بیشتر بر دروس تخصصی عربی ،فلسفه و منطق و ادبیات بود .

مغفول ماندن علوم انسانی به مدیریت دانشگاه ها برمی گردد

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: مغفول ماندن علوم انسانی به مدیریت دانشگاه ها برمی گردد، باید بدنبال تربیت نسلی باشند که برای جامعه مفید واقع شوند و بتوانند در دانشگاه ها نظریه پرداز علوم انسانی پرورش دهند .

پیامک های جنبش های دانشجویی به هیچ عنوان تهدید آمیز نبوده است

معاون سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه مالک اشتر درخصوص تایید یا تکذیب ارسال پیامک های تهدید آمیز توسط تشکل های دانشجویی به نمایندگان مجلس گفت: پیامک های تهدید آمیز واقعا بیانگر کم بودن سعه صدر مسئولان علی الخصوص نمایندگان مجلس است. من خودم در جنبش های دانشجویی هستم و این پیامک ها به هیچ عنوان تهدید آمیز نبوده است.

اعلام نتایج چند برابرظرفیت دوره دکتری تخصصی با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی

نتایج چند برابرظرفیت دوره دکتری تخصصی با آزمون سال 1397دانشگاه آزاد اسلامی امروز اعلام شد.

دکتر فرهاد رهبر در جلسه شورای فرهنگی دانشگاه:

رسانه های دانشگاه آزاد اسلامی «شبکه دانشجو خبرنگار» راه اندازی کنند

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خطاب به مسئولان رسانه های دانشگاه گفت: با راه اندازی"شبکه دانشجویی خبرنگار" می توانید اخبار اقصی نقاط کشور را به صورت آنلاین توسط دانشجویان به دست آورید.

همه عناوین دانشگاه

اخبار پر بازدید

آخرین اخبار

آرشیو