دکتر ابطحی خبر داد:

امروز آخرین مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی‌ارشد علوم پزشکی

 امروز آخرین مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی‌ارشد علوم پزشکی دوشنبه 8 خرداد 1396 - 16:00

معاون علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی از آخرین زمان ثبت نام در آزمون کارشناسی‌ارشد علوم پزشکی خبر داد.

ارائه گزارش از مشکلات و نابسامانی های مالی دانشگاه آزاد اسلامی

ارائه گزارش از مشکلات و نابسامانی های مالی دانشگاه آزاد اسلامی

موسسه مفید راهبر به عنوان حسابرس مستقل دانشگاه آزاد اسلامی در ...

صندوق حمایت از تولیدات پژوهشگران دانشگاه آزاد اسلامی بزودی راه اندازی می شود

صندوق حمایت از تولیدات پژوهشگران دانشگاه آزاد اسلامی بزودی راه اندازی می شود

دکتر مرتضی موسی خانی سرپرست معاونت پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی صبح ...

ارتقای رتبه 26 عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی

ارتقای رتبه 26 عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی

در جلسه هیات ممیزه دانشگاه آزاد اسلامی ، 26 پرونده هیات ...

سایر عناوین مهم

انتصاب مدیرکل آموزش و امور دانشجویان علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی

طی نامه ای از سوی دکتر رامتین حدیقی، رئیس مرکز خدمات آموزشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به تاریخ ۲۵ اردیبهشت ماه ۱۳۹۶، دکتر فرهاد ادهمی مقدم، مدیرکل آموزش پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان ، یکی از اعضای رسمی کمیته نظارت بر حسن اجرای مقررات آموزشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی منصوب شد.

در نشست مشترک سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی با رییس و اعضای هیات مدیره بانک ملی توافق شد؛

اعطای تسهیلات به دانشجویان، اساتید و کارکنان دانشگاه/ توافق در زمینه توسعه مراکز تحقیقاتی و علمی /شهر علمی مکاترونیک و تکنولوژی اطلاعات ایران راه اندازی می شود

دکتر نوریان سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی با دکتر محمدرضا حسین زاده مدیرعامل و رییس هیات مدیره بانک ملی دیدار و درباره تفاهم نامه همکاری در زمینه های مشترک بین بانک ملی و دانشگاه آزاد اسلامی در دوره مدیریت جدید بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

در حکمی از سوی دکتر نوریان صورت گرفت

انتصاب سرپرست اداره کل امور فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی

دکتر نوریان سرپرست دانشگاه‌آزاد اسلامی در حکمی رضا نصیری را به سمت سرپرست اداره کل امور فرهنگی و اجتماعی این دانشگاه منصوب کرد.

در حکمی از سوی دکتر نوریان:

سرپرست اداره کل حقوقی دانشگاه آزاد اسلامی منصوب شد

با حکمی از سوی سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی، سید حسین طباطبایی اصل به سمت سرپرست اداره کل حقوقی دانشگاه آزاد اسلامی منصوب شد.

مدیرکل امور هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی خبر داد:

آغاز ثبت ماموریت و انتقال اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی

مدیرکل امور هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی از آغاز ثبت درخواست ماموریت و انتقال اعضای هیات علمی خبر داد.

معاون علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی خبر داد

توسعه کمی و کیفی رشته های پزشکی در شهرستان ها

معاون علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی در جلسه بررسی مشکلات واحدهای استان سمنان در واحد گرمسار، دکتر ولایتی را از مفاخر علمی کشور دانست و بابیان اینکه دکتر نوریان هم علاقمند به توسعه رشته های پزشکی هستند گفت: «امیدواریم توسعه کمی و کیفی رشته های پزشکی کماکان با سرعت بیشتری ادامه پیدا کند.»

معاون پارلمانی دانشگاه آزاد اسلامی :

مجلس ریل گذار حرکت های مفید و موثر دانشگاه است/ نخبگان؛ موتورهای محرک سیستم آموزشی و پژوهشی

معاون پارلمانی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: در خصوص حرکت های مفید و موثر دانشگاه در راستای رتقای کشور مجلس ریل گذار است و این دانشگاهیان هستند که باید سرنخ خواسته های خود را به مجلس برسانند تا پس از بررسی های لازم مجلس شرایط را مهیا کرده و موانع موجود را از سر راه بردارد. 

دکتر حسین زاده لطفی عنوان کرد:

آزمون EPT دانشگاه آزاد اسلامی مطابق با استانداردها برگزار می شود/ بسیاری از دانشگاه های دولتی نمره آزمون EPT را به رسمیت می شناسند

معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: آزمونEPT  دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان یکی از  آزمون های استاندارد کشور در دوره دکتری شناخته شده که نمره قبولی آن مورد تایید بسیاری از دانشگاه های دولتی است.

ابلاغ بخشنامه برنامه های ماه مبارک رمضان در دانشگاه آزاد اسلامی

دکتر ابراهیم کلانتری معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی بخشنامه انجام فعالیت‌های ماه مبارک رمضان را به رییسان واحدهای مرکز استان، رییسای واحدها و مراکز آموزش و سازمان سما ابلاغ کرد.

دکتر علی محمد نوریان ریاست دانشگاه آزاد اسلامی :

اقامه نماز جمعه در دانشگاه آزاد اسلامی نیشابور نمادی از پیوستگی دین و دانش در باورهای همه ماست

برای یاز دهمین سال متوالی و به مناسبت سالروز تاسیس دانشگاه آزاد اسلامی و حماسه سوم خرداد سالروز فتح خرمشهر نماز پر صلابت جمعه در دانشگاه آزاد اسلامی نیشابور برگزار شد.

تشریح برنامه های ماه رمضان دانشگاه آزاد اسلامی از زبان معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی

 معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی: امسال بخشنامه برگزاری کارگاه های تفسیر قرآن کریم ویژه ماه مبارک رمضان ابلاغ شده است که شروع آن از تفسیر سوره حمد خواهد بود و تمامی افراد اعم از کارمندان، اساتید و دانشجویان می توانند در این کارگاه شرکت کنند. 

سرپرست دانشگاه خبر داد:

تشکیل جلسه هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی/تفکیک فعالیت های آموزشی و مالی

سرپرست دانشگاه آزاد گفت: درحال برنامه ریزی برای تفکیک فعالیت های آموزشی از مالی دانشگاه هستیم که در این راستا هلدینگ هایی جدا از فعالیتهای دانشگاه در کنار واحدهای دانشگاه ایجاد می شود.

مهم ترین رخدادهای دانشگاه آزاد اسلامی در هفته ای که گذشت

بی شک مهمترین رخداد این هفته دانشگاه آزاد اسلامی برگزاری جشنواره فرهیختگان به مناسبت سالروز تاسیس دانشگاه بود.

در جلسه کمیسیون دائمی هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی صورت گرفت

راهکارهای برون رفت واحدهای دانشگاهی از مشکلات نقدینگی و بهبود وضعیت نقدینگی واحدها/ اجرایی نمودن سیاست مدیریت هزینه/ بازنگری و اصلاح بخشنامه ها و آیین نامه های دانشگاه آزاد اسلامی

جلسه کمیسیون دائمی هیات امنا عصر روز گذشته به ریاست دکتر نوریان سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی و با حضور اعضا برگزار شد و درخصوص راهکارهای برون رفت برخی واحدها از مشکلات نقدینگی تصمیم گیری شد.

دیدار سرپرست معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی با معاون علمی و فناوری ریاست‌جمهوری / انجام پروژه های کاربردی کلان در سطح ملی / حمایت از فعالیت شرکت های دانش بنیان

دکتر مرتضی موسی خانی سرپرست معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه صبح دیروز با دکتر سورنا ستاری معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری در سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی دیدار و گفتگو کرد.

پیام تبریک سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی به دکتر حسن روحانی

دکتر علی محمد نوریان سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی با صدور پیامی، انتخاب مجدد دکتر حسن روحانی به ریاست جمهوری را تبریک گفت.

نماینده دماوند و فیروزکوه در مجلس:

دکتر ولایتی مورد اعتماد مقام معظم رهبری است/باید از دانشگاه آزاد اسلامی نگهداری کرد/ هزینه تحصیل در دانشگاه آزاد با دانشگاه های غیردولتی دیگر قابل مقایسه نیست

نماینده دماوند و فیروزکوه در مجلس با اشاره تاثیر دانشگاه آزاد اسلامی در آموزش عالی کشور گفت: این دانشگاه از نظر اقتصادی و علمی عملکرد مفید و وسیعی داشته است که باید از آن نگهداری کرد.

طی بخشنامه معاونت اداری و مالی دانشگاه آزاد اسلامی؛

کاهش ساعت کاری در ماه مبارک رمضان منوط به تصمیم هیات دولت است

دکتر مرتضی احسانی معاون اداری و مالی دانشگاه آزاد اسلامی طی بخشنامه ای، کاهش ساعت کاری در ماه مبارک رمضان را منوط به تصمیم هیات دولت دانست.

دکتر نوریان در جلسه هیات رئیسه:

امروز جوانان با تأسی از فرهنگ دفاع مقدس، در سنگر علم و دانش به دنبال تحقق آرمان‌های انقلاب هستند

دویست و نهمین جلسه هیات رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی صبح امروز به ریاست دکتر نوریان سرپرست دانشگاه و با حضور اعضا برگزار شد.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی در همایش بزرگداشت سالروز آزادسازی خرمشهر:

72درصد از جامعه شهدا و ایثارگران در دانشگاه آزاد اسلامی تحصیل می کنند

مراسم بزرگداشت سالروز آزادی خرمشهر بعد از ظهر امروز با حضور دکتر علی محمد نوریان سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی و سردار بهمن کارگر رئیس سازمان حفظ و نثر آثار دفاع مقدس در دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد.

رئیس بنیاد حفظ آثار و ارزشهای دفاع مقدس:

دنیا می خواهد جلوی پیشرفت علمی ما را بگیرد/دفاع مقدس متعلق به هیچ جناحی نیست/ ثمره بزرگ دفاع مقدس روحیه و تفکر بسیجی است

مراسم بزرگداشت سالروز آزادی خرمشهر بعد از ظهر امروز با حضور دکتر علی محمد نوریان سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی و سردار بهمن کارگر رئیس سازمان حفظ و نثر آثار دفاع مقدس در دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد.

پیام تبریک سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی به مناسبت سالروز فتح خرمشهر

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی به مناسبت سالروز آزادی خرمشهر پیامی صادر کرد.

سرپرست دفتر مطالعات و برنامه ریزی آموزشی و درسی دانشگاه‌ خبر داد:

تبدیل دانشگاه آزاد اسلامی به قطب علمی علوم دریایی در راستای اجرای تفاهم نامه مشترک با انجمن کشتیرانی/ بازنگری رشته ها و تدوین سرفصل های مورد نیاز در امور دریا

به منظور ایجاد و ارتقای رشته های دریایی، سرپرست دفتر مطالعات و برنامه ریزی آموزشی و درسی دانشگاه‌آزاد اسلامی و رییس هیات مدیره انجمن کشتیرانی با یکدیگر دیدار کردند.

توسط معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی

بخشنامه دوره تابستان 96-95 رشته های غیرپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی ابلاغ شد

بخشنامه دوره تابستان 96-95 رشته های غیر پزشکی دانشگاه‌آزاد اسلامی توسط معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی این دانشگاه ابلاغ شد.

تقدیر از 83 پژوهشگر برتر دانشگاه آزاد اسلامی در پنجمین جشنواره فرهیختگان

در پنجمین جشنواره فرهیختگان که صبح امروز همزمان با سی و پنجمین سالروز تاسیس دانشگاه آزاد اسلامی، با حضور دکتر ولایتی رئیس هیات موسس و هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی و دکتر نوریان سرپرست این دانشگاه برگزار شد، از 83 پژوهشگر برتر در حوزه های مختلف تقدیر به عمل آمد.

در سی و پنجمین سالگرد دانشگاه آزاد اسلامی:

دکتر ولایتی: استان‌ها در منطقه خود زیان‌دهی واحد ها را متوقف کنند/کشورهای خارجی برای جذب نخبگان ایران تلاش می کنند

سی و پنجمین سالگرد تاسیس دانشگاه آزاد اسلامی و مراسم افتتاح جشنواره فرهیختگان این دانشگاه صبح امروز با حضور دکتر علی اکبر ولایتی رئیس هیات موسس و هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر علی محمد نوریان سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر جاسبی عضو هیات موسس دانشگاه آزاد اسلامی و معاون و مسئولان این دانشگاه برگزار شد.

همه عناوین سازمان مرکزی


اخبار پر بازدید

آخرین اخبار

آرشیو

نظرسنجی

مهمترین خواسته مردم از دولت دوازدهم چیست؟