غلامی در گفتگو با ایسکانیوز: دانشگاه آزاد یک بخش غیر دولتی قوی و توانمند است که باید حمایت شود/ در مدیریت یکساله دکتر ولایتی آثارخوبی وجود دارد

غلامی در گفتگو با ایسکانیوز: دانشگاه آزاد یک بخش غیر دولتی قوی و توانمند است که باید حمایت شود/ در مدیریت یکساله دکتر ولایتی آثارخوبی وجود دارد دوشنبه 2 بهمن 1396 - 08:47

وزیر علوم گفت: در حوزه آموزش عالی نقش حوزه بین المللی را نباید کم ببینیم یا کمرنگ کنیم و از آن جایی که دانشگاه آزاد یک بخش غیر دولتی قوی و توانمند است باید برای ادامه کارش در چارچوب قوانین و مقررات حمایت شود.

2 انتصاب جدید در واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی

2 انتصاب جدید در واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی

دکتر فرهاد رهبر رئیس دانشگاه آزاد اسلامی طی احکامی سرپرست های ...

 پرداخت هدیه به کادر پرستاری دانشگاه آزاد اسلامی به مناسبت میلاد حضرت زینب (س)

پرداخت هدیه به کادر پرستاری دانشگاه آزاد اسلامی به مناسبت میلاد حضرت زینب (س)

معاون علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی با ابلاغ بخشنامه به روسای ...

ثبت نام بر اساس سوابق تحصیلی در مقاطع کاردانی دانشگاه آزاد اسلامی از فردا

ثبت نام بر اساس سوابق تحصیلی در مقاطع کاردانی دانشگاه آزاد اسلامی از فردا

ثبت نام بر اساس سوابق تحصیلی در مقاطع کاردانی پیوسته و ...

سایر عناوین مهم

منظری‌توکلی ؛

توسعه کیفی و کمی در آموزشکده‌های سما با توجه به نیازهای اقلیمی و منطقه‌ای را دنبال خواهیم کرد

سرپرست سازمان سمای دانشگاه آزاد اسلامی گفت: توسعه کیفی و کمی در آموزشکده‌های سما با توجه به نیازهای اقلیمی و منطقه‌ای را دنبال خواهیم کرد.

با حکم دکتر فرهاد رهبر

دبیر هیات امنای استان هرمزگان ابقا شد

طی حکمی از سوی دکتر فرهاد رهبررئیس دانشگاه آزاد اسلامی ،دبیر هیات امنای استان هرمزگان در سمت خود ابقا شد.

سرپرست باشگاه پژوهشگران دانشگاه آزاد اسلامی خبر داد؛

راه‌اندازی سامانه‌ ثبت‌نام کارآفرینان بدون مدرک در دانشگاه آزاد

سرپرست باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی از راه‌اندازی سامانه‌ای برای ثبت‌نام کارآفرینان بی‌مدرک خبر داد.

پوریوسف در گفت‌وگو با ایسکانیوز؛

افزایش توجه به پژوهش و اصرار بر تحولات فرهنگی در دانشگاه آزاد

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارومیه گفت: در ساختار جدید دانشگاه آزاد اسلامی تحولات نوینی رخ داده است و ساختار از نظر استفاده از نیروهای ارزشی و بها دادن به فضاهای ارزشی و انقلابی بهتر شده است.

اطلاعیه برگزاری کلاسهای آمادگی آزمون EPT

اداره برگزاری آزمون های استاندارد زبان انگلیسی مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی اقدام به برگزاری سی و یکمین دوره کلاسهای آمادگی آزمون EPT نموده است.

حذف رشته کاردانی پیوسته خسارت بزرگی است

رئیس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی گفت: «وزارت علوم درمورد دوره کاردانی پیوسته تصمیم‌گیری خواهد کرد، حذف رشته‌های کاردانی پیوسته به علت مهارتی بودن این رشته‌ها خسارت بزرگی است.»

تغییر زمان آزمون کارشناسی ارشد رشته های گروه پزشکی سال 97

مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور در خصوص تغییر زمان آزمون کارشناسی ارشد رشته های گروه پزشکی سال 97 و مجموعه امتحانی فیزیوتراپی اطلاعیه ای منتشر کرد.

نصیر زاده خبر داد؛

معافیت مالیاتی برای فرزندان شاهد، جانبازان، آزادگان و رزمندگان دانشگاه آزاد اسلامی

مدیرکل امور شاهد و ایثارگران دانشگاه از حمایت های دانشگاه آزاد اسلامی از اساتید و کارکنان ایثارگر خبر داد.

در راستای ایجاد شفافیت مالی صورت گرفت

راه اندازی سامانه آنلاین مدیریت متمرکز حقوق و دستمزد در دانشگاه آزاد اسلامی

دبیر شورای راهبردی فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه از راه اندازی سامانه آنلاین مدیریت متمرکز حقوق و دستمزد در مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی خبر داد.

در گفت‌و‌گو با ایسکانیوز مطرح شد؛

تغییرات چشمگیر در دانشگاه آزاد اسلامی

مدیرکل امور هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: تلاش برای زنده کردن ارزش­های اسلامی، تأکید بر ابعاد فرهنگی و بین ­المللی کردن دانشگاه آزاد اسلامی با هدف گسترش افق پیشرفت ­های علمی در سطح امت اسلامی از شاخص­های بارز در این دوره مدیریتی است.

توضیحات مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی درباره ادعای تقلب در امتحانات پایان ترم

طی چند روز گذشته خبرهایی مبنی‌بر تقلب دانشجویان در برخی امتحانات در تعدادی از واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی تهران در فضای مجازی منتشر شد؛ خبرهایی که بدون آوردن دلیل و مدرک و صرف اتکا به وجود برخی کانال‌های تلگرامی که دانشجویان این واحدها در آن عضو هستند، بحث تقلب گسترده در واحدها را مطرح می‌کرد.

حجت الاسلام کلانتری؛

راه اندازی پاتوق اندیشه و خانه فرهیختگان در دانشگاه آزاد اسلامی

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی از راه اندازی پاتوق اندیشه و خانه فرهیختگان در این دانشگاه خبر داد.

**دکترصالح اسکندری سرپرست سازمان چاپ و مسئول امور رسانه‌های دانشگاه آزاد اسلامی

انتصاب انقلابی

سرپرست سازمان چاپ و مسئول امور رسانه‌های دانشگاه آزاد اسلامی به بهانه ۳۰ دی، سالروز حکم رهبر معظم انقلاب برای دکتر ولایتی یادداشتی در روزنامه فرهیختگان منتشر کرد.

نتایج آزمون Ept دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد

کلیه داوطلبان می توانند با مراجعه به سامانه مرکز سنجش و پذیرش به نشانی English.iau.ac.ir از نتیجه این آزمون آگاهی یابند.

**محمد حسین فرهادیان-سردبیر

دانشگاه آزاد فرصتی برای انقلاب

ردپای دانشگاه آزاد در سیاست فراتر از فعالیت چند عنصر ضدانقلاب در رسانه‌های آن است که گذشت زمان و انتشار اسناد، آن‌ها را عیان‌تر خواهد کرد؛ اما آنچه که مشخصاً از الزامات دوره جدید است، حذف حاشیه از مدار دانشگاه و احیای نمانام(برند) علمی دانشگاه است.

دکتر نفر خبر داد؛

تقسیم بندی دهگانه مناطق آمایشی حوزه علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی

معاون علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی از ایجاد تشکیلات جدید علوم پزشکی استان ها بر اساس مصوبه هیات رئیسه در کشور خبر داد.

داوطلبان پشت‌کنکوری حواس‌شان را جمع کنند

این روزها خبرهای خوبی برای داوطلبان آزمون در رسانه‌ها منتشر شده است؛ از شروع ثبت‌نام کنکور سراسری 97 تا ثبت‌نام در رشته‌های بدون آزمون کارشناسی دانشگاه آزاد اسلامی و آغاز تکمیل‌ ظرفیت مقطع کارشناسی‌ارشد این دانشگاه.

علیرضا منادی مطرح کرد؛

مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی بزرگ‌ترین مرکز آزمون در خاورمیانه

پس از آنکه دانشگاه آزاد اسلامی وارد عرصه تحصیلات تکمیلی شد و توانست به‌خوبی در این زمینه برای پس از انقلاب فرهنگی در انقلاب اسلامی بدرخشد، کم‌کم عرصه برای فعالیت مراکز خصوصی و غیرانتفاعی نیز گشوده شد، اما در این میان در طول زمان‌های مختلف دانشگاه آزاد اسلامی مورد بی‌مهری‌هایی قرار گرفت که بعضا با ضررهای بسیار بالا برای این دانشگاه خصوصی همراه شد.

در گفت‌و‌گو با ایسکانیوز مطرح شد؛

دکتر ولایتی مرد انقلابی و بی حاشیه و آغازگر تحولات مثبت در دانشگاه آزاد

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: در حال حاضر حرکت های خوبی در دانشگاه آزاد هم در بحث کیفیت بخشی به آموزش ها و هم در اسلامی تر شدن دانشگاه شروع شده است.

تغییر محسوس دانشگاه آزاد، یک سال پس از حکم رهبر انقلاب

یک‌سال پس از حکم رهبر انقلاب اسلامی برای دکتر علی اکبر ولایتی در سمت رئیس هیات‌موسس و هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی چهره‌های دانشگاهی از پیشرفت‌های علمی و فرهنگی در این دانشگاه می‌گویند.

کارشناسان آموزش عالی از تغییرات مثبت در دانشگاه آزاد اسلامی سخن می گویند؛

تغییرات مثبت در دانشگاه آزاد اسلامی/حرکت به سمت دانشگاه کارآفرین

دانشگاه آزاد اسلامی این روزها دوره جدیدی از اتفاقات را پیش‌رو دارد؛ دانشگاهی که با روی کار آمدن دکتر علی‌اکبر ولایتی در آن بار دیگر بارقه‌های امید در آن درخشید.

سند راهبردی فرهنگی دانشگاه آزاد اسفندماه رونمایی می‌شود

سند راهبردی فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی نیمه نخست اسفند رونمایی می‌شود که خط مشی دقیقی را در عرصه فرهنگی دانشگاه در اختیار مدیران فرهنگی قرار خواهد داد.

نیروهای انقلابی، از تغییر مدیریت دانشگاه آزاد خرسند هستند/ اقدامات موثر فرهنگی در دوران جدید دانشگاه

دبیرکل کانون دانشگاهیان ایران با اشاره به تحولات دانشگاه آزاد اسلامی در ریاست هیات امنا معتقد است: تمام نیروهای انقلابی، از تغییر رویکردی که در دانشگاه آزاد رخ داده است خرسند هستند و برای هرگونه مساعدتی اعلام آمادگی کردند.

جزییات تکمیل ظرفیت کارشناسی دانشگاه آزاد اسلامی

مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی، 11 و 14 بهمن ماه را آخرین فرصت ثبت نام براساس سوابق تحصیلی و تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد اسلامی اعلام کرد.

نظر اعضای کمیسیون آموزش درباره عملکرد فرهنگی دانشگاه آزاد

تغییرات فرهنگی و معنوی یکی از مسائل مورد توجه مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی در طول یک‌سال گذشته به شمار می‌رود و حرکت‌هایی نیز در این زمینه صورت گرفته؛ حرکت‌هایی که مورد تایید برخی مسئولان ازجمله اعضای کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی قرار گرفته است.

توضیحات معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد درباره بخشنامه 8 بندی اخیر

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد با اشاره به بخشنامه اخیر این معاونت گفت: بدنبال این هستیم که خانواده‌های دانشجویان نگرانی‌ از تحصیل فرزندان خود در دانشگاه آزاد نداشته باشند و هم با این بخشنامه و هم با برنامه‌های دیگری که در آینده داریم مقدار زیادی از مشکلات فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی حل و فصل خواهد شد.

همه عناوین سازمان مرکزی

اخبار پر بازدید

آخرین اخبار

آرشیو