سید مصطفی ذوالقدر: موضع گیریهای اخیر بر علیه دانشگاه آزاد اسلامی جوسازی انتخاباتی است

    سید مصطفی ذوالقدر: موضع گیریهای اخیر بر علیه دانشگاه آزاد اسلامی جوسازی انتخاباتی است یکشنبه 3 اردیبهشت 1396 - 11:58

نماینده مردم شرق هرمزگان در مجلس شورای اسلامی گفت: دانشگاه آزاد اسلامی در سنوات گذشته توسعه بسیار زیادی داشته و باعث افزایش تاثیرگذاری در جامعه شده و هجمه هایی که اخیرا در برخی خبرگزاریها بر علیه این دانشگاه انجام می شود به منظور فشار سیاسی بر این مجموعه بزرگ در آستانه انتخابات است و تمام این اتهامات از اساس کذب بوده و جوسازی انتخاباتی است.

اولین شورای تربیت بدنی استان تهران برگزار شد

اولین شورای تربیت بدنی استان تهران برگزار شد

اولین شورای تربیت بدنی استان تهران در سال 96  به ریاست ...

167هزار مترمربع پروژه عمرانی دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران در حال احداث است

167هزار مترمربع پروژه عمرانی دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران در حال احداث است

معاون عمرانی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: سال گذشته 181 هزار متر مربع فضای تکمیل شده در استان تهران داشته ایم که در حد قابل قبول و استاندارد است؛ 167هزار متر ...

سایر عناوین مهم

در جشنواره فرهنگی وزارت بهداشت عنوانِ«بهترین بازیگر زن» به دانشگاه آزاد اسلامی بروجرد رسید

در مراسم اختتامیه هشتمین جشنواره فرهنگی وزارت بهداشت در بخش تئاتر صحنه ای دانشجویان سراسر کشور که با موضوع سلامت برگزار شد موفقیت دیگری برای دانشجویان دانشگاه آزاداسلامی بروجرد رقم خورد و "عطیه پورجعفری" دانشجوی دندانپزشکی واحد بروجرد به عنوان «بهترین بازیگر زن» برای بازی در تئاتر ناتمام معرفی شد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر در دیدار با تشکل‌های دانشجویی:

تشکل‌های دانشجویی به نشاط انتخاباتی کمک کنند

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بردسیر در دیدار با اعضای تشکل دانشجویی جمعیت اسلامی، به نقش دانشجویان در پویایی و آگاهی بخشی به جامعه اشاره کرد و گفت: «تشکل‌های دانشجویی به نشاط انتخاباتی کمک کنند.»

رقابت دانشگاهیان واحد بناب در بخش شفاهی بیست و دومین دوره مسابقات سراسری قرآن و عترت

مرحله مقدماتی بیست‌ و دومین دوره مسابقات سراسری قرآن و عترت در بخش شفاهی ویژه استادان، دانشجویان و کارمندان و در دو بخش برادران و خواهران در واحد بناب برگزار شد.

20 نفر از دانشجویان پرستاری واحد دزفول طرح وارنیش فلوراید تراپی دانش آموزان 15 دبستان شهرستان دزفول را انجام دادند

ســلامت انســانها نقــش مــوثری در توســعه و توانمنــدی جامعــه دارد، ســلامت دهــان و دنــدان در تامین و ارتقاء سلامتی جامعه تـا بـدانجا مـورد توجـه قـرار گرفتـه کـه اکنـون یکـی از یـازده شـعار قـرن بیست و یکم شناخته شـده اسـت.سـلامت کودکـان و نوجوانـان کـه سـرمایه هـای اصـلی و آینـده سـازان کشــور مــی باشــند، از ارکــان اصــلی دســت انــدر کــاران رشــد و توســعه جامعــه اســت و ســلامت دهــان و دندان بخش مهمی از بهداشت عمومی است که در کیفیت زندگی افراد نقش مهمی دارد.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان غربی با فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا دیدار کرد

رییس دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان غربی به همراه معاونین، صبح امروز با فرمانده قرارگاه شمالغرب کشور دیدار کرد.

واحد تهران مرکزی برگزار می کند:

همایش مطالعات حقوقی تطبیقی در جهان معاصر

به همت دانشکده حقوق دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی  همایش مطالعات حقوقی  تطبیقی در جهان معاصر بانگاهی به حقوق ایران و آلمان  برگزار می شود.

 برگزاری ارودی راهیان باران در واحد علوم دارویی

به همت کانون مهدویت باران دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری اردوی دو روزه قم، جمکران و کهک با هدف تقویت اندیشه مهدویت و انتظار در دانشجویان واحد علوم دارویی برگزار شد.

حضور کارمند واحد سنندج بعنوان داور بین المللی در ششمین دوره مسابقات بین‌المللی  ووشو در جام پارس

بر اساس تصمیم فدراسیون جمهوری اسلامی ایران اقای سید زاهد ابراهیمی مربی و داور بین المللی هنرهای رزمی از کارکنان حوزه معاونت عمرانی واحد سنندج یکبار دیگر جهت ر قضاوت در ششمین دوره مسابقات بین‌المللی  ووشو دعوت شدند و حضور یافتند.

سرپرست دانشکده فنی و مهندسی واحد کرمان معرفی شد

طی حکمی از سوی دکتر بابک آل طه رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان ، سرپرست دانشکده فنی  و مهندسی این واحد منصوب شد.

انجمن شیمی دارویی و برگزاری 3 کارگاه در نیمه دوم فروردین ماه

انجمن شیمی دارویی واحد علوم دارویی با حمایت معاونت پژوهش و فناوری اقدام به برگزاری کارگاههای نانو الیاف، اصول سنتز مواد شیمیایی و آموزش ساخت عطر و اسانس گیری در دانشکده شیمی دارویی کرد.

ارائه کد اخلاق به دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود از سوی کمیته ملی اخلاق وزارت بهداشت

کمیته اخلاق در پژوهش‌های زیست پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی در گزارش فعالیت‌های خود، از ارائه کد اخلاق به ۲۸ واحد مجری علوم پزشکی این دانشگاه از سوی کمیته ملی اخلاق وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در سال گذشته خبر داد.

آزمون کار‌شناسی ارشد دانشگاه‌های سراسری در دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوی برگزار می شود

آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته دانشگاه های سراسری در دو نوبت صبح و عصر روز های پنجشنبه و جمعه  7  و  8  اردیبهشت ماه  96  با شرکت   5028  نفر در دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوی برگزار می شود.

برگزاری شورای مدیران گروه های آموزشی و روسای دانشکده ها در واحد یادگار امام خمینی (ره) شهرری

اولین شورای مدیران گروه های آموزشی و روسای دانشکده ها با حضور دکتر کسرایی ریاست واحد یادگارامام خمینی(ره) شهرری، حضور دکتر مظلومی فر معاون آموزش، دکتر اشجاران معاون پژوهش ،مهندس اورعی معاون عمران ، روسای دانشکده ها و مدیران گروه های آموزشی در سالن اجتماعات دانشکده مدیریت و حسابداری برگزار شد.

عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود به مرتبه دانشیاری ارتقاء یافت

با ابلاغ رئیس دانشگاه آزاد اسلامی و تصویب هیات ممیزه این، عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود به مرتبه دانشیاری ارتقاء یافت.

شرکت در انتخابات، نشان دهنده عزم و اراده ملت است

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوی گفت:« شرکت در انتخابات، نشان دهنده عزم و اراده ملت است.»

بازدید دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر از مرکز IVF

دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر از مرکز IVF بازدید کردند.

پذیرش ۷۰۰ دانشجو به صورت همزمان در کتابخانه واحد علوم و تحقیقات

دومین دوره جایگاه کتاب سال دانشگاه آزاد اسلامی (جایزه ابن‌سینا) از بعد از ظهر امروز با حضور دکتر اشرف بروجردی، معاون رئیس‌جمهور و رئیس کتابخانه ملی، دکتر احمد احمدی، رئیس سازمان سمت، دکتر صامت سرپرست معاونت فرهنگى و دانشجویى دانشگاه آزاد اسلامى و سایر مسئولان و اعضای هیات علمی در واحد علوم‌ تحقیقات برگزار شد.

در مراسم افتتاح طرح های عمرانی دانشگاه آزاد اسلامی بویین زهرا;

محسن هاشمی: یکی از ویژگیهای بارز آیت الله هاشمی عقلانیت و پرهیز از افراط و تفریط بود/فضای مسقف و روباز دانشگاه آزاد اسلامی به 40 میلیون متر مکعب رسیده است

با حضورمهندس  محسن هاشمی رفسنجانی معاون عمرانی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر مرتضی موسی خانی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان قزوین،  قدرت‌الله علیخانی عضو هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان قزوین ، دکتر رضا شعبان‌نژاد رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بوئین زهرا ، روح اله بابایی صالح نماینده مردم شهرستان های بوئین زهرا و اوج در مجلس شورای اسلامی ، ارسلان قاسمی فرماندار شهرستان بوئین زهرا ، خانواده های معظم شهداء و ایثارگران  ، اساتید و دانشجویان و جمع دیگری از مسئولان ساختمان آموزشی ایت اله هاشمی رفسنجانی در دانشگاه ازاد اسلامی بوئین زهرا به  بهره‌برداری رسید.

در مراسم افتتاح پروژه‌های واحد بوئین‌زهرا

نماینده مجلس: دانشگاه آزاد اسلامی از یادگارهای آیت‌الله هاشمی و برای آینده کشور اثربخش است

نماینده مردم شهرستان های بوئین زهرا و آوج در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: دانشگاه آزاد اسلامی نقش بسزایی در پیشرفت و تربیت مدیران کشور دارد و مفید و اثربخش برای آینده است.

اردوی فرهنگی آبشار شوی ویژه کارمندان و اساتید برادر واحد دزفول

به همت بسیج کارمندی اردوی تفریحی، فرهنگی آبشار شوی ویژه کارمندان و اساتید برادر دانشگاه آزاد اسلامی واحد دزفول برگزار شد.

فرماندار برخوار: جایگاه اثرگذار دانشگاه آزاد اسلامی در کل کشور، استان و شهرستان مشهود است

فرماندار برخوار به همراه هیات همراه در نشستی مشترک با اعضای هیات رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد دولت آباد گفت و گو کردند.

در مراسم بهره‌برداری از پروژه‌های واحد بوئین‌زهرا

موسی‌خانی: دانشگاه آزاد اسلامی با وجود همه بی‌مهری‌ها مسیر شکوفایی خود را با قوت ادامه می‌دهد

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان قزوین تصریح کرد: دانشگاه آزاد اسلامی با پایمردی آیت الله هاشمی و مدیریت دکتر جاسبی و اکنون دکتر میرزاده با همه بی مهری هایی که نسبت به این دانشگاه شده مسیر بالندگی و شکوفایی علمی و عمرانی را با قوت ادامه داده است.

برگزاری جلسه شورای اقتصادی دانش بنیان و مرکز رشد واحد یادگارامام خمینی(ره)شهرری

جلسه شورای اقتصاد شرکت های دانش بنیان و مرکز رشد با حضور دکتر کسرایی ریاست واحد یادگار امام(ره) شهرری ،دکتر اشجاران معاونت پژوهشی ،دکتر مظلومی فر،دکتر بنابی،دکترپازوکی،دکتر نجف پور،دکتر فرهادیان،دکتر تهرانی،دکتر اقایی ،دکتر منصور بصیری ومهندس امینی برگزار شد.

افتتاح ایستگاه و نمایشگاه سلامت به مناسبت گرامیداشت هفته سلامت در دانشگاه آزاد اسلامی واحد رامسر

به مناسبت هفته سلامت نمایشگاهی با همت شبکه بهداشت و همکاری دانشگاه آزاد اسلامی واحد رامسر از 2 تا 7 اردیبهشت 1396‌ در لابی آمفی تئاتر این دانشگاه در حال برگزاری است.

انتشار کتاب عضو هیات علمی واحد گرمسار در انتشارات دانشگاهی آلمان

کتاب عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرمسار در انتشارات دانشگاهی آلمان منتشر و در سایت های معتبر بین المللیAmazon و More books   در دسترس علاقمندان درسرتاسر جهان قرار گرفت.

با همکاری وزارت راه و شهرسازی، شهرداری تهران و دانشگاه ادینبورگ انگلستان:

کنفرانس ملی "به سوی شهرسازی و معماری دانش بنیان" در واحد علوم و تحقیقات برگزار می شود

نخستین کنفرانس ملی با عنوان " به سوی شهرسازی و معماری دانش بنیان" با همکاری وزارت راه و شهرسازی، شهرداری تهران و دانشگاه ادینبورگ انگلستان و به همت دانشکده هنر و معماری واحد علوم و تحقیقات برگزار می شود

همه عناوین واحدهای دانشگاهی


اخبار پر بازدید

آخرین اخبار

آرشیو

نظرسنجی

در انتخابات ریاست جمهوری دوره دوازدهم به چه کسی رای می دهید؟