معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم خبر داد:

متوسط دریافتی دانشگاه‌ها به حدود ۹۰ درصد اعتبار ابلاغی سال ۹۷ می‌رسد

پنج‌شنبه 22 فروردین 1398 - 15:13
کد مطلب: 1001854
معاون اداری علوم

معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم درخصوص آخرین اطلاعات در زمینه تخصیص سازمان برنامه و بودجه و پرداختی‌های خزانه به دانشگاه‌ها، مراکز پژوهشی و پارک‌های علم و فناوری گفت: مقرر شده است عدم پرداخت خزانه در تخصیص ارسالی آخر سال ۹۷ سازمان برنامه و بودجه از محل ذخیره ارزی ۹۷ پرداخت گردد.

به گزارش گروه دانشگاه ایسکانیوز از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، نظرپور معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم اظهار داشت: با این پرداخت، متوسط دریافتی دانشگاه‌ها به حدود ۹۰ درصد اعتبار ابلاغی سال ۹۷ می‌رسد.
به گفته معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم، باقیمانده تخصیص تا ۱۰۰ درصد به صورت تنخواه از اعتبار سال ۹۸ پرداخت خواهد شد.
وی خاطرنشان کرد: همه هماهنگی‌ها صورت می‌پذیرد تا تنخواه دریافتی در سال جاری خارج از اعتبار ابلاغی سال ۹۸ منظور شود.
نظرپور تصریح کرد: درخصوص مراکز پژوهشی و پارک‌های علم و فناوری نیز مقرر گردید تا عدم پرداختی خزانه در انتهای سال ۹۷ به تخصیص‌های ارسالی سازمان برنامه از محل صندوق ذخیره ارزی پرداخت شود.
وی یادآور شد: در صورتی که این پرداخت اقدام شود به طور متوسط دریافتی مراکز پژوهشی از بودجه ابلاغی سال ۹۷ معادل ۸۵/۶۰ درصد و پارک‌های علم و فناوری نیز معادل ۸۷/۴۱ درصد می‌رسد.

وی یادآور شد: در صورتی که این پرداخت اقدام شود به طور متوسط دریافتی مراکز پژوهشی از بودجه ابلاغی سال ۹۷ معادل ۸۶،۶۰ درصد و پارک‌های علم و فناوری نیز معادل ۸۷،۴۱ درصد می‌رسد.‌‌‌‌‌‌‌

انتهای پیام/

300 / 167

نظرات

1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.

ایسکاTV

اخبار پر بازدید

آخرین اخبار