مدیرعامل پارس خودرو : وظیفه روابط عمومی جریان سازی و بهبود تصویر سازمان در جامعه است

سه‌شنبه 28 خرداد 1398 - 20:42
کد مطلب: 1008616
پارس خودرو

دومین نشست مدیران ارتباطات شرکت های گروه خودروسازی سایپا به میزبانی پارس خودرو برگزار شد.

به گزارش گروه اقتصادی ایسکانیوز، دومین نشست مدیران ارتباطات شرکت های گروه خودروسازی سایپا با حضور مهندس ناصر آقا محمدی مدیرعامل پارس خودرو, دکتر حمید زاهدی معاون توسعه منابع انسانی پارس خودرو,مهندس امیر حسین تابع جماعت رئیس مرکز ارتباطات و امور بین الملل گروه سایپا, دکتر مهدی باقریان رئیس انجمن متخصصان روابط عمومی ایران و مدیران ارتباطات شرکت های گروه خودروسازی سایپا به میزبانی پارس خودرو برگزار شد.
دراین نشست مهندس آقا محمدی گفت: یکی از عواملی که هر بنگاه اقتصادی را برای رسیدن به اهداف پیش بینی شده یاری می دهد, به کیفیت مدیریت افکار عمومی جامعه ای که در آن به فعالیت مشغول هستند، بستگی دارد.
وی گفت:اطلاع رسانی دقیق, جریان سازی و بهبود تصویر از سازمان در جامعه, از وظایف اصلی مدیران ارتباطات شرکت ها است.
آقامحمدی با اشاره به شرایط اقتصادی کشور و تحریم صنایع مختلف کشور تصریح کرد: خودروسازان با وجود محدودیت ها و اقتضائات فعلی درحال فعالیت هستند و باید این شرایط را با اطلاع رسانی دقیق و صریح به دور از جو سازی و تبلیغات سیاسی به مردم و جامعه منعکس کرد تا مردم در شرایط بهتری خودروسازان را قضاوت کنند.
در این نشست مهندس امیرحسین تابع جماعت رئیس مرکز ارتباطات و امور بین الملل گروه خودروسازی سایپا با بیان اینکه برگزاری این نشست ها موجب هماهنگی، همدلی و همفکری مدیران ارتباطات گروه خواهد شد، گفت: می توان با همفکری و تبادل نظر در راستای ساماندهی و یکپارچگی فعالیت های گروه خودروسازی سایپا گام برداشت.
وی تصریح کرد: مدیران روابط عمومی باید عملکرد شرکت های خود را به طور صحیح و شفاف به جامع اطلاع رسانی کرده تا با ایجاد رابطه دوسویه با مردم, اثرگزاری خود را بر افکار عمومی بیشتر کنند.
در این نشست که مدیران ارتباطات شرکت های گروه خودروسازی سایپا نیز حضور داشتند دکتر مهدی باقریان رئیس انجمن متخصصان روابط عمومی ایران, روابط عمومی را به ‌عنوان حلقه ارتباطی سازمان‌ها با جامعه دانست و افزود: هرچه این حلقه ارتباطی گسترده‌تر و محکم‌تر باشد، به همان اندازه سازمان در پیشبرد اهداف و فعالیت‌های خود موفق‌تر خواهد بود.
وی تصریح کرد: در یک بنگاه اقتصادی مهم‌ترین مسئله، تولید, حفظ و گسترش آن است و نقش روابط عمومی شناسایی عوامل قوت و ضعف تولید در داخل سازمان و در بیرون سازمان شناخت فرصت‌ها و تهدیدهایی است که وجود دارد.

308 / 161

نظرات

1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.

ایسکاTV

اخبار پر بازدید

آخرین اخبار