مزایای کارآفرین برترچیست؟/‏هفته آینده آخرین مهلت ثبت نام در سیزدهمین جشنواره کارآفرینان

سه‌شنبه 25 تیر 1398 - 11:14
کد مطلب: 1021207
کارآفرینی

مدیرکل دفتر توسعه کارآفرینی و بهره وری نیروی کارگفت:عضویت در "کانون کارآفرینی استان" به عنوان اتاق فکر کارآفرینی و ارائه دهنده، پیشنهادات و طرح ایده‌ها برای ایجاد اشتغال و توسعه اکوسیستم کارآفرینی منطقه، عضویت در "باشگاه کارآفرینان برتر کشور" و دریافت کارت شناسایی مخصوص و استفاده از خدمات ویژه آن از مهم‌ترین مزایا و دستاوردهای کارآفرینان برتر منتخب در جشنواره است.

به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی ایسکانیوز، دکتر رحیم سرهنگی مدیر کل دفتر توسعه کارآفرینی و بهره‌وری نیروی کار وزارت تعاون به جزئیات برگزاری سیزدهمین جشنواره کارآفرینان برتر کشور اشاره کرد و گفت: کارآفرینانی که تلاش آنها توانسته است تحول قابل توجهی بر خدمات و صنعت پیرامون خود ایجاد کنند و این تلاش‌ها منجر به معرفی نسل جدیدی از محصول یا خدمت در آن صنعت و کسب و کار در سطح منطقه‌ای یا ملی شده باشد و همچنین فعالیت سنتی در آن صنعت را به فعالیت‌های مدرن تبدیل کرده باشند، مورد تقدیر قرار خواهند گرفت.

وی با تاکید مهلت ثبت نام در سیزدهمین جشنواره کارآفرینان برتر هفته آینده به پایان می‌رسد، گفت: "نوع سازماندهی فعالیت‌ها در صنعت و تغییر در نوع تعامل بین بازیگران صنعت" و همچنین "خلق بازارهای کاملاً جدید برای صنعت در سطح منطقه‌ای یا ملی" از دیگر شرایط انتخاب کارآفرینان برتر در سیزدهمین جشنواره کارآفرینان خواهد بود.

مدیرکل دفتر توسعه کارآفرینی و بهره وری نیروی کار، تاکید کرد: با توجه به اینکه در مسیر شناخت اینگونه بنگاه‌های اغنا داوران از همیت ویژه‌ای برخوردار است، امسال برای اولین بار با تغییر در شاخص‌های انتخاب بنگاه‌های نوآور (ارائه شاخص‌های مبتنی بر شاخص جهانی کارآفرینی) پرسشنامه‌ای ارائه شده و به صورت کیفی بوده است و قابلیت آپلود از فعالیت نوآورانه مربوطه را دارا است.

سرهنگی گفت: بر این اساس فرد کارآفرین می‌تواند علاوه بر ارائه توضیحات کامل در خصوص فعالیت بنگاه، فیلم مربوط به نوآوری خود را نیز ضمیمه نماید. ضمن اینکه اطلاعات مورد نیاز داوری در این مسیر از سازمان‌ها و نهادهای ذی ربط نظیر سازمان تأمین اجتماعی و سازمان امور مالیاتی کشور دریافت شده است.

وی افزود: عضویت در "کانون کارآفرینی استان" به عنوان اتاق فکر کارآفرینی و ارائه دهنده، پیشنهادات و طرح ایده‌ها در راستای ایجاد اشتغال و توسعه اکوسیستم کارآفرینی منطقه، عضویت در "باشگاه کارآفرینان برتر کشور" و دریافت کارت شناسایی مخصوص و استفاده از خدمات ویژه آن از مهم‌ترین مزایا و دستاوردهای کارآفرینان برتر منتخب در جشنواره فوق است.

مدیرکل دفتر توسعه کارآفرینی و بهره وری نیروی کار گفت: تمامی کارآفرینان تا ۳۱ تیرماه سال جاری می‌توانند با مراجعه به وبگاه با نشانی www.karafarinanebartar.ir و تکمیل فرایند ثبت نام در این رقابت شرکت کنند.

انتهای پیام/

20 / 20

نظرات

1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.

ایسکاTV

اخبار پر بازدید

آخرین اخبار