سامانه انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر علوم پزشکی راه‌اندازی شد

دوشنبه 18 شهریور 1398 - 15:30
کد مطلب: 1027062
دانشجوی پزشکی

سامانه ویژه دانشجویان شاهد و ایثارگر شاغل به تحصیل در دانشگاه‌های تحت پوشش وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در مقاطع کاردانی، کارشناسی و دکتری حرفه‌ای راه‌اندازی شد.

به گزارش گروه دانشگاه ایسکانیوز، سامانه ویژه دانشجویان شاهد و ایثارگر شاغل به تحصیل در دانشگاه‌های تحت پوشش وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در مقاطع کاردانی، کارشناسی و دکتری حرفه‌ای (پزشکی، داروسازی و دندان‌پزشکی) راه‌اندازی شد.

جامعه هدف این سامانه براساس آیین‌نامه؛ فرزند دختر شاهد، فرزند پسر شاهد، همسر شاهد، جانبازان ۵۰ درصد و بالاتر و آزادگان، فرزندان دختر جانبازان ۵۰ درصد و بالاتر و آزادگان، فرزندان پسر جانبازان ۵۰ درصد و بالاتر و آزادگان، همسر جانبازان ۵۰ درصد و بالاتر و آزادگان، جانبازان ۲۵ تا ۴۹ درصد، همسر جانباز ۲۵ تا ۴۹ درصد، فرزند دختر جانباز ۲۵ تا ۴۹ درصد و فرزند پسر جانباز ۲۵ تا ۴۹ درصد است.

زمان ثبت درخواست واجدان شرایط نقل و انتقال دانشجویان ورودی سال‌های قبل رشته‌های تحصیلی علوم پزشکی برای نیمسال اول سال تحصیلی ۹۹-۹۸ تا ۲۲ شهریورماه ۹۸ است.

دانشجویان جدیدالورود لازم است در مهلت مقرر نسبت به ثبت نام در واحد دانشگاهی محل قبولی (مبدا) اقدام کنند.

زمان ثبت درخواست واجدان شرایط نقل و انتقال دانشجویان ورودی جدید رشته‌های علوم پزشکی برای نیمسال اول سال تحصیلی ۹۹-۹۸، حداکثر تا تاریخ ۵ مهرماه ۹۸ است.

انتقال دانشجو صرفاً از طریق سامانه مربوطه صورت می‌گیرد و فقط مدارک و تقاضاهای ارسال شده از طریق سامانه مورد بررسی قرار می‌گیرد و ملاک عمل خواهد بود.

صحت کلیه مدارک و مستندات و اطلاعات ارائه شده بر عهده دانشجو است و در صورت مشاهده مغایرت اطلاعات ارائه شده، در هر مرحله از فرایند، بررسی درخواست و نتیجه کان لم یکن تلقی خواهد شد.

پس از انجام انتقال، عواقب ناشی از عدم تطبیق نظام آموزشی، عدم پذیرش واحدهای درسی گذرانده شده در دانشگاه مبدا و اخذ واحدهای درسی مورد نیاز در دانشگاه مقصد، متوجه دانشجو است و هیچ‌گونه مسئولیتی در این زمینه متوجه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و بنیاد شهید و امور ایثارگران نخواهد بود.

انتهای پیام/

168 / 320

نظرات

1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.

ایسکاTV

اخبار پر بازدید

آخرین اخبار