معاون امور مجلس و ارتباطات اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی

برنامه‌های دانشگاه آزاد اسلامی منطبق بر بیانیه گام دوم انقلاب ترسیم شده است

یکشنبه 31 شهریور 1398 - 23:30
کد مطلب: 1028297
معاون امور مجلس دانشگاه آزاد

معاون امور مجلس و ارتباطات اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به سیاست های جدید دانشگاه آزاد اسلامی ، گفت: برنامه‌های تدوین شده دانشگاه آزاد اسلامی منطبق بر بیانیه گام دوم انقلاب شکل گرفته و در این مسیر نیز حرکت می کند.

به گزارش خبرگزاری ایسکانیوز، احمد حیدری معاون امور مجلس دانشگاه آزاد اسلامی که در آیین تکریم و معارفه رئیس جدید دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان و واحد بندرعباس در واحد دانشگاهی بندرعباس سخن می گفت، افزود: استفاده از نیروهای کاردان، شایسته و انقلابی در کنار استفاده بهینه از امکانات و تجهیزات دانشگاه آزاد اسلامی می تواند حرکت رو به رشد دانشگاه را سرعت بیشتری بخشد و موفیت های جامع و کامل تری را نصیب دانشگاه کند.

وی اظهار امیدواری کرد: بتوان با بهره گیری از تمام ظرفیت های دانشگاه آزاد اسلامی، برای توسعه و بالندگی انقلاب اسلامی در عرصه های علمی و فناوری کمک شایانی به رشد این مجموعه بزرگ علمی و پژوهشی نماید تا بتوان افق های روشنی را به روی مردم کشور بگشاید.

معاون امور مجلس دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به حرکت های رو به رشد این دانشگاه افزود: تغییرات برای بهینه شدن سیستم و روند توسعه امری ضروری و اجتناب ناپذیر است و تمام سعی این مجموعه ی دانشگاهی استفاده از پتانسیل نیروهای کارآمد، متخصص و مجرب با روحیه انقلابی برای پیشبرد اهداف کلان دانشگاه است تا بتوان دانشگاه را به دانشگاه های نسل جدید به روز رسانی کرد.

وی از خدمات مهدی باقری رئیس اسبق دانشگاه آزاد اسلامی هرمزگان و واحد بندرعباس تجلیل و احسان کامرانی را به سمت سرپرست این مجموعه معرفی کرد و احکام صادر شده توسط رئیس این دانشگاه را به آنان تقدیم کرد.

احسان کامرانی سرپرست جدید دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان و واحد بندرعباس نیز در این مراسم، با گرامی داشت یاد و خاطره هشت سال دفاع مقدس ، انقلاب اسلامی را برگرفته از انقلاب عاشورا معرفی کرد و گفت: به واسطه وجود عزیزانی چون امام حسین (ع) و حضرت زینب (س) است که انقلاب ما اینگونه در مسیر مبارزه با استکبار پیش می رود و پرچم ظلم ستیزی را بر دوش کشیده است.

وی با بیان اینکه برنامه های مفصلی برای توسعه دانشگاه های استان دارد افزود: مجال کم در این برنامه این اجازه را نمی دهد که به بیان گسترده این برنامه بپردازم، بلکه سعی خواهم کرد با تشریک مساعی و مشورت استادان و کارکنان این مجموعه بزرگ برنامه های خود را به خوبی اصلاح، مرور و کاربردی نمایم و بعد به مرحله اجرا و هدف گذاری بگذارم.

وی در پایان سخنانش آرزوی امیدواری کرد بتواند با کمک حضرت باریتعالی و همه دست اندرکاران دانشگاهی و نیروهای انقلابی برای خدمت به جامعه دانشگاهی موفق باشد.

رئیس اسبق دانشگاه آزاد اسلامی بندرعباس نیز در این مراسم به تشریح برنامه های خود در این مدت پرداخت و گفت: توسعه هیات علمی، افزایش رشته ها در مقاطع مختلف به خصوص تحصیلات تکمیلی، راه اندازی مراکز رشد و شرکت های دانش بنیان، ساخت چند پروژه عمرانی مسجد، دانشکده و مراکز دانشگاهی، مجموعه تجاری، مزرعه تحقیقاتی خرمای پیارم، گلخانه صیفی جات و تولید بذر و.... را از کارهای انجام شده خود خواند.

مهدی باقری با آرزوی موفقیت به سرپرست جدید این واحد دانشگاهی ، اظهار امیدواری کرد توانسته باشد خدمات ماندگاری را به این دانشگاه و مردم این استان انجام داده باشد.

انتهای پیام /

82 / 167

نظرات

1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.

ایسکاTV

اخبار پر بازدید

آخرین اخبار