در آینده‌ای نزدیک؛

دانشکده پیراپزشکی در دانشگاه آزاد اسلامی گلپایگان راه‌اندازی می‌شود

چهارشنبه 17 مهر 1398 - 15:00
کد مطلب: 1029885
خدایی

نماینده شهرستان‌های گلپایگان و خوانسار با حضور در دانشگاه آزاد اسلامی واحد گلپایگان در نشست صمیمانه با هیئت رئیسه این واحد دانشگاهی از پی‌گیری جدی خود جهت تصویب رشته‌های گروه علوم پزشکی در این واحد دانشگاهی خبر داد.

به گزارش گروه دانشگاه ایسکانیوز از واحد گلپایگان، نماینده شهرستان‌های گلپایگان و خوانسار با حضور در دانشگاه آزاد اسلامی واحد گلپایگان در نشست صمیمانه با هیئت رئیسه واحد گلپایگان از پی‌‌‌گیری جدی خود جهت تصویب رشته‌های گروه علوم پزشکی در این واحد دانشگاهی خبر داد. حمیدرضا خدایی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد گلپایگان ضمن ارائه گزارشی از پی‌گیری‌های انجام شده جهت توسعه رشته‌های گروه علوم پزشکی، گفت: زیرساخت‌های فیزیکی لازم جهت توسعه یکی از رشته‌ها تا حدود زیادی انجام شده و در صورت تایید اعضای هیات علمی، تصویب خواهد شد.

علی بختیار نماینده مردم گلپایگان در مجلس شورای اسلامی نیز با اشاره به دیدار هفته گذشته خود با رئیس دانشگاه آزاد اسلامی، از اراده‌ی کامل جهت توسعه رشته‌های گروه علوم پزشکی در واحد گلپایگان خبر داد و گفت: به صورت جدی پی‌گیر انجام امور مربوط به توسعه رشته‌ها هستم، و امیدوارم حداقل در نیمسال تحصیلی جاری با اضافه شدن دو رشته دیگر، شاهد راه‌انداری اولین دانشکده پیراپزشکی در غرب استان اصفهان باشیم.

گفتنی است، این جلسه بصورت کاملا عملیاتی برگزار شد؛ به نحوی‌ که نماینده شهرستان پس از استماع هریک از موارد مطرح شده، با تماس به مسئول مربوطه پیشرفت موضوع را پی‌گیری می‌کرد.

انتهای پیام/

341 / 188

نظرات

1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.

ایسکاTV

اخبار پر بازدید

آخرین اخبار