مدیر دفتر نظارت دانشگاه خبر داد:

راه اندازی سامانه ارتقای اعضای هیئت علمی دانشگاه امیرکبیر

دوشنبه 22 مهر 1398 - 10:47
کد مطلب: 1030316
دانشگاه امیرکبیر

مدیر دفتر نظارت و ارزیابی دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت: سامانه ارتقای اعضای هیئت علمی این دانشگاه راه اندازی شده و در دسترس اساتید قرار گرفته است.

به گزارش گروه دانشگاه ایسکانیوز از دانشگاه صنعتی امیرکبیر، مهدی صدیقی در مراسم افتتاح سامانه ارتقا اعضای هیئت علمی دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت : این سامانه نرم افزاری مبتنی بر وب است که به فرآیند ارتقای اعضای هیئت علمی این دانشگاه کمک خواهد کرد.

وی افزود: با استفاده از این سامانه تمامی اطلاعات آموزشی و پژوهشی اعضاء هیئت علمی که در پورتال دانشگاه موجود باشد (مانند دروس، دانشجویان، مقالات، و کتابها)، در فرم های مربوط به ارتقاء اساتید قرار داده می شود. امتیازات ارزیابی نیز به صورت خودکار محاسبه شده و در محل مشخص داخل فرم ها قرار می گیرد.

وی افزود: علاوه بر این، در صفحه اول سامانه ارتقا اعضای هیئت علمی دانشگاه صنعتی امیرکبیر هر نوع اطلاعاتی که اساتید برای روند ارتقا مرتبه علمی خود نیاز داشته باشند نیز وجود دارد.

مدیر دفتر نظارت و ارزیابی دانشگاه صنعتی امیرکبیر تاکید کرد: در این سامانه فرم ها، رویه ها و سوالات مربوط به ارتقا اعضای هیئت علمی قرار داده شده است.

صدیقی عنوان کرد: همچنین در این سامانه اطلاعات مربوط به اعضای هیئت علمی وجود دارد و اساتید می توانند برای ارتقا مرتبه علمی خود فرمهای مربوطه را در این سامانه کامل کنند.

وی اظهار کرد: فرم‌های قرارداده شده در این سامانه براساس فرمت‌های مشخص وزارت علوم است.

مدیر دفتر نظارت و ارزیابی دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت: پس از تکمیل فرم ها اساتید می توانند آن را به دفتر نظارت و ارزیابی دانشگاه ارسال کنند و پس از بررسی اولیه پرونده برای بررسی های نهایی در نوبت قرار خواهد گرفت.

سید محمد حسین کریمیان نیز در مراسم افتتاح سامانه ارتقا اعضای هیئت علمی دانشگاه صنعتی امیرکبیر نیز گفت: روند تکمیل فرمهای ارتقا اعضای هیئت علمی یک پروسه بسیار طولانی و زمان بر بود که با راه اندازی سامانه ارتقا اعضای هیئت علمی، تمامی فرم های مربوطه با استفاده از اطلاعات موجود در معاونت های مختلف دانشگاه توسط این سامانه پر می شوند و دیگر لازم نیست تا این فرم ها توسط اعضاء هیئت علمی بصورت دستی و آزار دهنده پر شوند.

وی افزود: این سامانه شامل تمام جزئیاتی است که کمیته های تخصصی و هماهنگی نیاز به بررسی و تحلیل آنها دارند.

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه صنعتی امیرکبیر تاکید کرد: همچنین این سامانه قادر است با دقت کافی اطلاعات موجود در دانشگاه و اطلاعات اضافه شده توسط فرد متقاضی را تفکیک کند.

کریمیان خاطرنشان کرد: سامانه ارتقا اعضای هیئت علمی دانشگاه صنعتی امیرکبیر مطابق با شیوه نامه های دانشگاه ها و آیین نامههای وزارت علوم طراحی و راه اندازی شده است.

وی اظهار کرد: برای طراحی این سامانه بیش از 6 ماه زمان صرف شده است و دسترسی به این سامانه بسیار راحت است. در ضمن سامانه اوج اولین سامانه ای است که بصورت خانگی برای پورتال خاص دانشگاه طراحی، تدوین و راه اندازی اندازی شده است.

انتهای پیام/

31 / 31

نظرات

1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.

ایسکاTV

اخبار پر بازدید

آخرین اخبار