مدیر همکاری های علمی و بین المللی دانشگاه خبر داد:

همکاری دانشگاه امیرکبیر با دانشگاه‌های لهستان در حوزه نساجی

شنبه 2 آذر 1398 - 14:17
کد مطلب: 1043860
سردر دانشگاه امیرکبیر

مدیر همکاری‌های علمی و بین‌المللی دانشگاه امیرکبیر گفت: قرار است دانشگاه صنعتی امیرکبیر با دانشگاه‌های لهستان در حوزه نساجی، محیط زیست، آب و انرژی همکاری داشته باشد.

به گزارش گروه دانشگاه ایسکانیوز از دانشگاه صنعتی امیرکبیر، امیر گل‌رو در حاشیه بازدید سفیر لهستان از دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت: باتوجه به اینکه بنیانگذار دانشکده مهندسی نساجی این دانشگاه در سال ۱۳۳۷ فردی لهستانی بوده، قرار است مراسم بزرگداشتی در اسفندماه با حضور مهمانانی از این کشور در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برای وی ترتیب داده شود. این بزرگداشت با همکاری دانشگاه تهران در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار خواهد شد.

مدیرکل همکاری‌های علمی و بین‌المللی دانشگاه صنعتی امیرکبیر خاطر نشان کرد: در اسفندماه سال جاری نیز، کارگاه همتاگزینی با محوریت نانوالیاف در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار خواهد شد که در این کارگاه تخصصی بین المللی نیز، اساتید و پژوهشگرانی از دانشگاه های کشور لهستان شرکت خواهند داشت.

سفیر لهستان در جریان بازدید از دانشگاه صنعتی امیرکبیر بر همکاری این دانشگاه با دانشگاه‌های کشور لهستان تاکید کرد.

گل‌رو اظهار کرد: باتوجه به اینکه دانشگاه صنعتی امیرکبیر در حوزه محیط زیست فعالیت های علمی و پژوهشی گسترده ای دارد، سفیر لهستان علاقمندی خود را در خصوص همکاری با این دانشگاه در حوزه محیط زیست با تاکید بر موضوع کشاورزی ابراز کرده است.

وی تمایل دانشگاه های کشور لهستان را به همکاری با دانشگاه صنعتی امیرکبیر در حوزه نساجی و به‌خصوص طراحی داخلی مبلمان مطرح کرد.

سید احمد معتمدی رئیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر نیز در این خصوص گفت: سفیر لهستان و همراهان وی از دانشگاه بازدید کرده و مقرر شد نشست دیگری طی چند ماه آینده در خصوص موارد مطرح شده در این جلسه، برگزار شود.

رئیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر افزود: در این نشست تاکید شد تا دانشگاه صنعتی امیرکبیر و دانشگاه‌های کشور لهستان در حوزه صنعت نساجی با یکدیگر همکاری بیشتری داشته باشند.

انتهای پیام/

31 / 31

نظرات

1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.

ایسکاTV

اخبار پر بازدید

آخرین اخبار