به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه ایسکانیوز، مراسم اختتامیه سی و چهارمین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان سراسر کشور صبح امروز در حرم مطهر حضرت احمد بن موسی شاهچراغ(ع) برگزار شد.
در این مراسم از برگزیدگان در رشتههای قرائت، ترتیل، حفظ، تواشیح و دعاخوانی در بخشهای برادران و خواهران تجلیل به عمل آمد.
اسامی منتخبین بخش آوایی برادران به شرح زیر است:
رشته تحقیق:
مهدی شایق از دانشگاه پیام نور رتبه اول، سیدمحمد حسینیپور از وزارت علوم رتبه دوم و محمدمهدی کهکشان از دانشگاه آزاد اسلامی رتبه سوم
رشته ترتیل:
حسین خسروی از دانشگاه پیام نور رتبه اول، مهیار قاسمی از دانشگاه آزاد اسلامی رتبه دوم و علی حزبیان از دانشگاه فرهنگیان رتبه سوم
رشته حفظ ۵ جزء:
دانیال محروقی از وزارت بهداشت رتبه اول، مصطفی نعیماوی از دانشگاه پیام نور رتبه دوم و محمدرضا محمدی از وزارت علوم رتبه سوم
رشته حفظ ۱۰ جزء:
امیر مراقی از وزارت بهداشت رتبه اول، رضا علینژاد از وزارت علوم رتبه دوم و سیدمهدی صفوی از دانشگاه پیام نور رتبه سوم
رشته حفظ ۲۰ جزء:
سیدحمیدرضا جاوید شفیعی از دانشگاه آزاد اسلامی رتبه اول، محمد باباخان از وزارت علوم رتبه دوم و امیرحسین اسفندیار از وزارت علوم رتبه سوم
رشته حفظ کل:
میلاد عاشقی از وزارت بهداشت رتبه اول، سینا طباخی از دانشگاه آزاد اسلامی رتبه دوم و علی مستشاریراد از وزارت علوم رتبه سوم
رشته اذان:
محمد پورسینا از دانشگاه آزاد اسلامی رتبه اول، انصار عبدالهی از دانشگاه علمی کاربردی رتبه دوم و وحید رحمانی از وزارت علوم رتبه سوم
رشته دعاخوانی
ابوالفضل اروجزاده از دانشگاه پیام نور رتبه اول، مهدی حقپرست از وزارت علوم رتبه دوم، میلاد ناصری از وزارت بهداشت و احد حاجیزاده وان سفلی به صورت مشترک رتبه سوم
رشته تواشیح:
حسین قدسی از وزارت علوم رتبه اول، علی زادمهر از دانشگاه آزاد اسلامی رتبه دوم و جواد برخورداری از وزارت بهداشت رتبه سوم
اسامی منتخبین بخش آوایی خواهران:
رشته تحقیق:
زهرا پورطهماسب از وزارت علوم، لیلا دورقی احمدی از وزارت علوم و حمیده کوهی از دانشگاه آزاد اسلامی به صورت مشترک رتبه سوم
رشته ترتیل:
ندا مرادی از وزارت علوم رتبه اول، مریم محمدی کشوری از وزارت علوم رتبه دوم و الناز همتی از وزارت بهداشت رتبه سوم
رشته حفظ ۵ جزء:
مرجان میرحسینی از وزارت بهداشت رتبه اول، سیده آمنه فاضلی از وزارت بهداشت رتبه دوم و فاطمه یوسفیتبار از وزارت بهداشت رتبه سوم
رشته حفظ ۱۰ جزء:
رقیه خزعلیزاده از دانشگاه پیام نور رتبه اول، زینب باقرینژاد از وزارت علوم رتبه دوم و لیلا شاهی از دانشگاه پیام نور رتبه سوم
رشته حفظ ۲۰ جزء:
رویا فضایلی طرقی از وزارت علوم رتبه اول، ریحانه رحمانی از وزارت علوم رتبه دوم و عاطفه رئوفی از دانشگاه آزاد اسلامی رتبه سوم
رشته حفظ کل:
مینا چشم سبز از دانشگاه پیام نور رتبه اول، فاطمه عابدینی از وزارت بهداشت رتبه دوم و سعیده سلطانی از دانشگاه آزاد اسلامی رتبه سوم
رشته دعاخوانی:
رحمیه السادات حسینی از دانشگاه پیام نور رتبه دوم و زهرا پورسلطانی از وزارت علوم رتبه سوم
سی و چهارمین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان سراسر کشور از تاریخ ۱۲ تا ۱4 آذرماه ۱۳۹۸ در شهر شیراز برگزار شد و از نفرات برتر در بخشهای معارفی، ادبی، هنری و پژوهشی و شفاهی تقدیر شد. همچنین از برگزیدگان معارفی و هنری در مراسم افتتاحیه تجلیل شده بود.
انتهای پیام/