دلیل لغو یا تأخیر برخی پروازهای‌ مهرآباد چیست؟

پنج‌شنبه 1 اسفند 1398 - 12:49
کد مطلب: 1061559
 دلیل لغو یا تأخیر برخی پروازهای‌ مهرآباد چیست

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری با بیان اینکه در حال حاضر پروازهای مهرآباد بدون هیچ مشکلی در حال انجام است، گفت: لغو یا تأخیر پروازها در شرایط نامناسب جوی، برابر با مقررات سازمان هواپیمایی کشوری است.

به گزارش گروه اجتماعی ایسکانیوز، رضا جعفرزاده، در پاسخ به این سوال که به چه دلیل صبح امروز برخی پروازهای فرودگاه مهرآباد دچار تأخیر شده است؟‌‌ گفت: در حال حاضر پروازهای مهرآباد بدون هیچ مشکلی در حال انجام است، پیش از این صبح امروز در مسیرهای خوی و سبزوار به دلیل شرایط نامناسب جوی در فرودگاه مقصد، پروازها لغو شده بود.

وی افزود: همچنین در مسیرهای تهران ـ ارومیه و تهران ـ تبریز به دلیل کاهش دید در فرودگاه مقصد، پروازها با تأخیر انجام شد که در حال حاضر در حال انجام است.

سخنگوی سازمان هواپیمایی تأکید کرد: پروازهای فرودگاه مهرآباد هم‌اکنون در حال انجام است غیر از مواردی که در فرودگاه مقصد شرایط نامناسب جوی گزارش شده است.

جعفرزاده افزود: لغو یا تأخیر پروازها در شرایط نامناسب جوی برابر با مقررات سازمان هواپیمایی کشوری است؛ اولویت سازمان ایمنی پروازها است و شرکت‌های هواپیمایی هم موظف هستند طبق مقررات ابلاغی عمل کنند.

گفتنی است، صبح امروز چند پرواز از مبدأ تهران با تأخیر انجام شد، همچنین یکی دو پرواز نیز کنسل شد؛ به دلیل بارش برف و باران در بیش از 20 استان کشور، مسافران حتما پیش از عزیمت به فرودگاه با اطلاعات پرواز مهرآباد با شماره 199 تماس بگیرند‌ و از وضعیت پرواز خود مطلع شوند.

فارس

انتهای پیام/‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

20 / 20

نظرات

1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.

ایسکاTV

اخبار پر بازدید

آخرین اخبار