مرکز خدمات آموزشی وزارت بهداشت اعلام کرد:

لغو مصاحبه‌های متقاضیان انتقال از دانشگاه‌های خارج به دلیل کرونا

چهارشنبه 14 خرداد 1399 - 13:17
کد مطلب: 1070917
مصاحبه فرهنگیان

مرکز خدمات آموزشی وزارت بهداشت اعلام کرد برنامه مصاحبه‌های متقاضیان انتقال از دانشگاه‌های خارج به داخل کشور در گروه علوم پزشکی به دلیل کرونا لغو شد.

به گزارش گروه دانشگاه ایسکانیوز به نقل از وزارت بهداشت، فرایند مصاحبه متقاضیان انتقال از دانشگاه‌های خارج به داخل کشور که ورودی قبل از دی‌ماه سال ۱۳۹۷ بوده و در سامانه انتقال ثبت نام کرده‌اند، لغو شده است.

طبق برنامه‌ریزی انجام شده، قرار بود فرایند مصاحبه این متقاضیان بر اساس تعیین وقت قبلی، از ۲۱ خردادماه ۹۹ تا ۲۹ مرداد ۱۳۹۹ صورت پذیرد. بر اساس مصوبات ستاد مقابله با کرونا، با توجه به استمرار شرایط خاص ناشی از بروز پاندمی کووید-۱۹ و عطف به الزامات تعیین شده مبنی بر رعایت فاصله‌گذاری فیزیکی (اجتماعی) و به منظور حفظ سلامت متقاضیان، اعضای مصاحبه کننده شورای انتقال و پرسنل مرکز خدمات آموزشی، امکان برگزاری جلسات مصاحبه به صورت حضوری وجود ندارد.

بر همین اساس برنامه مصاحبه‌های تعیین شده ملغی و مقرر شد به منظور تسریع در رسیدگی به درخواست متقاضیان، فرایند ارزیابی متقاضیان به صورت طرح در شورای انتقال، براساس مستندات پرونده و مدارک بارگذاری شده در سامانه، طبق ضوابط و آیین‌نامه مربوطه انجام گیرد.

متقاضیان توجه داشته باشند مرکز خدمات آموزشی تمام تلاش خود را برای تعیین تکلیف درخواست تمام افراد واجد شرایط تا ۱۵ شهریور ۱۳۹۹ مشروط به تکمیل بودن و صحت مدارک ارائه شده در پرونده‌های الکترونیکی و احراز اصالت آنها، به کار خواهد گرفت. متقاضیان از تماس یا مراجعه حضوری جداً خودداری کرده و صرفاً از طریق سامانه انتقال، درخواست خود را پیگیری کنند.

وزارت بهداشت،‌ درمان و آموزش پزشکی مجاز است در صورت نیاز در هر مرحله از ابتدای ثبت درخواست تا طی مراحل انتقال به داخل و دانش‌آموختگی در دانشگاه‌های کشور، اصالت مدارک ارائه شده توسط متقاضیان و صحت اظهارات یا اطلاعات ارائه شده از سوی آنها را از مراجع ذیربط استعلام کند و تطبیق و تأیید اولیه مستندات، ملاک قطعی بر اصالت مدارک نخواهد بود.

در صورتی که در هر مرحله، محرز شود که متقاضی به اشتباه یا به عمد اطلاعات و مدارک خلاف واقع ارائه کرده یا واقعیتی را کتمان کرده است، از ادامه فرایند انتقال به داخل و ادامه تحصیل و انجام فرایندهای دانش‌آموختگی وی جلوگیری شده و ضمن پیگیری از طریق مراجع قضایی، افراد مذکور حق هیچ‌گونه اعتراض و درخواست استرداد مبالغ واریزی (شامل شهریه‌های دانشگاهی) و ضرر و زیان ناشی از آن را نخواهند داشت و عواقب ناشی از آن به عهده فرد خاطی خواهد بود.

انتهای پیام/

168 / 320

نظرات

1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.

ایسکاTV

اخبار پر بازدید

آخرین اخبار