مدیرعامل شرکت مخابرات ایران :

مردم برای ارتقاء سرویس ADSL خود به VDSLهیچ هزینه‌ای نباید پرداخت کنند

پنج‌شنبه 12 تیر 1399 - 10:51
کد مطلب: 1073527
 مدیرعامل شرکت مخابرات ایران صدری

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران گفت: از این پس مردم برای ارتقاء سرویس ADSL خود به VDSL خود هیچ هزینه‌ای نباید پرداخت کنند. در این رابطه باید بگویم قیمت بسته‌های انتخابی مشترکان با قیمت بسته‌های ADSL تقریبا یکسان بوده و تنها مشترکان باید هزینه تغییر مودم را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ پرداخت کنند.

به گزارش گروه علم و فناوری ایسکانیوز، سید مجید صدری مدیرعامل شرکت مخابرات ایران، با بیان اینکه ۱۶ هزار مدرسه در مناطق محروم مدرسه هوشمندسازی شده است، گفت: شرکت مخابرات ایران در سال جهش تولید مأموریت‌های مختلفی را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ برای خود در نظر گرفته است که می‌توان به توسعه زیرساخت موبایل، هوشمندسازی مدارس و تکمیل شبکه فیبر نوری در کشور اشاره کرد.

* ۳۰ درصد ترافیک شرکت مخابرات ایران داخلی است

وی افزود:‌ مصرف روزانه اینترنت شرکت مخابرات ایران تا قبل از شیوع ویروس کرونا به عدد هزار و ۸۰۰ رسیده بود که در زمان بیماری کرونا به ۸ هزار افزایش پیدا کرد اما اکنون به طور میانگین مصرف روزانه اینترنت شرکت مخابرات به ۶ هزار و ۵۰۰ رسیده است. از طرفی باید به این نکته اشاره کنم که در حال حاضر ۳۰ درصد ترافیک شرکت مخابرات داخلی بوده و ۷۰ درصد ترافیک ما بین المللی است.

* ۸۰ درصد فعالیت‌های شرکت مخابرات ایرات از تولیدات داخلی است

صدری با اشاره به این که ۸۰ درصد فعالیت‌های این شرکت از تولیدات داخلی است گفت: در دو سال گذشته با توجه به تأکید مقام معظم رهبری مبنی بر رونق و جهش تولید در کشور این شرکت از امکانات داخلی برای پروژه‌های مخابراتی استفاده می‌کند به طوری که نرم افزارهای کاربردی این شرکت کاملا بومی بوده و صد درصد از شرکت‌های داخلی تجهیز شده است.

* مردم برای ارتقاء سرویس ADSL خود به VDSLهیچ هزینه‌ای نباید پرداخت کنند

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران اظهار کرد: از این پس مردم برای ارتقاء سرویس ADSL خود به VDSL خود هیچ هزینه‌ای نباید پرداخت کنند. در این رابطه باید بگویم قیمت بسته‌های انتخابی مشترکان با قیمت بسته‌های ADSL تقریبا یکسان بوده و تنها مشترکان باید هزینه تغییر مودم را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ پرداخت کنند.

* خرید مودم به صورت نقدی و اقساطی ‌‌‌‌‌‌‌برای متقاضیان فراهم است

صدری تصریح کرد: شرکت مخابرات امکان خرید مودم به صورت نقدی و اقساطی را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ برای متقاضیان فراهم کرده است که این مودم‌ها در دو نوع قیمت در حدود ۳۵۰ هزار و ۵۵۰ هزار تومان عرضه می‌شود. البته شرایط اقساطی آن ۶ ماهه و یکساله است که اقساط آن از قبض مشترکین کسر خواهد شد.

* سیم کشی فیبر نوری برای مشترکان رایگان است

وی در پایان گفت: تا مدتی قبل هزینه سیم کشی فیبر نوری برای مشترکان در یک ساختمان حداقل ۳۰۰ هزار تومان بود اما اکنون کار کابل‌کشی به صورت رایگان انجام می‌شود و پیمانکاران شرکت مخابرات به هیچ عنوان حق دریافت هیچ گونه مبلغی را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ از مردم ندارند. این در حالی است که دریافت هر گونه وجه نقدی توسط پیمانکاران تخلف است.

منبع: فارس

انتهای پیام/‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

169 / 167

نظرات

1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.

ایسکاTV

اخبار پر بازدید

آخرین اخبار