در گفت‌وگو با ایسکانیوز مطرح شد:

پذیرش دانشجوی پسادکتری در مرکز تحقیقات نانومواد دانشگاه آزاد اهواز/طرح‌های مسئله‌محور حمایت می‌شوند

شنبه 21 تیر 1399 - 09:02
کد مطلب: 1074310
اتال

دانشجوی پسادکتری با حمایت صندوق پژوهشگران ریاست جمهوری در مرکز تحقیقات نانومواد دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهواز جذب شده است.

فرید جمالی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه ایسکانیوز درباره اخذ گرنت پژوهشی دانشجویان دکتری و پسادکتری در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهواز اظهار کرد: دانش‌آموختگان دوره دکتری با تعریف پروپوزالی در راستای حوزه تخصصی مرکز تحقیقات، می‌توانند با اخذ تأییدیه های صندوق حمایت از پژوهشگران نهاد ریاست جمهوری مجوز گذراندن دوره پسادکتری را اخذ کنند.

وی افزود: مرکز تحقیقاتی نانومواد دانشگاه آزاد واحد اهواز با هدایت یکی از دانش‌آموختگان دکتری در راستای اهداف مرکز و تصویب پروپوزال در صندوق پژوهشگران، یک دانشجوی پسادکتری در رشته مهندسی برق گرایش الکترونیک را پذیرش کرده است.

رئیس مرکز تحقیقات مهندسی سطح پیشرفته و نانومواد دانشگاه آزاد اسلامی بیان کرد: دانشجویان پسادکتری این مرکز در سطح یک استادیار پایه یک حقوق ماهیانه دریافت می‌کند ولی خدمات دانشجویی و آزمایشگاهی از سوی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهواز پشتیبانی می‌شود.

جمالی با اشاره به لزوم حضور دانشجویان پسادکتری در دانشگاه مانند استادیار تمام وقت، عنوان کرد: این دانشجویان در برنامه‌های آموزشی و پژوهشی دانشگاه همچنین مرکز تحقیقات مشارکت داشته ولی حقوق مقرر و ماهیانه خود را از صندوق حمایت از پژوهشگران دریافت می‌کنند.

وی ادامه داد: دانشجوی پسادکتری مکلف به ارائه دو مقاله در نشریات با ضریب تاثیر و نماد Q1 با وابستگی مرکز تحقیقاتی دانشگاه آزاد بوده که باید قبل از اتمام دوره محقق شود. فرآیند پذیرش دانشجوی پسادکتری پس از چندین ماه مکاتبه و تایید پروپوزال همچنین تعیین ناظر پروژه از صندوق حمایت از پژوهشگران امکان‌پذیر است.

رئیس مرکز تحقیقات مهندسی سطح پیشرفته و نانومواد دانشگاه آزاد اسلامی خاطرنشان کرد: در چندین سال گذشته بروندادهای علمی حاصل از آزمایشگاه‌های این مرکز با وابستگیِ آدرس مرکز تحقیقات نانومواد چاپ و به انتشار رسیده که منجربه ثبت عنوان این مرکز در پایگاه‌های علم سنجی شده است.

انتهای پیام/

358 / 167

نظرات

1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.

ایسکاTV

اخبار پر بازدید

آخرین اخبار