مربی متهم تبرئه شد، مدعیان رفتند گوشه زندان

یکشنبه 22 تیر 1399 - 14:00
کد مطلب: 1074439
عبداله چمن‌گلی

خبر می‌رسد بعداز بررسی موضوع در دادگاه صالحه، متهم تبرئه شده و بعضی از آن‌هایی که آن مربی را متهم کرده بودند، اکنون در گوشه زندان به‌سر می‌برند.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری ایسکانیوز، چندی قبل یک‌اتفاق ناخوشایند به تیتر خبرگزاری‌ها و سوژه پربازدید فضای‌مجازی تبدیل شد. خبر این بود که یک مربی کشتی در شهرستان نقده از توابع استان آذربایجان‌غربی گوش کشتی‌گیران نوجوان را غیربهداشتی و غیرتخصصی شکسته، بعضی از نوجوانان دچار مخاطرات و آسیب‌های جدی شده و دیگر گوش این کشتی‌گیران، برای آن‌ها گوش نمی‌شود! در راستای برخورد با این اتفاق، پای فدراسیون‌کشتی و اداره‌کل ورزش استان آذربایجان‌غربی هم به میان آمد و کار به تعلیق و محرومیت متهم تا بررسی کامل و تعیین تکلیف کشیده شد. هرکس به فراخور حال و توانش در زدن طعنه و کنایه به‌فردی که متهم به جنایت ورزشی شده بود، با موضوع برخورد کرده و یک مربی جوان، را بی‌اعتبار و بدنام کردند! حالا خبر می‌رسد بعداز بررسی موضوع در دادگاه صالحه، متهم تبرئه شده و بعضی از آن‌هایی که آن مربی را متهم کرده بودند، اکنون در گوشه زندان به‌سر می‌برند و حتی بعضاً با جرایم غیرورزشی و خطا‌هایی غیر از اتهامی که به‌آن مربی زده بودند، تحمل حبس می‌کنند. البته گوشِ آن کشتی‌گیران هم دیگر برای آن‌ها گوش نمی‌شود!

درهمین رابطه موضوع را از عبداله چمن‌گلی رییس اداره ورزش و جوانان استان آذربایجان‌غربی در زمان وقوع حادثه، پیگیری کردیم که چمن‌گلی به خبرورزشی گفت: حدود هفت‌ماه است مدیرکل ورزش استان آذربایجان‌غربی نیستم و از اتفاقات پیرامون این موضوع، نتیجه بررسی‌های انجام گرفته، یا حکم صادره از سوی مراجع قانونی و ذیصلاح، هیچ اطلاعی ندارم. باتوجه به علاقه و ارادتی که به جامعه کشتی و کشتی‌گیران داشته و دارم، معتقدم هرکسی خاطی بوده باید تنبیه و مجازات شود تا هرگز کسی جرات نکند سلامتی کشتی‌گیران را به خطر بیندازد. فرقی نمی‌کند کار چه کسی بوده، هرکسی چنین خطایی مرتکب شده باید قاطعانه با او برخورد شود. چمن‌گلی همچنین گفت: همان زمان هم، چون اتفاق در زیرمجموعه هیات‌کشتی استان رخ داده بود، با پیگیری‌های فدراسیون‌کشتی و تصمیم هیات‌کشتی استان، تا پایان بررسی موضوع و تعیین تکلیف از سوی مراجع ذیصلاح، مربی مورد اشاره تعلیق و از ادامه فعالیت ممنوع و محروم شد. آن مربی تبرئه شده، عده‌ای هم به زندان رفتند ولی کسی پاسخگوی بلایی که بر سر گوشِ آن نوجوانان آمده نیست!

351 / 351

نظرات

1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.

ایسکاTV

اخبار پر بازدید

آخرین اخبار