مدیرکل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی:

رزمایش "کمک مومنانه" اولین اقدام اداره کل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد خواهد بود

یکشنبه 12 مرداد 1399 - 09:07
کد مطلب: 1076494
یکانی

مدیرکل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: اولین و مهم‌ترین اقدام ما به عنوان آغاز کننده فعالیت‌های اداره کل اجتماعی و فرهنگی دانشگاه آزاد، اقدامات و فعالیت هایی در زمینه کمک مومنانه به نیازمندان خواهد بود.

سید کاظم یکانی مدیرکل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی در گفت و گو با خبرنگار گروه دانشگاه ایسکانیوز، درباره اولویت‌های فرهنگی دانشگاه آزاد اظهار کرد: مهم ترین اولویتی که در دستور کار معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی قرار دارد، "عنصرسازی" و تربیت نیروی انسانی هم تراز با انقلاب اسلامی است.

وی افزود: مهم ترین خروجی و دستاوردی که اداره کل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی باید به عنوان عملکرد خود در حوزه‌های انقلاب اسلامی صادر کند، تربیت نیرو در بخش‌های مختلف است که ما به طور جدی این موضوع را پیگیری خواهیم کرد.

یکانی تصریح کرد: برای رسیدن به این هدف، طرح‌ها و برنامه‌های ویژه‌ای را با نگاه تربیت اسلامی و ایرانی تدوین خواهیم کرد که برای تمامی عناصر دانشگاه آزاد اسلامی مدنظر قرار گرفته است. این عناصر شامل استاد، دانشجو، کارمند و عوامل موثر بر این‌ها مانند خانواده و مسئولان می شود.

مدیرکل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به اولین اقدام فرهنگی این اداره کل گفت: اولین و مهم ترین اقدام ما به عنوان آغاز کننده فعالیت‌های اداره کل اجتماعی و فرهنگی دانشگاه آزاد، اقدامات و فعالیت هایی در زمینه کمک مومنانه به نیازمندان خواهد بود که طی چندماه اخیر مورد تاکید مقام معظم رهبری بوده است. این کمک به عنوان دومین رزمایش دانشگاه آزاد اسلامی‌به زودی عملیاتی خواهد شد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: در این راستا از ظرفیت‌های دانشجویی و تشکلی، تشکل‌های استادی و خیرین شهرهای مختلف استفاده خواهیم کرد تا بتوانیم در لبیک به منویات مقام معظم رهبری، اولین گام را به خوبی برداریم.

انتهای پیام/

108 / 167

نظرات

1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.

ایسکاTV

اخبار پر بازدید

آخرین اخبار