زن با ضربات چاقو فرزندان خود را کشت/کابوس های وحشتناک رهایم نمی‌کند

چهارشنبه 18 شهریور 1394 - 12:13
کد مطلب: 339555

زن 33 ساله ای که در جنایتی هولناک 2 فرزند دختر و پسر خردسالش را پس از خوراندن قرص های خواب آور به قتل رسانده بود، هنگام بازسازی صحنه جنایت در حضور قاضی ویژه قتل عمد گفت: دیگر از این وضعیت خسته شده بودم و نمی توانستم به تنهایی از آنان نگهداری کنم!!


به گزارش ایسکانیوز وبه نقل از خراسان ، این زن جوان که هم اکنون به دستور قاضی سید جواد حسینی در بیمارستان روانپزشکی مشهد بستری است توسط کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی به محل وقوع جنایت هدایت شد تا در ادامه رسیدگی به پرونده خود، صحنه قتل را در حضور مقام قضایی و مقابل دوربین قوه قضاییه بازسازی کند. او که اضطراب خاصی داشت پس از آن که قاضی حسینی موادی از قانون مجازات اسلامی را به وی تفهیم کرد تا مواظب اظهارات خود باشد و حقیقت ماجرا را بیان کند، به شرح چگونگی وقوع این جنایت هولناک پرداخت و گفت: سال 89 وقتی همسرم فوت کرد مسئولیت نگهداری 2 فرزند خردسالم را به عهده گرفتم و آنها را بزرگ کردم. پسر 9ساله ام آرش نام داشت و در کلاس سوم ابتدایی تحصیل می کرد و سیما دختر 8 ساله ام نیز کلاس دوم ابتدایی بود.ولی دیگر از این وضعیت «تنهایی» خسته شده بودم و نمی توانستم به درستی از فرزندانم نگهداری کنم، البته از قبل برای کشتن آنها نقشه ای نداشتم و روز حادثه به یکباره این تصمیم را گرفتم.


 وقتی  قاضی با تجربه شعبه 211دادسرای عمومی و انقلاب مشهد از او پرسید: آیا بیماری خاصی داشتید؟ که متهم پاسخ داد: نه! هیچ وقت بیماری خاصی نداشتم و در هیچ مرکز درمانی هم تا قبل از وقوع جنایت بستری نشده بودم.


زن جوان سپس به تشریح چگونگی وقوع جنایت پرداخت و ادامه داد: غروب روز حادثه برای لحظه ای این فکر به ذهنم رسید که خودم را از دست فرزندانم راحت کنم به همین خاطر به هر یک از آنها چند عدد قرص خواب آور که خودم مصرف می کردم، خوراندم. وقتی آنها گیج شدند و به خواب رفتند به سراغشان آمدم.


او در حالی که به طورعملی صحنه جنایت را شرح می داد گفت: ساعت حدود 23 شب بود که کنار پسرم قرار گرفتم او یک لحظه بیدار شد و چشمانش را باز کرد ولی من تصمیم خودم را گرفته بودم به همین خاطر هم دیگر تامل نکردم اما وقتی قصد کشتن دخترم را داشتم او با دستش تیغه چاقو را گرفت ولی...


پس از آن هم کولر و تلویزیون منزل را روشن گذاشتم و فرار کردم. متهم این پرونده جنایی در پاسخ به سوال قاضی ویژه قتل عمد که در آن وقت شب کجا رفتی؟ گفت: به آژانس تلفنی زنگ زدم و خودرویی را به مقصد شهرهای شمالی کشور اجاره کردم. چند روز را با پیرمردی که راننده خودرو بود در شهرهای شمال سپری کردم و پس از آن دوباره به مشهد بازگشتم که توسط کارآگاهان اداره جنایی دستگیر شدم.


او ادامه داد: من از نظر مالی مشکلی نداشتم، اما نمی دانم چرا دست به این کار زدم و هم اکنون نیز کابوس های وحشتناک شبانه رهایم نمی کند! این زن در پاسخ به سوال دیگر قاضی حسینی که پرسید چرا هنگام دستگیری از یک پیرمرد نام بردی؟ گفت: می خواستم ارتکاب قتل را به گردن او بیندازم ولی وقتی متوجه شدم که این قصه باورکردنی نیست حقیقت ماجرا را بیان کردم درحالی که کاملا هنگام جنایت هوشیار بودم و می دانستم چه می کنم!


گزارش خراسان حاکی است: در آغاز بازسازی صحنه قتل، ابتدا سرگرد نریمانی (افسر پرونده) خلاصه ای از محتویات پرونده و چگونگی دستگیری متهم را مقابل دوربین قوه قضاییه شرح داد و پس از اعترافات صریح متهم، قاضی سید جواد حسینی با صدور دستور پایان بازسازی صحنه قتل ، متهم را در اختیار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار داد تا با معرفی به مرکز درمانی معالجات وی دنبال شود.


گفتنی است  بامداد هفتم مرداد گذشته، ماموران کلانتری قاسم آباد مشهد در تماس با قاضی ویژه قتل عمد، او را در جریان قتل 2 کودک خردسال در یک واحد آپارتمانی قرار دادند. در پی دریافت این خبر، قاضی حسینی شبانه به بولوار شریعتی مشهد عازم شد و بدین ترتیب تحقیقات درباره این جنایت فجیع ادامه یافت.


پسر 9 ساله و دختر 8ساله ای با ضربات متعدد چاقو درحالی به قتل رسیده بودند که هیچکس در این واحد آپارتمانی حضور نداشت و مقام قضایی که در همان تحقیقات اولیه به مادر مقتولان مظنون شده بود دستور دستگیری وی را صادر کرد و بدین ترتیب 3 روز بعد، متهم این پرونده جنایی دستگیر شد و به قتل فرزندانش اقرار کرد.


105105

1 / 1
کد خبر: 339555 0 0

نظرات

1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.

ایسکاTV

اخبار پر بازدید

آخرین اخبار