کیف پول الکترونیکی برای دانشجویان دانشگاه تهران

سه‌شنبه 31 شهریور 1394 - 07:07
کد مطلب: 350815

معاون دانشجوئی دانشگاه تهران از بهره برداری کیف پول الکترونیکی در این دانشگاه همزمان با سال تحصیلی جدید خبرداد و گفت: این امر با هوشمند شدن کارت‌های دانشجوئی متفاوت است و قابلیت انجام تراکنش مالی را دارد.

به گزارش ایسکانیوز و به نقل از ایسنا؛ دکتر به‌نژاد  درمورد کیف پول الکترونیکی توضیح داد: زیرساختی فراهم شده است تا هر دانشجو قادر باشد توسط کارت دانشجویی، علاوه بر استفاده از شرایط و امکانات رفاهی که دانشگاه ارائه می دهد، از خدمات خارج از دانشگاه مانند استفاده از کارت برای سوار شدن اتوبوس نیز بهره ببرد.

وی با تاکید بر اینکه این امر با هوشمند شدن کارت‌های دانشجوئی متفاوت است،گفت: کارت دانشجوئی فرآیند تراکنش مالی را انجام نمی دهد اما کیف پول الکترونیکی این قابلیت را دارد. فعلا این زیرساخت برای استفاده از سیستم اتوبوس‌رانی بین پردیس شمالی و پردیس مرکزی فراهم شده و ممکن است در آینده با توجه به سیاست های دانشگاه و کشور گسترش یابد.

معاون دانشجوئی دانشگاه تهران با بیان اینکه این طرح برای اولین بار در دانشگاه تهران اجرا می‌شود،اظهار کرد:هر دانشجوئی که کارت دانشجوئی داشته باشد از این به بعد کیف پول الکترونیکی خواهد داشت.

آغاز سال تحصیلی دانشگاه تهران با پنج خوابگاه جدید
به‌نژاد در ادامه با اشاره به وضعیت خوابگاه‌های دانشگاه تهران گفت: در سال جدید پنج خوابگاه جدید شامل خوابگاه‌های ضیا،خوابگاه نظری غربی،خوابگاه کشاورز، خوابگاه سارا و خوابگاه امین به خوابگاه‌های دانشگاه تهران افزوده شدند.

وی ادامه داد: به غیر از خوابگاه سارا که واقع در سعادت آباد بوده و متعلق به دانشجویان تحصیلات تکمیلی دانشکده فنی است،بقیه خوابگاه‌های جدید متعلق به پسران است و ظرفیت هر خوابگاه حدودا 100 نفر است.
۲۰۲۰
1 / 1

نظرات

1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.

ایسکاTV

اخبار پر بازدید

آخرین اخبار