اسامی منتخبان انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در نهاوند، لنگرود، گرگان، کاشمر و قصرشیرین را اینجا ببینید

شنبه 8 اسفند 1394 - 23:45
کد مطلب: 603611
در حاشیه اعلام نتایج اولیه انتخابات در وزارت کشور

اسامی منتخبان انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در برخی دیگر از شهرها اعلام شد.

به گزارش خبرنگار ایسکانیوز اسامی منتخبان انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی که موفق به کسب اکثریت یک چهارم آرای صحیح در حوزه انتخابیه شده اند به شرح زیر است:

در حوزه انتخابیه لنگرود مهرداد بائوج لاهوتی از مجموع 75733 آرای صحیح ماخوذه با کسب 28846 رای

در حوزه گرگان و آغ غلا، از مجموع 246074 آرای صحیح ماخوذه عبدالغفور امان زاده با کسب 47894 رای و آقای نورمحمد تربتی نژاد با کسب 47467 رای و نبی هزار جریبی با کسب 45094 رای و سیدعلی طاهری با کسب 43301 رای به مرحله دوم راه یافتند.

در حوزه انخابیه نهاوند حسن بهرام نیا از مجموع 90432 آرای صحیح ماخوذه با کسب 31132 رای به مجلس راه یافت.

در حوزه انتخابیه لامرد و مهر سیدمحسن علوی از مجموع 84591 آرای صحیح ماخوذه با کسب 40414 رای وارد بهارستان شد.

در حوزه انتخابیه کاشمر، خلیل آباد و برداسکن بهروز بنیادی از مجموع 162215 آرای صحیح ماخوذه با کسب 48660 رای راهی مجلس شد.

در حوزه اتنخابیه آستار ولی داداشی از مجموع 49729 آرای صحیح ماخوذه با کسب 14173 رای به مجلس راه یافت.

در حوزه انتخابیه آمل عزت الله یوسفیان ملا از مجموع 181967 آرای صحیح ماخوذه با کسب 84453 رای به مجلس راه یافت.

در حوزه انتخابیه الیگودرز محمد خدابخش از مجموع 71201 آرای صحیح ماخوذه با کسب 20991 رای به مجلس راه یافت.

در حوزه انتخابیه قصر شیرین سر پل ذهاب و گیلان غرب آقای فرهاد تجری از مجموع 108694 آرای صحیح ماخوذه با کسب 30731 رای به مجلس راه یافت.

در حوزه انتخابیه پارس آباد و بیله سوار از مجموع 127879 آرای صحیح ماخوذه ایرج بیگدلو با کسب 204995 رای و شکور پورحسین شقلان با کسب 17475 رای به مرحله دوم راه یافتند.

201/203

86 / 29
کد خبر: 603611 0 0

نظرات

1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.

ایسکاTV

اخبار پر بازدید

آخرین اخبار