تغییرات وکلای ملت از مجلس نهم تا پارلمان دهم/جدول

سه‌شنبه 14 اردیبهشت 1395 - 09:50
کد مطلب: 640787
مجلس شورای اسلامی

پس از برگزاری دو مرحله، انتخابات دهمین دور مجلس شورای اسلامی پایان یافت و ۸ خرداد باید منتظر حضور نمایندگان جدید قوه مقننه بود.

به گزارش ایسکانیوز، پرونده انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی با برگزاری در دو مرحله بسته شد. مقام معظم رهبری در پیامی به واسطه مشارکت بالای ملت ایران در انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی فرمودند: خداوند دانا و توانا را سپاس که در آزمون بزرگی دیگر، ملت آگاه و مصمّم ایران را به پیروزی رسانید؛ آنان توانستند برای سی و ششمین بار از آغاز انقلاب اسلامی، در انتخاباتی سراسری، با عزم راسخ و شور و نشاط به‌یادماندنی، حضور یابند و سرنوشت کشور را در مقطع کنونی، رقم زنند؛ نمایندگان خود را برای تشکیل دو مجلس پر قدرت و پر اهمیت برگزینند و بار دیگر مردمسالاری دینی را در چهره‌ی درخشان و پر اقتدار خود به جهانیان نشان دهند.

بر اساس این گزارش 23نفر از وکلای مردم در مجلس نهم نتوانستند از فیلتر شورای نگهبان عبور کنند و رد صلاحیت شدند و 8 نماینده از ادامه حضور در پارلمان انصراف دادند و در چهار سال گذشته دو نفر از وکلای مردم فوت و یک نماینده از بهارستان به مسکو رفت تا سفیر ایران در روسیه شود.

در این راستا در روزهای گذشته اطلاعات مختلفی در رسانه های مختلف در خصوص تغییرات ترکیب نمایندگان منتشر شده است . به گزارش خبرگزاری خانه ملت در جدول زیر روند تغییر ترکیب دستگاه قانون گذاری کشور براساس حروف الفبا و در تمامی حوزه انتخابیه های قید شده است.

ردیف

نام خانوادگی

نام

وضعیت

جایگزین

حوزه انتخابیه

احمدی لاشکی

قاسم

ابقا شد

-

نوشهر

ابوترابی

ابوالفضل

ابقا شد

-

نجف آباد

ابوترابی‌فرد

سید محمدحسن

عدم انتخاب

محمدرضا عارف

تهران

احمدی

عثمان

عدم انتخاب

جلال محمودزاده

مهاباد

احمدی

حجت الاسلام موسی

عدم انتخاب

سکینه الماسی

کنگان

احمدی

نبی اله

عدم انتخاب

رضا انصاری

داراب

احمدی

وحید

عدم انتخاب

حسن سلیمانی

کنگاور

احمدی

علی محمد

دور دوم

شادمهر کاظم‌زاده

دهلران

اختیاری کسنویه یزد

اسفندیار

ابقا شد

-

زرتشتیان

اخوان بیطرف

نیره

عدم انتخاب

ناهید تاج الدین

اصفهان

اربابی

سعید

عدم انتخاب

محمدنعیم امینی‌فرد

ایرانشهر

اردشیر لاریجانی

علی

ابقا شد

-

قم

اسداللهی

غلامرضا

عدم انتخاب

جلیل رحیمی جهان آبادی

تربت جام

اسدی

یونس

عدم انتخاب

ولی ملکی

مشکین شهر

اسفنانی

محمدعلی

عدم انتخاب

اکبر ترکی

فریدن

اسماعیل نیا

محمد

عدم انتخاب

بهروز بنیادی

کاشمر

اسماعیلی

داریوش

ابقا شد

-

سروستان

اسماعیلی

محمد

عدم انتخاب

فریدون احمدی

زنجان

افتخاری

لاله

عدم انتخاب

سهیلا جلودارزاده

تهران

افخمی

شهروز

عدم انتخاب

سلمان خدادادی

ملکان

افضلی‌فرد

مصطفی

عدم انتخاب

صدیف بدری

اردبیل

اکبریان

عزیز

ابقا شد

-

کرج

امامی

عیسی

عدم انتخاب

نبی هزار جریبی

گرگان

امیر کهنوج

محمدرضا

عدم انتخاب

احمد حمزه

کهنوج

امیری خامکانی

حسین

ابقا شد

-

زرند

امیرآبادی فراهانی

احمد

ابقا شد

-

قم

انصاری

محمدسعید

ردصلاحیت

جلیل مختار

آبادان

ایرانپور

علی

ردصلاحیت

زهرا سعیدی مبارکه

مبارکه

آذین

حسین

انصراف داد

احمد انارکی محمدی

رفسنجان

آریائی‌نژاد

احمد

عدم انتخاب

احد آزادی‌خواه

ملایر

آرامی

منصور

عدم انتخاب

حسین هاشمی تختی نژاد

بندرعباس

آشتیانی عراقی

رضا

عدم انتخاب

مجتبی ذوالنوری

قم

آشوری تازیانی

محمد

ابقا شد

-

بندرعباس

آصفری

محمدحسن

دور دوم

سید مهدی مقدسی

اراک

آقا تهرانی

مرتضی

عدم انتخاب

الیاس حضرتی

تهران

آقاجری

حبیب

ابقا شد

علی گلمرادی

ماهشهر

آقامحمدی

ابراهیم

انصراف داد

محمد بیرانوندی

خرم آباد

آقایی مغانجوقی

علی اکبر

فوت کرد

شهروز برزگر کلشانی

سلماس

آلیا

فاطمه

عدم انتخاب

کاظم جلالی

تهران

باقری

محمد

عدم انتخاب

ضیاالله اعزازی

بناب

باهنر

محمدرضا

عدم حضور در انتخابات

محمدرضا بادامچی

تهران

بائوج لاهوتی

مهرداد

ابقا شد

-

لنگرود

بت کلیا

یوناتن

ابقا شد

-

آشوریان

بخشایش‌اردستانی

احمد

عدم انتخاب

سید صادق طباطبائی‌نژاد

اردستان

بذرپاش

مهرداد

عدم انتخاب

فریده اولادقباد

تهران

بروجردی

علاءالدین

دور دوم

ابقا شد

بروجرد

برومند داشقاپو

حبیب

ردصلاحیت

شکور پورحسین شقلان

بیله سوار

برومندی

محمدمهدی

ابقا شد

-

مرودشت

بزرگواری

سیدعلی محمد

عدم حضور در انتخابات

عدل هاشمی‌پور

کهگیلویه

بشیری

فرهاد

عدم انتخاب

محمد قمی

پاکدشت

بنی هاشمی چهارم

سیدهاشمی

عدم حضور در انتخابات

رضا شیران خراسانی

مشهد

بهمنی

مهناز

عدم انتخاب

یوسف داوودی

سراب

بهمئی

شمس اله

عدم انتخاب

اقبال محمدیان

رامهرمز

بیاتیان

سیدمحمد

ردصلاحیت

حمدالله کریمی

بیجار

بیرانوند

بهرام

عدم انتخاب

عباس گودرزی

بروجرد

بیگلری

محسن

ابقا شد

-

سقز

بیگلریان

روبرت

عدم حضور در انتخابات

ژرژیک آبرامیان

ارامنه جنوب

بیگی ئیلانلو

روح اله

ردصلاحیت

همایون هاشمی

میاندوآب

پاپی زاده بالنگان

عباس

ابقا شد

-

دزفول

پزشکیان

مسعود

ابقا شد

-

تبریز

پژمان فر

نصرالله

ابقا شد

-

مشهد

پشنگ

حمیدرضا

ردصلاحیت

علی کرد

خاش

پورابراهیمی داورانی

محمدرضا

ابقا شد

-

کرمان

پورفاطمی

سید محمدمهدی

ردصلاحیت

سیدکمال‌الدین شهریاری

دشتی

پورمختار

محمدعلی

ابقا شد

-

کبودرآهنگ

پیرمؤذن

کمال الدین

ردصلاحیت

محمد فیضی‌زنگیر

اردبیل

تابش

محمدرضا

ابقا شد

-

اردکان

تاجگردون

غلامرضا

ابقا شد

-

گچساران

تأمینی لیچائی

حسن

عدم انتخاب

محمدصادق حسنی جوریابی

رشت

تمیمی

عبداله

ردصلاحیت

مجید ناصری نژاد

شادگان

توکلی

محمدتقی

عدم انتخاب

محمد خدابخش

الیگودرز

توکلی

احمد

عدم انتخاب

سیده فاطمه حسینی

تهران

ثروتی

موسی الرضا

عدم انتخاب

علی اکبری

بجنورد

جباری

احمد

دور دوم

خالد زمزم نژاد

بندر لنگه

جدگال

یعقوب

عدم انتخاب

عبدالغفور ایران‌نژاد

چابهار

جراره

ابوالقاسم

عدم انتخاب

احمد مرادی

بندرعباس

جعفرپور

جمشید

ابقا شد

-

لارستان

جعفرزاده ایمن‌آبادی

غلامعلی

ابقا شد

-

رشت

جعفری بنه خلخال

جلیل

عدم انتخاب

بشیر خالقی

خلخال

جعفری

قاسم

عدم انتخاب

علی قربانی

بجنورد

جلالی

کاظم

ابقا شد

سیدحسن حسینی شاهرودی

تغییر حوزه انتخابیه/شاهرود

جلیل سرقلعه

مجید

انصراف داد

محمد خالدی سردشتی

لردگان

جلیلیان

علی

عدم انتخاب

حشمت الله فلاحت پیشه

اسلام آباد غرب

جلیلی

اسماعیل

ردصلاحیت

علی‌عسگر ظاهری عبده‌وند

مسجد سلیمان

جمیری

عبدالکریم

عدم انتخاب

عبدالحمید خدری

بوشهر

جوکار

محمدصالح

عدم انتخاب

سیدابوالفضل موسوی‌بیوکی

یزد

جهانگیرزاده

جواد

عدم انتخاب

شهروز برزگر کلشانی

ارومیه

چهاردولی

علی نعمت

عدم انتخاب

محمد کاظمی

ملایر

حاجی دلیگانی

حسینعلی

ابقا شد

-

شاهین شهر

حدادعادل

غلامعلی

عدم انتخاب

مصطفی کواکبیان

تهران

حسن نژاد

محمد

دور دوم

محمد حسن‌نژاد

مرند

حسن‌پور بیگلری

شهباز

ابقا شد

-

سیرجان

حسین زاده

عبدالکریم

ابقا شد

-

نقده

حسین زاده بحرینی

محمدحسین

ابقا شد

-

مشهد

حسینی

سیدشریف

دور دوم

همایون یوسفی

اهواز

حسینی

سیدهادی

عدم انتخاب

عبدالله رضیان

قائمشهر

حسینی

سیدبهلول

عدم انتخاب

فردین‌فرمند

میانه

حسینی

سیدمرتضی

عدم انتخاب

سیده‌حمیده زرآبادی

قزوین

حسینی صدر

مؤید

عدم انتخاب

سید تقی‌ کبیری

خوی

حسینی

سید باقر

عدم انتخاب

حبیب‌الله‌دهمرده

زابل

حسینی

فتح‌الله

عدم انتخاب

فرهاد تجری

قصرشیرین

حسینیان

روح‌الله

عدم حضور در انتخابات

پروانه سلحشوری

تهران

حقیقت‌پور

منصور

عدم انتخاب

رضاکریمی

اردبیل

حکیمی

عطاءاله

عدم انتخاب

منوچهر جمالی سوسفی

رودبار

حیدری طیب

سیدسعید

دور دوم

احمد صفری

کرمانشاه

حیدرپور شهرضائی

عوض

عدم انتخاب

سمیه محمودی

شهرضا

خان محمدی خرمی

محمدرضا

دور دوم

محمد عزیزی

ابهر

خانلری

کارن

ابقا شد

-

ارامنه شمال

خجسته

امیر

ابقا شد

-

همدان

خدائی سوری

حجت‌الله

انصراف داد

علی رستمیان

دلفان

خسته بند

حسن

ابقا شد

-

بندرانزلی

خسروی

علیرضا

عدم انتخاب

احمد همتی

سمنان

خسروی سهل‌آبادی

ابوالقاسم

دور دوم

سعید باستانی

تربت حیدریه

خصوصی ثانی

حمیدرضا

عدم انتخاب

کاظم دلخوش

صومعه سرا

خضری

رسول

ابقا شد

-

سردشت

دارایی

صید عیسی

عدم انتخاب

فریدون حسنوند

اندیمشک

دامادی

محمد

ابقا شد

-

ساری

درویش‌پور

حجت‌الله

انصراف داد

هدایت‌الله خادمی

ایذه

دستغیب

سید احمدرضا

عدم انتخاب

بهرام پارسایی

شیراز

دواتگری

مهدی

دور دوم

محمدعلی حسین‌زاده

مراغه

دوگانی آغچغلو

محمدحسن

عدم انتخاب

محمد جواد جمالی‌نوبندگانی

فسا

دهدشتی

سیدحسین

عدم انتخاب

عامر کعبی

آبادان

دهقانی

الله وردی

عدم انتخاب

رضا علیزاده

ورزقان

دهقانی نقندر

محمد

ابقا شد

-

چناران

ذوالانوار

سیدحسین

عدم انتخاب

فرج الله رجبی

شیراز

رجایی

عباس

ردصلاحیت

علی‌اکبر کریمی

اراک

رجایی باغ سیایی

محمد

عدم انتخاب

حمید بنایی

گناباد

رجبی

عبدالکریم

عدم انتخاب

شهرام کوسه‌غراوی

مینودشت

رحماندوست

مجتبی

عدم انتخاب

ابوالفضل سروش

تهران

رحمانی

رضا

عدم حضور در انتخابات

زهرا ساعی

تبریز

رحمنی

رجب

عدم انتخاب

بهمن طاهرخانی

تاکستان

رزم

محمد

عدم انتخاب

قاسم جاسمی

کرمانشاه

رسائی

حمید

ردصلاحیت

علی نوبخت حقیقی

تهران

رستمیان

عبدالرحمان

عدم انتخاب

ابوالفضل حسن بیگی

دامغان

رضایی کوچی

محمدرضا

ابقا شد

-

جهرم

رضایی

محمدابراهیم

ابقا شد

-

خمین

رهبر

فاطمه

عدم انتخاب

غلامرضا حیدری

تهران

رهبری

محمدمهدی

عدم انتخاب

اسدالله عباسی

رودسر و املش

زارع

رحیم

ابقا شد

-

آباده

زارع‌زاده مهریزی

دخیل عباس

عدم انتخاب

محمدرضا صباغیان بافقی

مهریز

زارعی

غلام محمد

ابقا شد

-

بویراحمد

زارعی

علی‌اصغر

عدم حضور در انتخابات

مهدی شیخ

تهران

زاکانی

علیرضا

عدم انتخاب

فاطمه سعیدی

تهران

زاهدی

محمدمهدی

ابقا شد

-

کرمان

زمانیان دهکردی

سیدسعید

عدم انتخاب

اردشیر نوریان

شهرکرد

سادات ابراهیمی

سیدمحمد

عدم انتخاب

سهراب گیلانی

شوشتر

سالک کاشانی

احمد

ابقا شد

-

اصفهان

سامری

عبدالله

ابقا شد

-

خرمشهر

سبحانی فر

رمضانعلی

ابقا شد

-

سبزوار

سبحانی‌نیا

حسین

عدم انتخاب

هاجر چنارانی

نیشابور

سجادی

احمد

عدم انتخاب

سیداحسان قاضی‌زاده‌هاشمی

فریمان

سعدون زاده

جواد

دور دوم

غلامرضا شرفی

آبادان

سعیدی

محمداسماعیل

دور دوم

شهاب‌الدین بیمقدار

تبریز

سقائی

محمد

عدم انتخاب

اصغر مسعودی

استهبان

سلطانی

امیرعباس

دور دوم

خدیجه ربیعی فرادنبه

بروجن

سلطانی صبور

عطاالله

دور دوم

حسن لطفی

رزن

سلیمانی

محمد

عدم انتخاب

محمدعلی وکیلی

تهران

سلیمی

علیرضا

ابقا شد

-

محلات

سنائی

مهدی

سفیر روسیه

حسن بهرام‌نیا

نهاوند

سودانی

ناصر

عدم انتخاب

جواد کاظم نسب

اهواز

شجاعی کیاسری

سید رمضان

ردصلاحیت

علی‌اصغر یوسف‌نژاد

ساری

شریعتی

محمدباقر

عدم انتخاب

حبیب‌الله کشت‌زر

بهبهان

شریعت نژاد

شمس الله

ابقا شد

-

تنکابن ، رامسر و عباس آباد

شفیعی

نوذر

عدم انتخاب

مسعود گودرزی

ممسنی

شکری

محمود

ابقا شد

-

تالش

شوشتری

هادی

ابقا شد

-

قوچان

شوهانی

احمد

ردصلاحیت

سلام امینی

ایلام

شهریاری

حسینعلی

ابقا شد

-

زاهدان

شیری علی آبادی

غلامحسین

عدم انتخاب

سید حمزه امینی

هشترود

صابری

رضا

عدم انتخاب

علیرضا ابراهیمی

آزادشهر

صادقی

ضرغام

عدم انتخاب

مسعود رضایی

شیراز

صالحی نسب

ناصر

عدم انتخاب

قاسم ساعدی

هویزه

صرامی فروشانی

محسن

ردصلاحیت

سیدمحمدجواد ابطحی

خمینی شهر

صلاحی

عباس

عدم انتخاب

محمد حسینی

تفرش

طاهری

الیاس

عدم انتخاب

سید حسین افضلی

اقلید

طاهری

سیدعلی

دور دوم

نورمحمد تربتی‌نژاد

گرگان

طباطبایی نائینی

سیدحمیدرضا

انصراف داد

عباسعلی پوربافرانی

نائین

طبیب‌زاده نوری

زهره

عدم انتخاب

محمود صادقی

تهران

طلا

حسین

عدم انتخاب

بهروز نعمتی

تهران

عارفی

فرج‌الله

عدم انتخاب

یحیی کمالی‌پور

جیرفت

عاشوری قلعه رودخانی

ناصر

عدم انتخاب

محمد مهدی افتخاری

فومن

عالی

حلیمه

عدم انتخاب

احمد علی کیخا

زابل

عبادی

سید محمدباقر

ابقا شد

-

بیرجند

عباسی

سلیمان

عدم انتخاب

قرجه‌طیار

گنبدکاووس

عباسپور

روح اله

عدم انتخاب

روح‌الله بابایی

بوئین زهرا

عبداللهی

رضا

عدم حضور در انتخابات

سید مرتضی خاتمی

ماهنشان

عبداله‌زاده

محمدعلی

عدم انتخاب

محمدرضا امیر حسنخانی

سرایان فردوس

عبدی

ایرج

عدم انتخاب

محمدرضا ملکشاهی راد

خرم آباد

عثمانی

محمدقسیم

ابقا شد

-

بوکان

عزیزی

عبدالرضا

ابقا شد

-

شیروان

عزیزی

قاسم

عدم انتخاب

علی ابراهیمی

شازند

عزیزی فارسانی

حمیدرضا

عدم انتخاب

علی کاظمی بابا حیدری

فارسان

علوی

سید احسن

دور دوم

ابقا شد

سنندج

علی پور

محمد

عدم انتخاب

عین‌الله شریف‌پور

ماکو

علی پور خنکداری

کمال

دور دوم

سید علی ادیانی

قائمشهر

علی لو

علی

دور دوم

معصومه آقاپور علیشاهی

شبستر

علیمردانی

محسن

عدم انتخاب

علی وقف چی

زنجان

عمرانی

سکینه

عدم انتخاب

اصغر سلیمی

سمیرم

عیسی‌زاده

مهدی

دور دوم

جهانبخش محبی‌نیا

میاندوآب

علی محمدی

عمران

عدم انتخاب

جلال میرزایی

ایلام

غضنفرآبادی

موسی

عدم انتخاب

حبیب الله نیک‌زاده‌پناه

بم

فتاحی

حسین

عدم انتخاب

علی اسدی‌کرم

شهربابک

فتاحی

عابد

انصراف داد

سید هادی بهادری

ارومیه

فتحی پور

ارسلان

ردصلاحیت

قلی‌الله قلیزاده

کلیبر

فرهنگی

محمدحسین

دور دوم

ابقا شد

تبریز

فریدونی

نادر

عدم انتخاب

کورش کرم‌پورحقیقی

فیروزآباد

فلاحی باباجان

عباس

عدم حضور در انتخابات

بیت‌الله عبدالهی

اهر و هریس

فولادگر

حمیدرضا

ابقا شد

-

اصفهان

فیروزی

محمد

عدم انتخاب

مرتضی صفاری

نطنز

فیاضی

عبدالوحید

عدم انتخاب

علی‌ اسماعیلی

نور

قادرمزی

حامد

ردصلاحیت

علی‌محمد مرادی

قروه

قادری

جعفر

دور دوم

علی اکبری

شیراز

قاضی پور

نادر

ابقا شد

-

ارومیه

قاضی‌زاده هاشمی

سید امیرحسین

ابقا شد

-

مشهد

قائید رحمت

عباس

عدم انتخاب

مجید کیان‌‌پور

درود

قربانی

محمدحسین

ابقا شد

-

آستانه اشرفیه

قره سید رومیانی

میرهادی

عدم انتخاب

احمد علیرضا بیگی

تبریز

قوامی

هادی

ابقا شد

-

اسفراین

کارخانه

ابراهیم

انصراف داد

حمیدرضا حاجی بابایی

همدان

کریمیان

امید

دور دوم

منصور مرادی

مریوان

کیائی نژاد

مفید

عدم حضور در انتخابات

محمود بهمنی

ساوجبلاغ

کاتب

غلامرضا

ابقا شد

-

گرمسار

کاشانی

ناصر

عدم انتخاب

علیم‌یارمحمدی

زاهدان

کامران دستجردی

حسن

عدم انتخاب

حیدرعلی عابدی

اصفهان

کائیدی

علی

عدم انتخاب

سید حمیدرضا کاظمی

پلدختر

کریمی قدوسی

جواد

ابقا شد

-

مشهد

کوثری

اسماعیل

عدم انتخاب

پروانه مافی

تهران

کوچک‌زاده

مهدی

عدم انتخاب

فاطمه ذوالقدر

تهران

کوچکی‌نژاد ارم‌ساداتی

جبار

دور دوم

ابقا

رشت

کولیوند

محمدجواد

ابقا شد

-

کرج

گروسی

حسین

دور دوم

محمد محمودی‌

شاه‌نشین

شهریار

محبی

محمدابراهیم

عدم انتخاب

سید جواد حسینی‌کیا

سنقر

محجوب

علیرضا

ابقا شد

-

تهران

محسنی ثانی

محمدرضا

عدم انتخاب

حسین مقصودی

سبزوار

محمدزاده

حسین

عدم انتخاب

عبدالله حاتمیان

درگز

محمدصادقی

شاهین

عدم انتخاب

حسین رضازاده

کازرون

محمدی

داوود

ابقا شد

-

قزوین

مددی

محمدعلی

ردصلاحیت

یعقوب‌شیویاری

میانه

مرادی

سالار

عدم انتخاب

سیدمهدی فرشادان

سنندج

مرندی

سیدعلیرضا

عدم حضور در انتخابات

عبدالرضا هاشم‌زایی

تهران

مروی

علی

عدم انتخاب

حمید گرمابی

نیشابور

مره‌صدق

سیامک

ابقا شد

-

کلیمیان

مصباحی مقدم

غلامرضا

عدم انتخاب

محمد جواد فتحی

تهران

مصری

عبدالرضا

ابقا شد

-

کرمانشاه

مطهری

علی

ابقا شد

-

تهران

مظفر

حسین

عدم انتخاب

طیبه سیاوشی

تهران

مقتدای خوراسگانی

عباس

عدم انتخاب

بلاتکلیف

اصفهان

مقیمی

احمدعلی

عدم انتخاب

علی‌محمد شاعری

بهشهر

ملکشاهی

الهیار

ابقا شد

-

کوهدشت

منادی‌سفیدان

علیرضا

دور دوم

ابقا شد

تبریز

منصوری بیدکانی

مجید

ردصلاحیت

محسن کوهکن

لنجان

منصوری آرانی

عباسعلی

ردصلاحیت

سید جواد ساداتی‌نژاد

کاشان

منظری توکلی

علیرضا

عدم انتخاب

علی بختیاری

بافت

منوچهری

نعمت الله

عدم انتخاب

شهاب نادری

پاوه

موسوی

سیدموسی

عدم انتخاب

سید محسن علوی

لامرد

موسوی

سیدمحمدعلی

عدم انتخاب

احمد بیگدلی

خدابنده

موسوی

سید شکر خدا

دور دوم

علی ساری

اهواز

موسوی لارگانی

سیدناصر

ابقا شد

-

فلاورجان

موسوی نژاد

سیدمهدی

ردصلاحیت

محمدباقر سعادت

دشتستان

موسوی اصل

میرقسمت

عدم انتخاب

سیدحمایت میرزاده

گرمی

میرکاظمی

سیدمسعود

عدم انتخاب

سیدفرید موسوی

تهران

میرگلوی بیات

شهلا

دور دوم

محمدرضا منصوری

ساوه

میرمحمدی

سیدمحمدحسین

عدم انتخاب

علی بختیار

گلپایگان

میرمرادزهی

هدایت اله

عدم انتخاب

محمدباسط درازهیاز

سراوان

مشهدی عباسی

حمید رضا

عدم انتخاب

قاسم میرزایی نیکو

دماوند و فیروزکوه

مفتح

محمد مهدی

ابقا شد

-

تویسرکان

نادران

الیاس

عدم انتخاب

محمدرضا نجفی

تهران

ناصری

علی اکبر

عدم انتخاب

علی نجفی

بابل

نبویان

سید محمود

عدم انتخاب

داود محمدی

تهران

نجابت

حسین

عدم انتخاب

محسن علیجانی زمانی

تهران

نجف‌نژاد

مقداد

عدم انتخاب

ولی‌الله نانواکناری

بابلسر

ندیمی

ایرج

عدم انتخاب

ذبیح‌ نیک‌فر

لاهیجان

نظری‌مهر

محمدجواد

ردصلاحیت

رامین نورقلی‌پور

بندرترکمن

نعمتی

بهروز

ابقا شد

اکبر رنجبرزاده

اسدآباد

نعیمی رز

صفر

ردصلاحیت

ولی داداشی

آستارا

نقوی حسینی

سید حسین

ابقا شد

-

ورامین

نکو

ابراهیم

دور دوم

حسن نوروزی

رباط کریم

نگهبان سلامی

محمود

ابقا شد

محمود نگهبان سلامی

خواف

نوباوه وطن

بیژن

عدم انتخاب

احمد مازنی

تهران

نوروزی

رحمت اله

عدم انتخاب

اسدالله قره‌خانی

علی آباد کتول

نوری

سیدراضی

ابقا شد

-

شوش

نوری قزلجه

غلامرضا

عدم انتخاب

محمد وحدتی هلان

بستان آباد

نیازآذری

حسین

دور دوم

ابقا شد

بابل

هاشم‌زهی

مراد

عدم انتخاب

نظر افضلی

نهبندان

هاشمی

سید عنایت اله

عدم انتخاب

سیدعلاء‌الدین خادم

سپیدان

هاشمی

سیدمهدی

عدم انتخاب

علیرضا رحیمی

تهران

هاشمی نخل ابراهیمی

سیدعبدالکریم

عدم انتخاب

سید مصطفی ذوالقدر

میناب و رودان

هروی

جواد

عدم انتخاب

فرهاد فلاحتی

قائنات

یحیی زاده فیروزآبادی

سیدجلال

فوت

کمال دهقانی‌ فیروزآبادی

میبد

یوسفیان ملا

عزت الله

ابقا شد

-

آمل

202/201
86 / 29
کد خبر: 640787 0 0

نظرات

1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.

ایسکاTV

اخبار پر بازدید

آخرین اخبار