محکومیت مدیران مسئول رسانه

یکشنبه 26 اردیبهشت 1395 - 16:22
کد مطلب: 644762
دادگاه مطبوعات

سخنگوی هیات منصفه دادگاه مطبوعات از محکومیت مدیران مسئول رسانه در جلسه امروز خبر داد.

به گزارش ایسکانیوز و به نقل از خبرگزاری صدا و سیما علی اکبر کسائیان گفت:‌ جلسه امروز به رسیدگی اتهامات مدیران مسئول سایت خبری - تحلیلی شهدای ایران، روزنامه ستاره صبح و روزنامه ورزشی 90 اختصاص داشت .
او گفت:‌ مدیر مسئول سایت خبری تحلیلی شهدای ایران به اتهام نشر اکاذیب به قصد اضرار به غیر در دادگاه حاضر شده بود و هیات منصفه با اکثریت آراء‌ متهم را مجرم دانست .
کسائیان تصریح کرد:‌ هیات منصفه دادگاه مطبوعات به اتفاق آراء متهم را مستحق تخفیف برشمرد.
سخنگوی هیات منصفه دادگاه مطبوعات همچنین در ادامه به تشریح رسیدگی پرونده روزنامه ستاره صبح پرداخت و افزود:‌ مدیر مسئول این روزنامه به اتهام نشر خلاف واقع به قصد تشویش اذهان عمومی با اکثریت قریب به اتفاق آراء مجرم شناخته شد، ضمن اینکه هیات منصفه با اکثریت آراء متهم را مستحق تخفیف ندانست.
کسائیان درباره رسیدگی به پرونده روزنامه ورزشی 90 در دادگاه امروز گفت:‌ مدیر مسئول این روزنامه نیز به اتهام نشر مطالب خلاف واقع به قصد اضرار به غیر با اکثریت آراء هیات منصفه دادگاه مجرم شناخته شد .
او گفت:‌ هیات منصفه مطبوعات تهران با اکثریت آراء متهم را مستحق تخفیف دانست.
سخنگوی هیات منصفه دادگاه مطبوعات تهران گفت: ‌پرونده مدیران مسئول این سه رسانه در شعبه 6 دادگاه کیفری یک استان تهران و به ریاست قاضی سیامک مدیر خراسانی رسیدگی شد .

105105

20 / 20
کد خبر: 644762 0 0

نظرات

1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.

ایسکاTV

اخبار پر بازدید

آخرین اخبار