۱۲۴ بنای غیر مجاز در منطقه فردوسی مشهد قلع و قمع شد

یکشنبه 23 خرداد 1395 - 22:03
کد مطلب: 652620

در ادامه اجرای سیاست های تکلیفی سازمان امور اراضی درخصوص افزایش پوشش حفاظتی حفظ کاربری اراضی کشاورزی و برخورد قاطع با متخلفین تخریب کننده عرصه های زراعی و باغی در استان ، در ابتدای ماه جاری ششمین مرحله از قلع وقمع بناهای غیرمجاز در اراضی کشاورزی با هماهنگی دادستان محترم استان- شورای حفظ حقوق بیت المال در اراضی ملی و دولتی – ضابطین قضایی و بسیج، در منطقه فردوسی انجام شد.

به گزارش ایسکانیوز از مشهد؛ مدیر امور اراضی استان با اعلام این خبر گفت:در این مرحله ۹۰ مورد قلع وقمع دراراضی پلاک ۱۱۲ اصلی بخش ۹ مشهد موسوم به چاهدر اجرا گردید که درنتیجه آن ۴۰ هکتار از اراضی کشاورزی که تحت عنوان مجتمع ویلایی عطرگل یاس تغییرکاربری غیرمجاز داده شده بود، با اجرای تبصره ۲ ماده ۱۰ به وضع اول اعاده شد.

سعادت علی نیا افزود:مجتمع ویلایی موسوم به شادان پور که به مساحت ۳۵ هکتار با ساخت ۲۵ مورد ویلا و قطعه بندی سایر اراضی در پلاک ۱۳۶ اصلی بخش ۹ مشهدموسوم به امرغان توس تغییرکاربری داده شده بود که با اجرای تبصره ۲ ماده ۱۰به وضع اولیه اعاده شد.

وی اظهار داشت: دراجرای ماده ۳ قانون حفظ کاربری ۴ فقره از آرای قطعی قضایی در پلاک حصار افغان بخش ۹ مشهد نیز قلع وقمع گردید که مساحت مربوطه ۷۸۰۰ متر مربع است.

وی در پایان گفت :در مجموع عملیات فوق تعداد ۱۲۴ بنای غیرمجاز در سطح ۷۵۷۸۰۰ متر مربع قلع وقمع و اراضی کشاورزی اعاده به وضع اولیه شد.

64 / 27
کد خبر: 652620 0 0

نظرات

1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.

ایسکاTV

اخبار پر بازدید

آخرین اخبار