نماینده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در هیأت نظارت بر تشکل‌های دانشجویی واحد تهران جنوب منصوب شد

سه‌شنبه 9 آذر 1395 - 15:33
کد مطلب: 708638
انتصاب

مدیرکل تشکل‌های اسلامی سیاسی دانشگاه آزاد اسلامی، در حکمی مهندس محمد میرزایی را به عنوان نماینده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در هیأت نظارت بر تشکل‌های دانشجویی واحد تهران جنوب منصوب کرد.

به گزارش ایسکانیوز، دکتر سید‌حسن نمازی، مدیرکل تشکل‌های اسلامی سیاسی دانشگاه آزاد اسلامی، در حکمی مهندس محمد میرزایی را به عنوان نماینده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در هیأت نظارت بر تشکل‌های دانشجویی واحد تهران جنوب به مدت یک سال منصوب کرد.

در حکم میرزایی آمده است:

«نظر به مراتب تعهد، تخصص و تجارب ارزشمند جنابعالی به استناد بند ج ماده 4 آئین‌نامه تشکل‌های اسلامی سیاسی دانشگاهیان مصوب جلسه 448 شورای عالی انقلاب فرهنگی و بنا بر موافقت و تفویض اختیار رئیس دانشگاه آزاد اسلامی، به موجب این حکم به عنوان نماینده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در هیأت نظارت بر تشکل‌های دانشجویی واحد تهران جنوب به مدت یکسال منصوب می‌شوید.

ضروری است نسبت به برگزاری منظم جلسه هیأت نظارت بر تشکل‌های دانشجویی و نیز اجرای کامل قانون‌ها و مقررات مربوط، بویژه بخشنامه شماره 45/85298 تاریخ 16 آذر 94 با هماهنگی اداره‌کل تشکل‌های اسلامی سیاسی اهتمام داشته باشید.

امید است با توکل به خداوند متعال و با صداقت کاری، امانت‌داری و قانونمندی در انجام وظایف مربوط (بر اساس میثاق‌نامه و شرح وظایف) موفق و مؤید باشید.

200

منبع: آنا

12 / 12
کد خبر: 708638 0 0

نظرات

1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.

ایسکاTV

اخبار پر بازدید

آخرین اخبار