اعلام آمار فروش نمایش های تماشاخانه ایرانشهر

چهارشنبه 1 دی 1395 - 14:29
کد مطلب: 715033
نمایش

نمایش «دیابولیک، رومئو و ژولیت» به دلیل استقبال مخاطبان در روزهای پنجشنبه، جمعه و شنبه با اجرای ویژه به صحنه می‌رود.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از روابط عمومی تماشاخانه ایرانشهر، نمایش «دیابولیک، رومئو و ژولیت» به کارگردانی آتیلا پسیانی با استقبال مخاطبان در روزهای پنجشنبه دوم و جمعه سوم دی‌ماه ساعت ۲۲ و همچنین روز شنبه ۴ دی‌ماه ساعت ۱۸ به صحنه می‌رود.

نمایش «دیابولیک، رومئو و ژولیت» با بازی: بهرام افشارى، ستاره پسیانى، خسرو پسیانى، اصغر پیران، نوید جهانزاده، علیرضا حبیبى کسبى، روح‌الله حق‌گوی لسان، ناز شادمان، مهدى صدر، دایانا فتحى، نوید محمد‌زاده و فاطمه نقوی طبق برنامه اعلام‌شده از روز دوشنبه ۲۹ آذرماه ساعت ۲۰ در سالن استاد سمندریان، تماشاخانه ایرانشهر، اجرای خود را آغاز کرده است و تا روز پنجشنبه ۳۰ دی‌ماه به اجرای خود در این مجموعه ادامه خواهد داد

اعلام آمار مخاطبان چهار نمایش‌ «راهبان معبد وانگ»، «هاروی»، «خانه ابری» و «فهرست»

نمایش‌های «راهبان معبد وانگ» به کارگردانی احمد سلیمانی با ۱هزار و ۵۸۱ مخاطب، «هاروی» به کارگردانی ملودی آرام نیا با ۲ هزار و ۸۷۸، «خانه ابری» به کارگردانی مشترک حمید‌پور آذری و سیامک احصایی با ۱ هزار ۸۵۹ و «فهرست» به کارگردانی رضا ثروتی با ۲ هزار ۲۵۰ مخاطب به اجرای عمومی خود در تماشاخانه ایرانشهر پایان دادند.

نمایش «راهبان معبد وانگ» به کارگردانی احمد سلیمانی در ۲۴ اجرای خودپذیرای ۱ هزار و ۵۸۱ مخاطب بود. از این تعداد مخاطب، ۴۷۳ مخاطب با بلیت‌های ۱۵و ۲۱ هزارتومانی ۷۸۲ مخاطب با بلیت‌های ۳۰، ۲۵و ۳۵ هزارتومانی به تماشای این نمایش نشستند. همچنین تعداد ۲۰۶ مخاطب شامل هنرمندان و اصحاب رسانه، با بلیت مه‌مان به تماشای این نمایش نشستند.

طبق این آمار، فروش نمایش «راهبان معبد وانگ» طی ۲۴ اجرا مبلغ ۳۱ میلیون و ۵۱۰ هزار تومان بوده است.

نمایش «هاروی» به کارگردانی ملودی آرام نیا نیز در۲۴ اجرای خودپذیرای ۲ هزار و ۸۷۸ مخاطب بود. از این تعداد مخاطب، ۹۱۱ مخاطب با بلیت‌های ۲۵، ۲۰، ۱۵ هزارتومانی و ۱۶۸۷ مخاطب با بلیت ۳۰ هزارتومانی به تماشای این نمایش نشستند. همچنین تعداد ۲۸۰ مخاطب شامل هنرمندان و اصحاب رسانه، با بلیت مه‌مان به تماشای این نمایش نشستند.

طبق این آمار، فروش نمایش «هاروی» طی ۲۴ اجرا مبلغ ۶۷ میلیون و ۳۶۱ هزار تومان بوده است.

نمایش «خانه ابری» به کارگردانی مشترک سیامک احصایی و حمید‌پور آذری نیز در ۲۷ اجرای خودپذیرای ۱ هزار و ۸۵۹ مخاطب بود. از این تعداد مخاطب، ۶۶۷ مخاطب با بلیت‌های ۱۵ و ۲۰ هزارتومانی، ۵۷۶ مخاطب با بلیت۲۵و ۳۰ هزارتومانی به تماشای این نمایش نشستند. همچنین تعداد ۶۱۶ مخاطب شامل هنرمندان و اصحاب رسانه، با بلیت مه‌مان به تماشای این نمایش نشستند.

طبق این آمار، فروش نمایش «خانه ابری» طی ۲۷ اجرا مبلغ ۲۸ میلیون و ۲۸۰ هزار تومان بوده است.

نمایش «فهرست» به کارگردانی رضا ثروتی نیز در ۱۷ اجرای خود پذیرای ۲ هزار و ۲۵۰ مخاطب بود. از این تعداد مخاطب، ۱۳۷۲ مخاطب با بلیت ۲۰، ۲۴، ۲۵و۳۰هزارتومانی، ۶۷۲مخاطب با بلیت ۳۵ هزارتومانی به تماشای این نمایش نشستند. همچنین تعداد ۲۷۸ مخاطب شامل هنرمندان و اصحاب رسانه، با بلیت مه‌مان به تماشای این نمایش نشستند.

طبق این آمار، فروش نمایش «فهرست» طی ۱۷ اجرا مبلغ ۵۲ میلیون و ۶۳۰ هزار تومان بوده است.

502500

132 / 33
کد خبر: 715033 0 0

نظرات

1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.

ایسکاTV

اخبار پر بازدید

آخرین اخبار