برای حضور در رقابت‌های بین‌المللی کشتی، جام تختی

اسامی تیم‌های ملی کشتی آزاد اعلام شد

دوشنبه 20 دی 1395 - 11:28
کشتی ازاد

اسامی تیم‌های ملی کشتی آزاد برای حضور در رقابت‌های بین‌المللی جام تختی اعلام شد.

اخبار مرتبط

ترکیب تیم‌های خراسان مشخص شد/ حسن یزدانی به وزن ۸۶ کیلوگرم آمد

مسئولان فدراسیون کشتی از مرادعلی شیرانی دیدار کردند

نماینده اتحادیه جهانی کشتی در جام تختی مشخص شد

حقوق دو میلیونی و اعزام به تورنمنت برای مربیان سازنده برتر کشتی

مربیان سازنده برتر سال معرفی شدند

حیدری نماینده فدراسیون کشتی در جام تختی شد

حضور آزادکاران مطرح روس در جام یاریگین

کشتی در چرخه جدید المپیک در انتظارات تغییرات جدی است

تست سلامت از کشتی‌گیران در جام تختی

2 کیلوگرم ارفاق وزن برای کشتی‌گیران در جام تختی

حسن یزدانی در جام تختی کشتی می‌گیرد

بنی‌تمیم: منتظر توافق با استانداری کرمانشاه هستیم/ جام جهانی استانداردهایی بالایی دارد

فرنگی‌کاران المپیکی به اردوی تیم ملی دعوت شدند

تیم منتخب کشتی فرنگی در تورنمنت پاریس به میدان می‌رود

دعوت سوریان،نوروزی،عبدولی و رضایی به اردوی تیم ملی کشتی فرنگی

حضور تیم کشتی آزاد قزاقستان در خانه کشتی تهران

طالب‌لو: اولویتم سنگربانی در فولاد خوزستان است

زمان برگزاری نخستین مرحله لیگ کشتی مشخص شد

آخرین اردوی آزادکاران برای حضور در جام تختی

در سمینار روسای هیات‌های کشور؛ طرح برگزاری« ۳۰۰ روز لیگ کشتی» به تصویب رسید

معرفی بهترین‌های کشتی فرنگی در سال 2016 قاسم رضایی نفر سوم جهان شد

به گزارش ایسکانیوز و به نقل از فدراسیون کشتی، سی و هفتمین دوره رقابت‌های بین‌المللی کشتی آزاد، فرنگی و پهلوانی جام تختی، روزهای 30 دی و اول بهمن ماه به صورت تیم به تیم برگزار می‌شود که اسامی تیم‌های ملی کشتی آزاد ایران برای حضور در این رقابت‌ها به شرح زیر است:

تیم الف:

57 کیلوگرم: یونس سرمستی (آذربایجان شرقی) و امید جلالی بهار (البرز)
61 کیلوگرم: مهران نصیری (مازندران)
65 کیلوگرم: میثم نصیری (زنجان)
70 کیلوگرم: حامد رشیدی (کرمانشاه)
74 کیلوگرم: پیمان یاراحمدی (لرستان)
86 کیلوگرم: علیرضا کریمی (البرز)
97 کیلوگرم: امیر محمدی (خراسان شمالی) و الیاس بختیاری (البرز)
125 کیلوگرم: یداله محبی (کرمانشاه)

تیم ب:

57 کیلوگرم: محمد طهماسبی‌زاده (گلستان)
61 کیلوگرم: بهروز بهروزی راد (کرمانشاه) پیمان بیابانی (تهران)
65 کیلوگرم: فرزاد عموزاده (مازندران)
70 کیلوگرم: علی اصغر جبلی (گلستان)
74 کیلوگرم: امید حسن تبار (مازندران) و بهمن تیموری (کرمانشاه، با نظر کادر فنی)
86 کیلوگرم: مجتبی گلیج (مازندران)
97 کیلوگرم: عباس طحان (مازندران)
125 کیلوگرم: امین طاهری (تهران)

تیم توسعه:

57 کیلوگرم: نادر حاج آقا نیا (کرمان) و روح اله نعمتیان (قم)
61 کیلوگرم: محمد نامجو مطلق (گیلان)
65 کیلوگرم: میثم حیدری (زنجان) سامان بهادری (قزوین)
70 کیلوگرم: جمال عبادی (خوزستان)
74 کیلوگرم: سید علی موسوی (گیلان)
86 کیلوگرم: نادر حامدی‌پور (فارس)
97 کیلوگرم: احسان امینی (بوشهر)
125 کیلوگرم: پویا رحمانی (فارس)

سرمربی: محمد طلایی
مربیان: امیر توکلیان، علی اکبر دودانگه، عباس حاج کناری و احسان لشگری
معرفی یک مربی توسط هیأت کشتی استان‌های زنجان، گیلان، کرمانشاه، البرز و فارس
سرپرست: علی بیات

تیم ملی جوانان:

57 کیلوگرم: علیرضا سرلک (لرستان) و عرفان آیینی (تهران)
61 کیلوگرم: یونس امامی (تهران)
65 کیلوگرم: فرهاد نوری (تهران)
70 کیلوگرم: ابراهیم قلی پور (مازندران)
74 کیلوگرم: علی سوادکوهی (مازندران)
86 کیلوگرم: حامد منافیان (آذربایجان شرقی)
97 کیلوگرم: حسین شهبازی (تهران) و دانیال شریعتی (همدان)
125 کیلوگرم: نعیم حسن زاده (مازندران)

سرمربی: تقی اکبرنژاد
مربی: یک مربی به معرفی هیأت کشتی استان‌های تهران و مازندران
سرپرست: پرویز عالی

604

کد خبر: 720455 0 0

نظرات

1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.


اخبار پر بازدید

آخرین اخبار

آرشیو