بیش از ٦٥١ میلیارد ریال کمک هزینه ازدواج از سوی سازمان تأمین اجتماعی پرداخت شد

یکشنبه 1 اسفند 1395 - 15:03
کد مطلب: 734357
ازدواج

٤ هزار و ٩٢٠ میلیارد و ٦٧٢ میلیون ریال در قالب تعهدات کوتاه مدت از سوی سازمان تأمین اجتماعی به بیمه شدگان و مستمری بگیران در شش ماه نخست سال جاری پرداخت شده است.

به گزارش ایسکانیوز،به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، بر اساس اعلام دفتر آمار و محاسبات اقتصادی و اجتماعی این سازمان، از مجموع هزینه‌های کوتاه مدت، یک هزار و ٣١٨ میلیارد و ٢٩١ میلیون ریال در بخش غرامت دستمزد بیماری غیر ناشی ازکار و ١١٤ میلیارد و ٥١ میلیون ریال در بخش غرامت دستمزد بیماری ناشی از کار هزینه شده است.

همچنین یک هزار و ١٥٥ میلیارد و ١٩٦ میلیون ریال به عنوان استراحت ایام بارداری و ٦٥١ میلیارد و ٤٩١ میلیون ریال به عنوان کمک هزینه ازدواج از سوی سازمان تأمین اجتماعی به بیمه شدگان در همین مدت پرداخت شده است.

بر اساس این گزارش، در شش ماه اول سال جاری، بابت کمک هزینه فوت و کفن و دفن ١٤٩ میلیارد و ١٣٨ میلیون ریال و بابت هزینه سفر و فوق العاده همراه ١٨ میلیارد و ٤١٧ میلیون ریال هزینه شده است.

همچنین، در همین مدت ١٤٤ میلیارد و ٣١١ میلیون ریال برای کمک هزینه پروتز و اروتز پرداخت شده و در بخش غرامت نقص عضو مقطوع ١٤ میلیارد و ٢٦١ میلیون ریال و در بخش سایر کمک‌ها یک هزار و ٢٨٨ میلیارد و ١٣٨ میلیون ریال هزینه شده است.

خبرنگار: مرضیه کنگرانی / انتشار دهنده: زهره حاجیان

308/700

119 / 20
کد خبر: 734357 0 0

نظرات

1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.

ایسکاTV

اخبار پر بازدید

آخرین اخبار