بازدید مشترک تعزیرات و دانشگاه علوم پزشکی تهران از

پنج‌شنبه 26 اسفند 1395 - 17:46
کد مطلب: 741577
انتصاب در سازمان تعزیرات حکومتی

تیم بازدید مشترک تعزیرات حکومتی و دانشگاه علوم پزشکی تهران در ادامه بررسی وضعیت بیمارستان‌های تهران به بیمارستان ضیائیان رفت.

تعزیبه گزارش ایسکانیوز، به نقل از تعزیرات حکومتی، در یکی از بازدیدهای مشترک تعزیرات حکومتی استان تهران و دانشگاه علوم پزشکی تهران وضعیت بیمارستان ضیائیان مورد بررسی قرار گرفت.

در این بیمارستان بخش‌های اورژانس، جراحی، مراقبت ویژه، پزشکی هسته‌ای، دندانپزشکی و دیالیز مورد بررسی قرار گرفتند و پس از بررسی‌ها مشخص شد که بیماران و همراهان حاضر در بیمارستان از وضعیت خدمات‌رسانی این بیمارستان رضایت دارند.

در بخش دندانپزشکی تعرفه‌ها متناسب با بخش دولتی نبود که پس از بررسی مساله، مسئولان اعلام کردند که برخی بخش‌های این بیمارستان به شرط رعایت تعرفه‌های دولتی برون سپاری شده است و با دستور رییس شعبه ویژه تخلفات پزشکی استان تهران مقرر شد که شرکت پیمانکار با قرارداد و سایر اطلاعات مربوط به مبالغ دریافتی از بیماران در این شعبه حضور پیدا کند.

همچنین در بررسی‌های به‌عمل آمده مشخص شده که تعداد پرستاران و کادر پزشکی این بیمارستان در حد استاندارد است.

محمد محمدی مدیرکل تعزیرات حکومتی استان تهران که در این گشت مشترک حضور داشت، گفت: خوشبختانه این بیمارستان در حد مطلوب رضایت مردم را جلب کرده است و البته مواردی مثل متناسب نبودن تعرفه های دندانپزشکی و عدم نصب تعرفه ها در دید مردم مشاهده شد که تذکرهای لازم در این مورد نیز داده شد.

وی در مورد نظارت بر بیمارستان‌ها در بازدیدهای مشترک این اداره کل اظهار کرد: بازدیدها به صورت مداوم و با همکاری ناظران دانشگاه‌های علوم پزشکی انجام می‌شود و در حال حاضر مسئولیت نظارت بر بیمارستان‌های غرب تهران به عهده دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و بیمارستان های شرق تهران توسط دانشگاه علوم پزشکی ایران انجام می‌شود و دانشگاه علوم پزشکی تهران نیز مسئول نظارت بر بیمارستان های جنوب تهران است.

منبع: ایسنا

دریافت کننده: مرضیه کنگرانی / منتشر کننده: نقاشی

119 / 26
کد خبر: 741577 0 0

نظرات

1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.

ایسکاTV

اخبار پر بازدید

آخرین اخبار