صادقی مطرح کرد: تکذیب فعالیت کمیته انتخابات شورای هماهنگی جبهه اصلاحات

پنج‌شنبه 26 اسفند 1395 - 23:14
اصلاح طلبان

رییس شورای هماهنگی جبهه اصلاحات نسبت به برگزاری نشست امروز چند حزب اصلاح‌طلب که در رسانه‌های اصولگرا تحت‌ عنوان نشست کمیته انتخابات شورای هماهنگی بازتاب یافت، واکنش نشان داد و گفت: آن‌چه امروز تحت‌ عنوان آغاز فعالیت کمیته انتخابات شورای هماهنگی منتشر شد، صحت نداشته و درواقع این فعالیت‌ها ارتباطی به شورای هماهنگی جبهه اصلاحات ندارد.

اخبار مرتبط

دعوت نمایندگان از کاندیداهای اصلاح‌طلب شوراها برای پیوستن به "کمپین انصراف"

توضیحات صادقی درباره ساز و کار فعالیت انتخاباتی شورای هماهنگی جبهه اصلاحات

صادقی:مجموع فعالیت های دولت مثبت است/ تحقق خروج از رکود در کمتر از 4 سال

تبریک نوروزی صادقی به سیاسیون و مسوولان

نامه محمود صادقی به فرمانده کل سپاه درباره بازداشت مدیران کانال‌های تلگرامی اصلاح‌طلب

صادقی: هر چه به انتخابات نزدیکتر می‌شویم هماهنگی میان اصلاح‌طلبان بیشتر می‌شود

وطنی: ساماندهی اطلاع رسانی خدمات دولت برای تامین مصالح کشور دردستورکار است

علی صوفی: تضمینی برای ائتلاف اصلاح طلبان با اصولگرایان معتدل نیست

دلایل کرباسچی برای حمایت اصلاح طلبان از روحانی

عارف: تصمیم راهبردی شورای عالی اصلاح طلبان در حمایت از روحانی آغاز گام سوم بود

بیانیه جبهه اصلاح طلبان ایران درباره انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم

وکیلی: اصلاح طلبان به ازای هر کاندیدای اصولگرا یاری را در کنار روحانی وارد میدان کنند

به گزارش ایسکانیوز، محمود صادقی با انتشار این مطلب در کانال تلگرامی خود تاکید کرد: شورای هماهنگی جبهه اصلاحات هیچگونه کمیته‌ای تحت عنوان کمیته انتخاباتی ندارد!

بر این اساس قرار شده شورای هماهنگی جبهه اصلاحات چه در انتخابات شوراهای شهر و روستا و چه در انتخابات ریاست‌جمهوری در قالب شورای‌عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان فعالیت کند.

نایب رییس شورای‌ عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان همچنین یادآور شد: درصورتی که این نشست به‌ عنوان نشست تعدادی از احزاب اصلاح‌طلب عنوان می‌شد، می‌توانست بی‌اشکال باشد، اما آن‌چنان که در چند رسانه شده، اخبار نشست امروز تعدادی از افراد اصلاح‌طلب به‌عنوان نشست کمیته انتخابات شورای هماهنگی جبهه اصلاحات بازتاب یافته که صحت ندارد.

شورای هماهنگی جبهه اصلاحات پیش از این در روندی کاملاً دموکراتیک در این رابطه تصمیم‌گیری کرد و مقرر شد که این شورا در قالب شورای‌عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان فعالیت کند.

صادقی همچنین در واکنش به اظهارنظرهای اخیر درباره انکار حمایت شورای‌عالی از روحانی در انتخابات ریاست‌جمهوری، گفت: شورای‌عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان هفته گذشته جلسه‌ای به این منظور تشکیل داد و تمامی دیدگاه‌های موافق و مخالف نیز مطرح شد و حتی برخی بحث‌های چالشی عنوان شد که در نهایت به اتفاق آرای حاضریت و بدون حتی یک رای مخالف، تصمیم بر حمایت از روحانی شد و بر این اساس درصورتیکه دوستان نظری متفاوت از این تصمیم دارند، نباید این نظر را به شورای‌عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان نسبت دهند.

دبیرکل انجمن اسلامی مدرسین دانشگاه‌ها همچنین تصریح کرد: برخی دیگر از دوستانی که امروز در نشست این چند حزب اصلاح‌طلب حضور داشتند، هیچ سمتی در انجمن اسلامی مدرسین دانشگاه‌ها ندارند و بر این اساس، درحالی از برخی از آنها نقل قول شده که صرفاً عضو شورای مرکزی انجمن اسلامی مدرسین دانشگاه هستند و بجز این، هیچ سمتی در این تشکل اصلاح‌طلب ندارند و نمی‌توانند به نمایندگی از این تشکل در نشستی حاضر شوند. با این حساب حضور این دوستان در نشست امروز چند حزب اصلاح‌طلب، یک حضور شخصی بوده و درواقع به‌نمایندگی از انجمن اسلامی مدرسین دانشگاه‌ها در جلسه حاضر نشدند.

خبرنگار: فراهانی/ تاییدکننده: سرلک

کد خبر: 741602 0 0

نظرات

1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.

اخبار پر بازدید

آخرین اخبار

آرشیو