صادقی: هر چه به انتخابات نزدیکتر می‌شویم هماهنگی میان اصلاح‌طلبان بیشتر می‌شود

جمعه 27 اسفند 1395 - 12:33
بازدید محمود صادقی نماینده تهران از ایسکانیوز

رئیس شورای هماهنگی جبهه اصلاحات گفت: به انسجام و هماهنگی میان اصلاح‌طلبان امیدواریم. با نزدیک شدن به انتخابات سوء تفاهم‌های پیش آمده برطرف می‌شود.

به گزارش ایسکانیوز، محمود صادقی در ارتباط با تکذیب خبر فعالیت کمیته انتخابات شورای هماهنگی جبهه اصلاحات که در برخی از رسانه ها منتشر شده بود ، اظهار کرد: بارها گفتیم و باز هم تاکید می کنیم که شورای هماهنگی جبهه اصلاحات برای انتخابات در قالب شورای عالی سیاستگذاری انتخاباتی اصلاح‌طلبان فعالیت خواهد کرد.

وی ادامه داد: بنابراین هیچ گونه کمیته ای به عنوان کمیته انتخاباتی در شورای هماهنگی جبهه اصلاحات شکل نگرفته است و این جبهه در هر دو انتخابات ریاست‌جمهوری و شوراهای شهر و روستا در قالب شورای عالی سیاستگذاری فعالیت خواهد کرد.

نائب رئیس شورای عالی سیاستگذاری اصلاح‌طلبان تصریح کرد: به نظر می آید هر چه جلوتر می رویم و به انتخابات نزدیکتر می‌شویم هماهنگی میان اصلاح‌طلبان بیشتر می‌شود.

به گزارش ایسنا، وی همچنین گفت:‌ هنوز یکی دو تا از دوستان ما برای پیوستن به این انسجام باقی ماندند که امید می رود رفته رفته انسجام بیشتری میان همه ایجاد شود و بعضی از سوء تفاهم‌هایی که بوده برطرف شود همه اصلاح‌طلبان در قالب شورای عالی سیاستگذاری برای انتخابات فعالیت کنند.

دریافت کننده: فراهانی/ تاییدکننده: سرلک

کد خبر: 741657 0 0

نظرات

1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.

اخبار پر بازدید

آخرین اخبار

آرشیو