ووشو جام پارس

برترین‌های 6 فرم تالو مشخص شدند

شنبه 26 فروردین 1396 - 19:36
تالو

نخستین روز از ششمین دوره مسابقات بین الملی ووشوی جام پارس با مشخص شدن نفرات برتر 6 فرم و همچنین برگزاری 28 مبارزه ساندا به اتمام رسید.

به گزارش ایسکانیوز و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ووشو؛ این مسابقات با حضور نمایندگان کشورهای عراق، قزاقستان، بلغارستان، بلاروس، اندونزی، سنگاپور، برونئی، هند، لبنان، ارمنستان، افغانستان، بنگلادش، پاکستان و ایران (تیم های پارس جنوبی و شهرداری دامغان) در دو بخش ساندا و تالوی مردان در سالن غدیر سمنان، امروز (شنبه) آغاز شد و تا عصر روز یکشنبه ادامه خواهد داشت.
در پیکارهای امروز تالوکاران اندونزی عملکرد تحسین برانگیزی داشتند و سه مدال را برای تیم ملی ووشوی این کشور به ارمغان آوردند.
«محمد صالیحین» تالوکار تیم ملی برونئی ستاره نخستین روز این پیکارها بود که با اجرای تماشایی در دو فرم توانست به دو مدال طلا دست یابد.
دیگر مدال طلای روز نخست به «هادی محمدی» از شهرداری دامغان رسید.
**اسامی نفرات برتر تالو بدین شرح است:
*چانگ چوان
1-ادگار موروالو از اندونزی
2-آکماد هولائفی از اندونزی
3-سیدمحمد حسینی از پارس جنوبی
*نان چوان
1-محمد صالیحین از برونئی
2-مصطفی حسن زاده از پارس جنوبی
3-سیدامین حسینی از افغانستان
*تای چی چوان
1-بوبی گوناوان از اندونزی
2-علی وطن خواه از پارس جنوبی
3-لیمپد پوکبام از هند
*دائوشو
1-هادی محمدی از شهرداری دامغان
2-آکماد هولائفی از اندونزی
3-ادگار موروالو از اندونزی
*جین شو
1-اروین ویجا از اندونزی
2-بهروز بخشی زاده از پارس جنوبی
3-آنجول نامدیو از هند
*نتایج ساندا/
وزن منهای 56 کیلوگرم: مسعود انصاری از پارس جنوبی و داوید هایک از ارمنستان به دیدار نهایی رسیدند.
وزن منهای 60 کیلوگرم: سجاد تقی پور از شهرداری دامغان و سوریا بیهانو از هند راهی فینال شدند.
وزن منهای 65 کیلوگرم:اسلیاپ سائو از بلغارستان، البو محمد از عراق، کاراپت از ارمنستان و فرود ظفری از پارس جنوبی راهی نیمه نهایی شدند.
وزن منهای 70 کیلوگرم:محمد سلام از عراق، شازیپ خیر از پاکستان، محسن سیفی از پارس جنوبی و یوسف صبری از شهرداری دامغان با برتری مقابل حریفان، جواز حضور در نیمه نهایی را کسب کردند.
منهای 75 کیلوگرم:راجانی دئونی از هند، سجاد محمد از عراق، یزدان کرم نژاد از شهرداری دامغان و امیرحسین یوسفی از افغانستان به عنوان نفرات برتر به نیمه نهایی رسیدند.
وزن منهای 80 کیلوگرم:کنژکایف از قزاقستان، حسن یلا از شهرداری دامغان، یزدان میرزایی از پارس جنوبی و حسین فخیر از عراق به نیمه نهایی رسیدند.
وزن منهای 85 کیلوگرم:بهزاد کرم از لبنان، اعتصام گنجیان از شهرداری دامغان، امیر فضلی از پارس جنوبی و رولیچ وادزیم از بلاروس نفرات حاضر در نیمه نهایی خواهند بود.
وزن منهای 90 کلوگرم: راجینده از هند، اشکان دلفانی از شهرداری دامغان، محمود کریمی از افغانستان و مرتضی نوروزی از پارس جنوبی خود را به نیمه نهایی رساندند.
وزن به اضافه 90 کیلوگرم: مصطفی میرزایی از افغانستان، زاخار ریابوف از قزاقستان، آرمان بازیاری از پارس جنوبی و رشید مینهس از پاکستان برای رسیدن به فینال مبارزه می کنند.

کد خبر: 758289 0 0

نظرات

1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.


اخبار پر بازدید

آخرین اخبار

آرشیو