پارس جنوبی قهرمان ششمین دوره جام پارس شد

یکشنبه 27 فروردین 1396 - 19:18
ووشو

ششمین دوره مسابقات بین المللی ووشوی جام پارس با قهرمانی تیم پارس جنوبی در مجموع دو بخش ساندا و تالو به اتمام رسید.

به گزارش ایسکانیوز و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ووشو؛ این مسابقات که از صبح روز شنبه با حضور نمایندگان کشورهای عراق، قزاقستان، بلغارستان، بلاروس، اندونزی، سنگاپور، برونئی، هند، لبنان، ارمنستان، افغانستان، بنگلادش، پاکستان و ایران (تیم های پارس جنوبی و شهرداری دامغان) در دو بخش ساندا و تالوی مردان در سالن غدیر سمنان آغاز شده بود، عصر امروز یکشنبه با شناخت نفرات و تیم های برتر به اتمام رسید.
در پایان و در مجموع دو بخش ساندا و تالو تیم پارس جنوبی با کسب 10 مدال طلا، 6 نقره و 2 برنز بر سکوی نخست ایستاد.
اندونزی با اتکاء به درخشش تالوکاران خود با کسب 5 نشان طلا، 2 نقره و 2 برنز به نایب قهرمانی رسید و برونئی با 2 مدال طلا و یک برنز بر سکوی سوم ایستاد.
شهرداری دامغان نیز با اتکاء به نفرات جوان خود و تلاش فراوان با یک مدال طلا، 5 نقره و چهار برنز به مقام چهارمی رسید.
**اسامی نفرات برتر بدین شرح است
*ساندا/
وزن منهای 56 کیلوگرم:
1-مسعود انصاری از پارس جنوبی
2-داوید هایک از ارمنستان
3-حامد کرمی از شهرداری دامغان و عبدل کالیر از پاکستان
وزن منهای 60 کیلوگرم:
1-پاتاب سینگ از هند
2-سجاد تقی پور از شهرداری دامغان
3-یوسف خیرخواه از پارس جنوبی و خلیل اسماعیل از افغانستان
وزن منهای 65 کیلوگرم:
1-فرود ظفری از پارس جنوبی
2-محمد قاسم از عراق
3-کارپتا توسوای از ارمنستان و سالیپ سائو از بلغارستان
وزن منهای 70 کیلوگرم:
1-محسن محمدسیفی از پارس جنوبی
2-شاریپ خیر از پاکستان
3-یوسف صبری از شهرداری دامغان و محمد سلام از عراق
وزن منهای 75 کیلوگرم:
1-یزدان کرم نژاد از پارس جنوبی
2-راجا دئونی از هند
3-سجاد محمد از عراق و امیرحسین یوسفی از افغانستان
وزن منهای 80 کیلوگرم:
1-یزدان میرزایی از پارس جنوبی
2-حسین یلا از شهرداری دامغان
3-کنژکایف از قزاقستان و حسین فخیر از عراق
وزن منهای 85 کیلوگرم:
1-امیر فضلی از پارس چنوبی
2-اعتصام گنجیان از شهرداری دامغان
3-بهزاد کرم از لبنان و رولیچ وادزیم از بلاروس
وزن منهای 90 کیلوگرم:
1-مرتضی نوروزی از پارس جنوبی
2-اشکان دلفانی از شهرداری دامغان
3- راجینده از هند و محمود کریمی از افغانستان
وزن به اضافه 90 کیلوگرم:
1-آرمان بازیاری از پارس جنوبی
2-زاخار ریابوف از قزاقستان
3-مصطفی میرزایی از افغانستان و رشید مینهس از پاکستان
*تالو/
چانگ چوان
1-ادگار موروالو از اندونزی
2-آکماد هولائفی از اندونزی
3-سیدمحمد حسینی از پارس جنوبی
نان چوان
1-محمد صالیحین از برونئی
2-مصطفی حسن زاده از پارس جنوبی
3-سیدامین حسینی از افغانستان
تای چی چوان
1-بوبی گوناوان از اندونزی
2-علی وطن خواه از پارس جنوبی
3-لیمپد پوکبام از هند
دائوشو
1-هادی محمدی از شهرداری دامغان
2-آکماد هولائفی از اندونزی
3-ادگار موروالو از اندونزی
جین شو
1-اروین ویجا از اندونزی
2-بهروز بخشی زاده از پارس جنوبی
3-آنجول نامدیو از هند
چیانگ شو
1-بهروز بخشی زاده از پارس جنوبی
2-آنجول نامدیو از هند
3-اروین ویجاینتو از اندونزی
گوئن شو
1-آکماد هولائفی از اندونزی
2-محمد حسینی از پارس جنوبی
3-هادی محمدی از شهرداری دامغان
نن گوئن
1-مصطفی حسن زاده از پارس جنوبی
2-محمد میرخانی از شهرداری دامغان
3-محمد صالیحین از برونئی
تای چی جین
1-بوبی گوناوان از اندونزی
2-علی وطن خواه از پارس جنوبی
3-لیما پوکامپ از هند

601

کد خبر: 758717 0 0

نظرات

1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.


اخبار پر بازدید

آخرین اخبار

آرشیو

نظرسنجی

در انتخابات ریاست جمهوری دوره دوازدهم به چه کسی رای می دهید؟