پژوهشکده سامانه‌های حمل و نقل فضایی گواهی مدیریت ایمنی دریافت کرد

دوشنبه 1 خرداد 1396 - 14:02
کد مطلب: 780314
پژوهشکده

پژوهشکده سامانه‌های حمل و نقل فضایی پژوهشگاه فضایی ایران موفق به دریافت بالاترین گواهینامه بین‌المللی سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت حرفه‌ای است.

به گزارش ایسکانیوز،‌ پژوهشکده سامانه های حمل و نقل فضایی پس از طی مراحل چهارگانه استاندارد سازی محیط کار، در اردیبهشت سال جاری موفق به دریافت بالاترین استاندارد بین المللی سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت حرفه‌ای OHSAS۱۸۰۰۱:۲۰۰۷ شد.

پژوهشکده سامانه‌های حمل و نقل فضایی با هدف به حداقل رساندن ریسک‌های ایمنی و بهداشت حرفه‌ای و اجرا و توسعه مدیریت ایمنی و بهداشت، از سال ۱۳۹۵، مراحل چهارگانه دریافت این گواهینامه را که شامل شناسایی سیستم ( بررسی وضع موجود)، مستند سازی، تدوین و تصویب دستورالعمل‌ها و روش‌های اجرایی، استقرار و پیاده سازی دستورالعمل‌ها و درنهایت ممیزی است را آغاز کرده و در اردیبهشت ۱۳۹۶، پس از طی مرحله ممیزی خارجی توسط کارشناسان شرکت بین المللی BRSM گواهینامه سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت حرفه ای را دریافت کرد.

سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت حرفه‌ای، استانداردی بین‌المللی است که الزامات ایمنی و بهداشتی همچون تعهد مدیریت در خصوص ایمنی، مشارکت و آموزش کارکنان در حوزه ایمنی و استقرار عملیات ایمنی و بهداشت را در محیط‌های کاری و صنعتی پیاده‌سازی می‌کند.

مزایای عمده پیاده سازی این سیستم شامل کاهش هزینه‌ها، بهبود چشم‌گیر فرآیندهای داخلی، تحقق یافتن اهداف سازمان، پیشگیری از خطاها، جلوگیری از اتلاف هزینه و زمان، افزایش کیفیت و.. است. این استاندارد در ایران توسط نماینده شرکت بین‌المللی BRSM به موسسات و سازمان‌های واجد شرایط اعطا می‌شود.

شرکت بین المللی BRSM با هدف فراهم‌آوری نیازهای مشتریان در زمینه خدمات ارزیابی، آموزش و صدور گواهینامه‌های بین المللی و با تمرکز بر سیستم‌های مدیریتی و کیفیت محصولات ثبت شده است.

200/202

منبع: مهر

دریافت کننده: ناهید سمیعی/انتشار: آخوندی

94 / 12
کد خبر: 780314 0 0

نظرات

1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.

ایسکاTV

اخبار پر بازدید

آخرین اخبار