10 تندیس به فیلم "ملکه" رسید

جمعه 21 شهریور 1393 - 19:09
کد مطلب: 78256

تهران-ایسکانیوز: شانزدهمین جشن خانه سینما امروز 21 شهریور در سالن همایشهای برج میلاد برگزار شد.


به گزارش خبرنگار سینمای ایسکانیوز،این مراسم که اولین جشن خانه سینما پس از بازگشایی خانه سینما محسوب می شود امسال با تفاوتی چشمگیر و در سبک و سیاقی جدید برگزار شد.
در این مراسم که با حضور تعدادی از بازیگران و کارگردانان و عوامل فنی سینما برگزار شد بر خلاف اغلب جشنهای مشابه بخبری از مجری و تریبون نبود و برگزار کنندگان طی ابتکاری نو مخاطبان این جشن را غافلگیر کردند.


به این شکل که جوایز در محل کار یا در منزل هنرمندان به آنها اهدا شد و اهدا کنندگان که از میان چهره های شاخص سینما انتخاب شده بودند ظاهرأ سر زده به سراغ برندگان جوایز می رفتند و با شوخی های متفاوت جایزه هنرمندان را به آنها اهدا می کردند.
امین تارخ، سروش صحت، مهران احمدی، هومن سیدی، رضا عطاران، مهتاب کرامتی، فرامرز قریبیان، رامبد جوان، احمدرضا درویش؛ نگار جواهریان، اشخاصی بودند که در آیتم های مختلف حضور داشتند و جایزه برندگان را به آنها اهدا می کردند.


این مراسم که با تصویر و صدای ضبط شده محمد بزرگ نیا دبیر این جشنواره آغاز شد بعد از اعلام نام کاندیداها و برندگان جوایز با پخش کلیپی زیبا، با شعر "ای ایران" و صدا و تصویر جمعی از بازیگران سینمای ایران به پایان رسید. حمید جبلی، پرویز پرستویی، کوروش تهامی، رویا نونهالی، حسن پور شیرازی، پانته آ بهرام، تعدادی از هنرمندانی بودند که در این کلیپ حضور داشتند.


اسامی نامزدها و برندگان جشن خانه سینما به شرح زیر است:


*نامزدهای بخش عکس
1. مهدی دلخواسته عقاب صحرا
2. سحاب زریباف اشباح
3. احمدرضا شجاعی ساکن خانه چوبی
4. ایران انتظام قبیله من
5. امیر حسین شجاعی ملکه


جایزه تعلق گرفت به سحاب زریباف برای فیلم "اشباح"


* نامزدهای بخش پوستر
1. جواد آتش باری روز روشن
2. محمد حسین شهیدی پله آخر
3. آرش صادقی لواسانی طبقه حساس
4. محمدحسین هوشمندی دهلیز
5. امیر شیبان خاقانی دربند
جایزه تعلق گرفت به آرش صادقی لواسانی برای فیلم" طبقه حساس"


*نامزدهای بخش آنونس
1. برف ساخته بهروز داودی
2. پذیرایی ساده ساخته مانی حقیقی
3. پله آخر ساخته سمیه میر شمسی
4. حوض نقاشی ساخته روح اله موحدی
5. خسته نباشید ساخته رامبد جوان
جایز تعلق گرفت به رامبد جوان برای فیلم "خسته نباشید"


*نامزدهای بخش تیزر
1. برف ساخته بهروز داودی
2. سربه مهر ساخته حسین جمشیدی گوهری
3. کلاشینکف ساخته امیر شیبان خاقانی
جایزه تعلق گرفت به بهروز داوودی برای فیلم" برف"


*نامزدهای بخش عنوان بندی
1. برف ساخته امیر مهران
2. پذیرایی ساده ساخته مانی حقیقی
3. تنهای تنهای تنها ساخته شهاب الدین نجفی
4. دهلیز ساخته محراب مشهدیان
5. قاعده تصادف ساخته مجید کاشانی
جایزه تعلق گرفت به امیر مهران برای فیلم" برف"


*نامزدهای داوران شورای عالی تهیه‌کنندگان


پذیرایی ساده مانی حقیقی
حوض نقاشی منوچهر محمدی
دربند امیر سماواتی
روزهای زندگی سعید سعدی
ملکه سیدابوالقاسم حسینی
نامزدهای داوران کانون کارگردان
محمد علی باشه آهنگر ملکه
مانی حقیقی پذیرایی ساده
پرویز شهبازی دربند
اصغر فرهادی گذشته
علی مصفا پله آخر


جایزه تعلق گرفت به ملکه به تهیه کنندگی" ابوالقاسم حسینی"


*نامزدهای داوران کانون فیلم‌نامه‌نویسان
علی اصغری دهلیز
ناصر ضمیری با دیگران
اصغر فرهادی گذشته
علی اکبر قاضی نظام پنج ستاره
پیمان معادی برف روی کاج‌ها


جایزه تعلق گرفت به اصغر فر هادی برای فیلم " گذشته"
*نامزدهای داوران انجمن بازیگران (بازیگر نقش اول زن)


نگار جواهریان حوض نقاشی
لیلا حاتمی پله آخر
ترانه علیدوستی زندگی با چشمان بسته
هنگامه قاضیانی روزهای زندگی
شیرین یزدان بخش بوسیدن روی ماه


جایزه تعلق گرفت به هنگامه قاضیانی برای فیلم "روزهای زندگی"


*نامزدهای داوران انجمن بازیگران (بازیگر نقش اول مرد)
شهاب حسینی حوض نقاشی
مانی حقیقی پذیرایی ساده
رضا عطاران طبقه حساس
میلاد کی مرام ملکه
علی مصفا گذشته


جایزه تعلق گرفت به میلاد کی مرام برای فیلم "ملکه"


*نامزدهای داوران انجمن بازیگران (بازیگر نقش مکمل زن)
پگاه آهنگرانی دربند
پانته آ بهرام من مادر هستم
رویا تیموریان ابرهای ارغوانی
یکتا ناصر یکی می‌خواد باهات حرف بزنه
پریوش نظریه «زندگی با چشمان بسته»


جایزه تعلق گرفت به یکتا ناصر برای فیلم "یکی می خواد باهات حرف بزنه"


*نامزدهای داوران انجمن بازیگران (نقش مکمل مرد)
حمید آذرنگ «ملکه»
فرهاد آئیش «زندگی با چشمان بسته»
یدالله شادمانی «خسته نباشید»
اکبر عبدی «خوابم می‌آد»
حسین محجوب «با دیگران»


جایزه تعلق گرفت به حمید رضا آذرنگ برای فیلم" ملکه"


*نامزدهای داوران انجمن فیلمبرداران
محمد آلادپوش حوض نقاشی
هومن بهمنش پذیرایی ساده
حسین جعفریان بوسیدن روی ماه
علیرضا زرین‌دست ملکه
محمود کلاری استرداد


جایزه تعلق گرفت به علیرضا زرین دست برای فیلم" ملکه"


*نامزدهای داوران کانون آهنگسازان
سعید انصاری حوض نقاشی
ستار اورکی استرداد
فریدون شهبازیان فرزند چهارم
محمدرضا علیقلی روزهای زندگی
پیمان یزدانیان طبقه حساس


جایزه تعلق گرفت به ستار اورکی برای فیلم" استرداد"


*نامزدهای داوران کانون تدوینگران
حمید باشه آهنگر ملکه
بهرام دهقانی – رضا شیروانی گناهکاران
هایده صفی یاری پذیرایی ساده
سپیده عبدالوهاب زندگی مشترک آقای محمودی و بانو
محمدرضا موئینی – مثیم موئینی جیب بر خیابان جنوبی


جایزه تعلق گرفت به حمید باشه آهنگر برای فیلم "ملکه"


*نامزدهای داوران انجمن طراحان (طراحی صحنه)
عباس بلوندی ملکه
ایرج رامین‌فر استرداد
پروین صفری پل چوبی
امیرحسین قدسی پذیرایی ساده
کیوان مقدم دربند


جایزه تعلق گرفت به عباس بلوندی برای فیلم "ملکه"


*نامزدهای داوران انجمن طراحان (طراحی لباس)
ایرج رامین‌فر استرداد
پروین صفری پل چوبی
نگار نعمتی قاعده تصادف


جایزه تعلق گرفت به ایرج رامین فر برای فیلم "استرداد"


*نامزدهای داوران انجمن صدا (صدابرداری)
بابک اخوان پل چوبی
بابک بنی‌اردلان روز روشن
عباس رستگار‌پور ملکه
وحید مقدسی پذیرایی ساده
یدالله نجفی ـ رشید دانشمند قاعده تصادف


جایزه تعلق گرفت به عباس رستگار پور برای فیلم "ملکه"


*نامزدهای داوران انجمن صدا (صداگذاری و میکس)
حسین ابوالصدق خوابم می‌آد
بهمن بنی اردلان روز روشن
مسعود بهنام ـ محمد کشفی حوض نقاشی
محمد رضا دلپاک ـ حسین مهدوی استرداد
امیرحسین قاسمی ملکه


جایزه تعلق گرفت به امیرحسین قاسمی برای فیلم "ملکه"


*نامزدهای داوران انجمن چهره‌پردازان
عبدالله اسکندری یک عاشقانه ساده
ایمان امیدواری خوابم می‌آد
سودابه خسروی طبقه حساس
عباس صالحیی روزهای زندگی
محمد رضا قومی دربند


جایزه تعلق گرفت به عباس صالحی برای فیلم "روزهای زندگی"


*نامزدهای داوران انجمن جلوه‌های ویژه
محمد رضا ترکمان پنجاه قدم آخر
محسن روزبهانی روزهای زندگی
محسن روزبهانی ملکه
حمید سلیمانی «چ»
عباس شوقی طبقه حساس


جایزه تعلق گرفت به محسن روزبهانی برای فیلم "روزهای زندگی"


*نامزدهای داوران انجمن جلوه‌های بصری
سید حسن ایزدی ملکه
بهنام خاکسار طبقه حساس
امیر سحرخیز – کامران سحرخیز فرزند چهارم
سید جواد مطوری تنهای تنهای تنها
سیدامیر رضا معتمدی ضد گلوله


جایزه تعلق گرفت به سید حسن ایزدی برای فیلم "ملکه"


*بهترین فیلم اول (طبق ماده ۷ آیین نامه)
برف روی کاج‌ها سیدجمال ساداتیان
بغض سیدغلامرضا موسوی
پنج ستاره امیر سمواتی
خسته نباشید سیدرضا می‌رکریمی
دهلیز سیدمحمود رضوی


جایزه تعلق گرفت به سیدرضا میرکریمی برای فیلم"خسته نباشید"


*بهترین کارگردانی فیلم اول (طبق ماده ۷ آیین نامه)
مهشید افشارزاده پنج ستاره
بهروز شعیبی دهلیز
رضا عطاران خوابم می‌آد
پیمان معادی برف روی کاج‌ها
افشین هاشمی ـ محسن قرائی خسته نباشید


جایزه تعلق گرفت به افشین هاشمی – محسن قرائی برای فیلم"خسته نباشید"


*نامزدهای داوران انجمن مدیران تولید
علی قائم مقامی چ
وحید مدنی روزهای زندگی
عباس درخشنده هیس دختر‌ها فریاد نمی‌زنند
طهورا ابوالقاسمی استرداد
صادق آذین ضد گلوله


جایزه تعلق گرفت به علی قائم مقامی برای فیلم" چ"

1 / 1
کد خبر: 78256 0 0

نظرات

1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.

اخبار پر بازدید

آخرین اخبار