دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی؛

فراخوان هفته ملی پژوهش و فناوری اعلام شد

شنبه 15 مهر 1396 - 15:09
کد مطلب: 843500
دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی

فراخوان هفته ملی پژوهش و فناوری دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی اعلام شد.

به گزارش ایسکانیوز و به نقل از معاونت پژوهش و فناوری، فراخوان انتخاب پژوهشگران برتر دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی در دو بخش ویژه اساتید و دانشجویان اعلام شد.

بر این اساس کاربرگ ها و پرسش نامه های مربوطه به همراه آیین نامه انتخاب اساتید و دانشجویان برتر دانشگاه تربیت دبیر شهید رجاییکه در تاریخ 10 مهر سال جاری به تصویب شورای پژوهشی دانشگاه رسیده است، به دانشکده ها ابلاغ گردید.

اعضای هیات علمی، مدرسان و دانشجویان دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی می توانند با تکمیل پرسش نامه و ارائه مستندات خود تا هشتم آبان ماه به دانشکده ها، در این فراخوان شرکت کنند.

دانشکده های نه گانه نیز لازم است پس از امتیازدهی مستندات، نفرات برگزیده را تا پایان وقت اداری روز سه شنبه مورخ 16 آبان ماه به معاونت پژوهش و فناوری معرفی کنند.

در آیین نامه سال جاری انتخاب پژوهشگران برتر دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی، کیفیت محصولات پژوهشی و میزان ارجاعات به مقالات بیش از سال های گذشته در نظر گرفته شده است.

همچنین در سال جاری علاوه بر پژوهشگران برتر دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی، از مولفین برتر کتاب، مجریان برتر طرح های پژوهشی درون و برون دانشگاهی، فناور برتر و از منتخبان نشان درجه یک پژوهش تقدیر خواهد شد.

174 / 165

نظرات

1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.

ایسکاTV

اخبار پر بازدید

آخرین اخبار