واکنش جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه شهید رجایی به اظهارات ترامپ

یکشنبه 23 مهر 1396 - 10:31
کد مطلب: 846669
بیانیه

جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه شهید رجایی اعلام کرد: به دولت و رئیس جمهور این تذکر را می‌دهیم که فرانسه و انگلیس هیچ تفاوتی با آمریکا ندارند، پس با سخنان وحشیانه ترامپ به سوی اروپا غش نکنید.

به گزارش ایسکانیوز، جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی طی بیانیه‌ای در واکنش به اظهارات اخیر ترامپ اعلام کرد: به دولت بالاخص به شخص رئیس جمهور این تذکر را می‌دهیم که بدانید فرانسه و انگلیس هیچ تفاوتی با آمریکا ندارند و مصداق بارز «سگ زرد برادر شغال است»، هستند، پس با سخنان وحشیانه ترامپ به سوی اروپا غش نکنید، که اقتصاد مقاومتی بهترین الگو برای حل مشکلات اقتصادی بوده و هست.

در بخش هایی از این بیانیه آمده است:

سخنرانی رئیس جمهور مضحک آمریکا، خشم مردم انقلابی و همیشه در صحنه ایران اسلامی را برانگیخت. لذا برخود لازم می‌دانیم، مواضع خود را اعلام کنیم. ما هیچ تفاوتی بین دولت ترامپ و اوباما نمی‌بینیم؛ چرا که همه این رفتارها در راستای اهداف و برنامه‌ای است که آمریکا برای تضعیف کشورمان اتخاذ کرده است. روزی اوباما با خنده‌های زیرکانه سعی در گول زدن دولت ایران داشت و امروز شاهد گستاخی‌های وقیحانه ترامپ هستیم. برای ما یزید و معاویه فرقی ندارند؛ جنس و هدف هردو یکی است.

بار دیگر شاهد این هستیم که ترامپ به دنبال دوشیدن کشورهای خودباخته و مزدور عربی ـ آمریکایی منطقه است. این حقیر کشورها که با استفاده ترامپ از واژه جعلی خلیج ع ر ب ی از ذوق به سوی مرگ شتابان دویده‌اند، بدانند سخن ما همان سخن ولی امرمان است که شما ذبح خواهید شد.

وحدت کلمه رمز موفقیت مردمی است که انقلاب را با خون خودشان تضمین کرده‌اند. ملت شریف ایران و بالاخص آحاد دانشجویان بیش از گذشته در یک صف؛ شانه‌های خود را به هم نزدیک کرده‌اند و فریاد مرگ بر آمریکا سر می‌دهند. ما فرزندان انقلاب، با وجود تمامی انتقادات و تذکراتی که به دولت درباره مذاکرات برجام داده ایم از آحاد مردم درخواست حفظ وحدت و حمایت از دولت و سپاه پاسداران را داریم.

انحراف افکار عمومی، سناریوی اصلی آمریکاست؛ که با بهانه برنامه موشکی، سپاه پاسداران به عنوان سازمان تروریستی معرفی می‌کنند. با این قصد شوم سعی بر این دارند تا مردم این گمان را ببرند که علت تمامی ناکامی‌های برجام سپاه پاسداران است؛ و فکر مردم به آن سو منحرف کنند که تنها راه حل مشکلات برجام های 2 و3 بدانند.

بار دیگر به دولت بالاخص به شخص رئیس جمهور جناب آقای روحانی این تذکر را می‌دهیم که بدانید فرانسه و انگلیس هیچ تفاوتی با آمریکا ندارند و مصداق بارز «سگ زرد برادر شغال است»، هستند، پس با سخنان وحشیانه ترامپ به سوی اروپا غش نکنید، که اقتصاد مقاومتی بهترین الگو برای حل مشکلات اقتصادی بوده و هست.

187 / 24

نظرات

1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.

ایسکاTV

اخبار پر بازدید

آخرین اخبار