۳ قلو‌های رها شده بوکانی به شیرخوارگاه منتقل شدند

دوشنبه 22 آبان 1396 - 11:16
کد مطلب: 870045
سه قلوهای رها شده در بوکان

 رئیس اداره بهزیستی بوکان گفت: با دستور دادستانی، ۳ قلو‌های بوکانی که در خیابان رها شده بودند به شیرخوارگاه منتقل شدند.

به گزارش ایسکانیوز و به نقل از میزان خالد احمدنژاد گفت: پدر اهل بوکان به دلیل اختلاف با همسر خود، نوزادان ۳ قلویش را در خیابان رها کرده بود.

وی افزود: پس از این اتفاق، سازمان بهزیستی کشور به موضوع ورود پیدا کرد تا در کمترین زمان ممکن به مشکلات این خانواده رسیدگی شود.

رئیس اداره بهزیستی بوکان با اشاره به ورود دادستانی به موضوع نوزادان رها شده در خیابانی در بوکان اظهارکرد: پس از انتشار خبر رها شدن نوزاد در خیابان، دادستانی به موضوع ورود پیدا کرد و بعد از آن، با دستور دادستان نوزادان به سازمان بهزیستی کشور واگذار شدند.

احمدنژاد در خصوص آخرین وضعیت نوزادان رها شده بوکانی گفت: این نوزادان که یکی از آنها پسر و دو تن دیگر دختر هستند اکنون به شیرخوارگاه آمنه ارومیه منتقل شده اند و تا زمانی که تکلیف خانواده مشخص نشود، نوزادان در شیرخوارگاه خواهند ماند.

وی ادامه داد: منتظر هستیم تا اختلاف خانواده تا حدودی کاهش پیدا کند تا بعد از آن در رابطه با وضعیت نوزادان تعیین تکلیف صورت گیرد.

رئیس اداره بهزیستی بوکان در رابطه با چرایی نگهداری اولیه نوازدان بوکانی در بیمارستان تصریح کرد: برای رصد وضعیت جسمانی نوزادان، آن‌ها به بیمارستان منتقل شدند تا از نظر سلامت و همچنین ابتلا به انواع بیماری‌های واگیر دار مورد بررسی قرار گیرند.

احمدنژاد از سلامت کامل نوزادان خبرداد و بیان کرد: نوزادان بوکانی در سلامت کامل به سر می‌برند و از نظر جسمانی با هیچ مشکلی مواجه نیستند.

700

20 / 14

نظرات

1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.

ایسکاTV

اخبار پر بازدید

آخرین اخبار