شهردار تهران: بهره برداری از 53 پروژه تاثیر مثبتی بر روحیه مردم می گذارد

دوشنبه 13 آذر 1396 - 15:55
کد مطلب: 880152
 بهره برداری از 53 پروژه تاثیر مثبتی بر روحیه مردم باقی می گذارد

آئین افتتاح 53 پروژه شهرداری منطقه 11 با حضور محمد علی نجفی شهردار تهران،معاونان شهردار تهران، احمد مسجد جامعی،زهرا نژاد بهرام،افشین حبیب زاده  از اعضای شورای اسلامی شهر تهران،علی رضا محجوب نماینده مجلس شورای اسلامی ،نصرالله آبادیان شهردار منطقه 11 و  جمعی از شهروندان برگزار شد.

به گزارش ایسکانیوز محمد علی نجفی شهردار تهران در آئین افتتاح پروژه های زیست محیطی،عمرانی ،فرهنگی و اجتماعی منطقه 11 با بیان اینکه بهره برداری از 53 پروژه تاثیر مثبتی بر روحیه مردم باقی می گذارد؛ گفت: اصرار می کنیم که باید به روح شهر،روان شهر ،جان شهرنیز به اندازه کالبد شهر اهمیت داده شود .

شهردار تهران افزود: توجه به مسائل اجتماعی ،فرهنگی و توجه به روابط انسانی در شهر باید تذکر داده شود و البته این به معنای فراموش کردن اجرای پروژه های عمرانی در شهر نیست.

نجفی ادامه داد: محله محوری یکی از اصول برنامه ریزی شورای شهر و شهرداری تهران در آینده خواهد بود و در برنامه 5 ساله سوم شهرداری تهران همه مناطق یک برنامه جداگانه داشته و یک پیوست منطقه ای و محله ای برای توسعه محلات و مناطق آماده می شود.

شهردار تهران گفت: سیاست ما حمایت از شورایاری ها است ،اگر عموم مردم نسبت به شهر احساس مسئولیت نکنند کار شهر انجام نخواهد شد، عموم مردم باید مشارکت داده شوند و شهروندان باید احساس کنند که شهر متعلق به آنهاست .

نجفی عنوان کرد: امیدوارم روزی برسد که تهران به عنوان ام القرای جهان اسلام یک شهر نمونه باشد.

نصراله آبادیان شهردار منطقه 11در مراسم بهره برداری از 53 پروژه منطقه 11 گفت: منطقه 11 با 315 هزار نفر جمعیت در هسته مرکزی شهر تهران قرار دارد و امروز 53 پروژه زیست محیطی،عمرانی،فرهنگی،اجتماعی به بهره برداری می رسد.

وی همچنین در ارتباط با افتتاح دو بوستان شهید حججی و دامپزشک در منطقه 11 گفت: بوستان شهید حججی در پهنه تجاری قرار داشت که با احداث بوستان به پهنه فضای سبز تبدیل شد.همچنین بوستان دامپزشک درپهنه تجاری،اداری و مسکونی قرار داشت که به پهنه فضای سبز تبدیل شد.

آبادیان افزود: احداث بوستان شهید حججی بعد از 18 ماه فعالیت عمرانی به اتمام رسید .

شهردار منطقه 11 احداث پارکینگ طبقاتی ، پروژه باز زنده سازی دروازه ریلی تهران در میدان راه آهن، تخریب و نوسازی مساجد پنبه چی و مسجد رضوی و استحکام بخشی به اماکن فرهنگی و مذهبی را ازدیگر پروژه های مهمی دانست که امروز مورد بهره برداری قرار می گیرند.

وی ابراز امیدواری کرد که در برنامه سوم شهرداری تهران پروژه های جدیدی در راستای خدمات رسانی به شهروندان تعریف و دیده شود.

گفتنی است در پایان این مراسم از 6 نفر از نخبگان فرهنگی،ورزشی،علمی و نظامی ساکن و فعال در منطقه 11 با حضور شهردار تهران تجلیل به عمل آمد.

700

20 / 24

نظرات

1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.

ایسکاTV

اخبار پر بازدید

آخرین اخبار