درخشش نوجوانان هوگوپوش در روز نخست/ صید مدال های رنگارنگ از استانبول

سه‌شنبه 24 بهمن 1396 - 12:23
کد مطلب: 906754
تکواندو

پنجمین دوره تورنمنت بین‌المللی ترکیه از روز گذشته (یکشنبه) در سالن مرکز همایش های استانبول در حال برگزاری است و رقابت‌های نوجوانان در این مسابقات از ساعت 9:30 صبح امروز (دوشنبه) و با حضور 23 نماینده کشورمان آغاز شد.

به گزارش ایسکانیوز و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، رقابت‌های تیم‌های ملی تکواندو نوجوانان دختر و پسر کشورمان که با تصمیم کادرفنی و برای حضوری قدرتمند در مسابقات کسب سهمیه المپیک و قهرمانی نوجوانان جهان 2018، در تورنمنت بین‌المللی ترکیه (G1) شرکت کرده‌اند، از صبح امروز (دوشنبه) آغاز شد.

این رقابت‌ها با حضور 2400 شرکت کننده در دو بخش کیوروگی و پومسه و در سه رده سنی نونهالان، نوجوانان و بزرگسالان به مدت 4 روز پیگیری می‌شود که از این تعداد 701 نفر (385 پسر - 316 دختر) در رده سنی نوجوانان حضور دارند.

مبارزات نوجوانان پسر امروز (دوشنبه) و طی یک روز برگزار می‌شود و پیکارهای گروه دختران نیز در 5 وزن نخست امروز و در 5 وزن پایانی روز فردا (سه شنبه) پیگیری خواهد شد.

نتایج کسب شده در این رقابت ها به شرح ذیل است:

«گروه پسران»

وزن اول (45- کیلوگرم):

------------------------------

مرحله مقدماتی///

حسین لطفی 24 – نیهاد عباسوف (آذربایجان) 4

مرحله یک‌شانزدهم///

حسین لطفی 27 – کالیک (ترکیه) 9

مرحله یک‌هشتم///

حسین لطفی 13 - دائولت ژوماگالیو (قزاقستان) 10

مرحله یک‌چهارم///

حسین لطفی 29 - ودات ایلباسان (ترکیه) 5

** برنز لطفی قطعی شد

مرحله نیمه نهایی///

حسین لطفی 18 - کاسکو (ترکیه)16

** لطفی راهی فینال شد

فینال///

حسین لطفی 21 - سرور بالابان (ترکیه) 11

لطفی بر سکوی قهرمانی ایستاد

وزن دوم (48- کیلوگرم):

------------------------------

مرحله مقدماتی///

آرین آرش 16 – ایلژان ایلشیبای (قزاقستان) 5

مرحله یک‌شانزدهم///

آرین آرش 24 – سرکان سلیل (ترکیه) 3

مرحله یک‌هشتم///

آرین آرش 15 - محمد لاچوری (بلژیک) 4

مرحله یک‌چهارم///

آرین آرش 7 - پرویز اسکندروف (آذربایجان) صفر

** مدال برنز آرش قطعی شد

مرحله نیمه نهایی///

آرین آرش 19 - محمدخلیل جندوبی (تونس) 20

** آرش به مدال برنز رسید

وزن سوم (51- کیلوگرم):

------------------------------

مرحله مقدماتی///

امیر ولی‌پور 25 – فورکان کادیر (ترکیه) 5

مرحله یک‌شانزدهم///

امیر ولی‌پور 40 - اِرای کاپ (ترکیه) 7

مرحله یک‌هشتم///

امیر ولی‌پور 22 - اوزان ارسوی (ترکیه) یک

مرحله یک‌چهارم///

امیر ولی‌پور 21 - اَمن الله (تونس) 15

** مدال برنز ولی پور قطعی شد

مرحله نیمه نهایی///

امیر ولی‌پور صفر - جرمی مانسولد (هلند) صفر (برنده ولی پور)

** ولی پور فینالیست شد

فینال///

امیر ولی‌پور 19 - تولگا سیسیکگسل (ترکیه) یک

** ولی پور قهرمان شد

وزن چهارم (55- کیلوگرم):

------------------------------

مرحله مقدماتی///

ابوالفضل حاتمیان 25 - مهمت کورت (ترکیه) 14

امیرسینا بختیاری 33 – یرنار بیبیت (قزاقستان) 10

مرحله یک‌شانزدهم///

ابوالفضل حاتمیان 27 - رومان فال (اوکراین) 7

امیرسینا بختیاری 31 - امیر کانپاک (ترکیه) 7

مرحله یک‌هشتم///

ابوالفضل حاتمیان 10 - محمود کاسکو (ترکیه)18

** حاتمیان از دور رقابت ها کنار رفت

امیرسینا بختیاری 28 - ماگنوس جانسن (نروژ) 8

مرحله یک‌چهارم///

امیرسینا بختیاری 23 - خیرالدین چیهی (تونس)8

** مدال برنز بختیاری قطعی شد

مرحله نیمه نهایی///

امیرسینا بختیاری 27 - کمال کولوک (ترکیه) 18

** مدال نقره بختیاری قطعی شد

فینال///

امیرسینا بختیاری 20 - محمود کاسکو (ترکیه) 16

** بختیاری بر سکوی قهرمانی ایستاد

وزن پنجم (59- کیلوگرم):

------------------------------

مرحله مقدماتی///

محمد احسان مهاجری 30 – یوسف اولاس دمیرباس (ترکیه) 10

حامد اصغری 35 – محمدطاها دمیر (ترکیه) 2

مرحله یک‌شانزدهم///

محمد احسان مهاجری 17 – کان ارسلان (ترکیه) صفر

حامد اصغری 26 - سمیر ماهاراموف (آذربایجان) 6

مرحله یک‌هشتم///

محمد احسان مهاجری 7 - آنوار علی ئف (ازبکستان) یک

حامد اصغری 13 - اونور مِسه (ترکیه) 5

مرحله یک‌چهارم///

محمد احسان مهاجری 12 - تامرلان تالگاتولی (قزاقستان) 3

** مدال برنز مهاجری قطعی شد

حامد اصغری 46 - یونس آکویون (ترکیه) 7

** مدال برنز اصغری قطعی شد

مرحله نیمه نهایی///

محمد احسان مهاجری 26 - الکساندر دژودژف (بلغارستان) 20

** مدال نقره مهاجری قطعی شد

حامد اصغری 22 - تالها سویکان (ترکیه) 2

** مدال نقره اصغری قطعی شد

فینال///

محمد احسان مهاجری 13 - حامد اصغری 20

** نشان زرین طلا برگردن اصغری

** مهاجری نایب قهرمان شد

وزن ششم (63- کیلوگرم):

------------------------------

مرحله مقدماتی///

عرفان مرادی صفر (استراحت)

علیرضا یعقوب تبار(استراحت)

مرحله یک‌شانزدهم///

عرفان مرادی - مهمت توران (ترکیه) صفر (برنده مرادی)

علیرضا یعقوب تبار 18 – ایسیلیورت (ترکیه) صفر

مرحله یک‌هشتم///

عرفان مرادی 42 - دیمات ژومابک (قزاقستان) 21

علیرضا یعقوب تبار 13 - حمزه فرج (لبنان) 4

مرحله یک‌چهارم///

عرفان مرادی 20 - الهم (اردن) 17

** مدال برنز مرادی قطعی شد

علیرضا یعقوب تبار 12 - محمد خان (آلمان) 13

** یعقوب تبار از دور رقابت ها کنار رفت

مرحله نیمه‌نهایی///

عرفان مرادی 22 - نسیم کاسکو (ترکیه) 23

** مرادی به مدال برنز رسید

وزن هفتم (68- کیلوگرم):

------------------------------

مرحله مقدماتی///

محمدمهدی عمادی 25 – تیموسین ساسمازتین (ترکیه) 5

اشکان زحمتکشان 15 – تریم حجر (نروژ) یک

مرحله یک‌شانزدهم///

محمدمهدی عمادی 18 – ایلامان بالتابایف (قزاقستان) 8

اشکان زحمتکشان 4 – مصطفی ایلماز (ترکیه) 3

مرحله یک‌هشتم///

محمدمهدی عمادی 15 - صالح ستینکایا (ترکیه) 6

اشکان زحمتکشان 19 - علی محمد (آلمان) 8

مرحله یک‌چهارم///

محمدمهدی عمادی 35 - عبدالله پولات (ترکیه) 27

** مدال برنز عمادی قطعی شد

اشکان زحمتکشان 32 - دیلموراد عبدوالیف (قزاقستان) 12

** مدال برنز زحمتکشان قطعی شد

مرحله نیمه نهایی///

محمدمهدی عمادی 8 - ایراسیل بیکبولات (قزاقستان) 6

** مدال نقره عمادی قطعی شد

اشکان زحمتکشان 3 - آنارگیوس سوفاتاسیوس (یونان) صفر

** مدال نقره زحمتکشان قطعی شد

فینال///

محمدمهدی عمادی 2 - اشکان زحمتکشان صفر

** عمادی بر سکوی قهرمانی ایستاد

** زحمتکشان بر سکوی نایب قهرمانی ایستاد

وزن هشتم (73- کیلوگرم):

------------------------------

مرحله یک‌هشتم///

امیرحسین بهرآبادی 2 – بادر آچاب (بلژیک) صفر

مرحله یک‌چهارم///

امیرحسین بهرآبادی 16 - محمد آئولاد (هلند) 7

** برنز بهرآبادی قطعی شد

مرحله نیمه‌نهایی///

امیرحسین بهرآبادی 14 - شینگیس ساندیباف (قزاقستان) 9

** بهرآبادی راهی فینال شد

فینال///

امیرحسین بهرآبادی 33 - بکزات شایدیلدا (قزاقستان)12

** بهرآبادی طلایی شد

وزن نهم (78- کیلوگرم):

------------------------------

مرحله یک‌شانزدهم///

محمد خانی 6 – حمزه تسکین (ترکیه) یک

مرحله یک‌هشتم///

محمدعلی خسروی 14 – ایسماعیل آکسو (ترکیه) صفر

محمد خانی 24 – نیکولاس بونتیوک (یونان) 4

مرحله یک‌چهارم///

محمد خانی 16 - فادیل کادیر دویماز (ترکیه) 5

** مدال برنز خانی قطعی شد

محمدعلی خسروی 19 - مرجن گانیف (قزاقستان) 4

** مدال برنز خسروی قطعی شد

مرحله نیمه نهایی///

محمد خانی 18 - ملیح ایلماز (ترکیه) 13

** مدال نقره خانی قطعی شد

محمدعلی خسروی 20 - میلوس (نروژ) 16

** مدال نقره خسروی قطعی شد

فینال///

محمد خانی صفر - محمدعلی خسروی 12

** خسروی قهرمان شد

** خانی بر سکوی نایب قهرمانی ایستاد

وزن دهم (78+ کیلوگرم):

------------------------------

مرحله یک‌هشتم///

نیما مهرعلی 14 – عیسی سینان (ترکیه) 2

مرحله یک‌چهارم///

نیما مهرعلی 10 – گئورگیوس زیکاس (یونان) 8

** مدال برنز مهرعلی قطعی شد

مرحله نیمه نهایی///

نیما مهرعلی 20- علی عمران پستو (ترکیه) 3

** مدال نقره مهرعلی قطعی شد

فینال///

نیما مهرعلی 12 - علی ایلماز یک

**مهرعلی قهرمان شد

«گروه دختران»

وزن اول (42- کیلوگرم):

------------------------------

مرحله یک‌شانزدهم///

مریم حاج علیزاده 17 – یاگمور ایلدیریم (ترکیه) 6

مبینا کلی‌وند 26 – ایپک الیف (ترکیه) 3

مرحله یک‌هشتم///

مریم حاجی علیزاده 20 – رومیسا نور (ترکیه) صفر

مبینا کلی‌وند 15 – آنیتا فال (اوکراین) صفر

مرحله یک‌چهارم///

مریم حاجی علیزاده 17 - جسیکا دیک (آلمان) 6

** مدال برنز حاجی علیزاده قطعی شد

مبینا کلی‌وند 12 - هادیر عبدالحکیم (آلمان) 4

** مدال برنز کلی وند قطعی شد

مرحله نیمه‌نهایی///

مبینا کلی‌وند 5 - امینه گوگباکان (ترکیه) 13

** کلی وند به مدال برنز رسید

مریم حاجی علیزاده 12 - آذرا کاورس (ترکیه) 5

** مدال نقره حاجی علیزاده قطعی شد

فینال///

مریم حاجی علیزاده 10 - امینه گوگباکان (ترکیه) 11

**حاجی علیزاده به مدال نقره رسید

وزن دوم (44- کیلوگرم):

------------------------------

مرحله یک‌شانزدهم///

مهلا مومن‌زاده 30 – فردان کایاسی (ترکیه) 4

مرحله یک‌هشتم///

مهلا مومن‌زاده 17 - زهرا نور (ترکیه) یک

مرحله یک‌چهارم///

مهلا مومن‌زاده 24 - ایدااِلینا تامیلا (فنلاند) 3

** مدال برنز مومن‌زاده قطعی شد

مرحله نیمه‌نهایی///

مهلا مومن‌زاده 24 - ورا کاچوویتسچ (آلمان) 4

** مدال نقره مومن‌زاده قطعی شد

فینال///

مهلا مومن‌زاده 19 - مینایا آکباروا (آذربایجان) 5

** مومن‌زاده طلایی شد

وزن سوم (46- کیلوگرم):

------------------------------

مرحله یک‌شانزدهم///

غزل سلطانی 11 - آسیه الکیت (ترکیه) یک

زهرا علیزاده 24 – الیف آکینال (ترکیه) صفر

مرحله یک‌هشتم///

غزل سلطانی 21 - الیسا الهلوانی (ایتالیا) 7

زهرا علیزاده 13 - النی لوی (یونان) 2

مرحله یک‌چهارم ///

غزل سلطانی 11 - آسل عثمانوا (قزاقستان) صفر

** مدال برنز سلطانی قطعی شد

زهرا علیزاده 6 - چایما تومی (تونس) 9

** علیزاده از دور رقابت ها کنار رفت

مرحله نیمه‌نهایی///

غزل سلطانی 23 - سهینباز (ترکیه) یک

** مدال نقره سلطانی قطعی شد

فینال///

غزل سلطانی 6 - ایکلیما (ترکیه) یک

** سلطانی قهرمان شد

وزن چهارم (49- کیلوگرم):

------------------------------

مرحله یک‌شانزدهم///

مریم ملکوتی خواه 22 – سیلا ازگی (ترکیه) 2

مرحله یک‌هشتم///

مریم ملکوتی خواه 16 - سِرن سویتورک (ترکیه) 2

مرحله یک‌چهارم///

مریم ملکوتی خواه 8 - الیف ایلگین (ترکیه) 11

**ملکوتی خواه از دور رقابت ها کنار رفت

وزن پنجم (52- کیلوگرم):

------------------------------

مرحله مقدماتی///

نرگس میرنورالهی 16 – بهار آنکان (ترکیه) صفر

مرحله یک‌شانزدهم///

نرگس میرنورالهی 16 – بن آئون (تونس) 2

فاطمه جعفری 23 – هیرا اتسیک (ترکیه) 2

مرحله یک‌‌هشتم///

نرگس میرنورالهی 28 - کانسو اورنلیوگلو (ترکیه) 2

فاطمه جعفری 7 - سوده ایرم (ترکیه) 5

مرحله یک‌چهارم///

نرگس میرنورالهی 21 - حوا نورارسلان (ترکیه) یک

مدال برنز میرنورالهی قطعی شد

فاطمه جعفری 2 - وانسا (آلمان) 8

جعفری از دور رقابت ها کنار رفت

مرحله نیمه‌نهایی///

نرگس میرنورالهی 2 - گولس چولات (ترکیه) صفر

مدال نقره میرنورالهی قطعی شد

فینال///

نرگس میرنورالهی 12 - وانسا (آلمان) 28

میرنورالهی نایب قهرمان شد

601

34 / 24

نظرات

1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.

ایسکاTV

اخبار پر بازدید

آخرین اخبار