سالمندان قشر سازنده دیروز هستند/ بازدید مسئولان بهزیستی از مراکز توانبخشی شهرستان ملارد

دوشنبه 30 بهمن 1396 - 17:14
کد مطلب: 908942
بازدید از مراکز توانبخشی  معلولان

رییس بهزیستی شهرستان ملارد گفت: متاسفانه برخورد بعضی جوامع با سالمندان منصفانه نیست و معمولا به آنها به دیده قشر مصرف کننده ، غیر فعال ، وبیحاصل نگاه می کنند واین در حالی است که باید به این واقعییت توجه داشت که سالمندان قشر سازنده دیروز بوده اند واین حق مسلم آنان است که از تلاش دیروز خود ، امروز بهره مند شوند .

به گزارش ایسکانیوز ، دکتر فائقی ،معاونت مشارکتهای مردمی واشتغال اداره کل بهزیستی استان تهران ،محمد رضا اسدی معاونت توا نبخشی استان تهران ومرتضی قربانی رییس اداره بهزیستی از مراکز توانبخشی سالمندان ، ذهنی واعصاب وروان تحت پوشش بهزیستی شهرستان ملارد بازدید کردند.

در این بازدید مرتضی قربانی گفت : سالمندی دوره ای بسیار حساس از زندگی هرانسان به شمار می آید .دوره ای که فرد پس از سالها فعالیت وتلاش برای رفاه هرچه بیشتر خود وخانواده به آن پامی گذارد.

وی افزود : متاسفانه برخورد بعضی جوامع با سالمندان منصفانه نیست و معمولا به آنها به دیده قشر مصرف کننده ، غیر فعال ، وبیحاصل نگاه می کنند واین در حالی است که باید به این واقعییت توجه داشت که سالمندان قشر سازنده دیروز بوده اند واین حق مسلم آنان است که از تلاش دیروز خود ، امروز بهره مند شوند .

مرتضی قربانی در ادامه گفت :مهم ترین محورهای ارزیابی سازمان بهزیستی از مراکزشامل نقاط قوت ، نقاط ضعف ،پیشنهادها وارزیابی کلی مراکز است.

همچنین در مورد وضعیت تجهیزات وامکانات مراکز وکیفیت خدمات وبرنامه های تخصصی وکیفیت عملکرد پرسنل بحث و بررسی شد.

700

20 / 20

نظرات

1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.

ایسکاTV

اخبار پر بازدید

آخرین اخبار