مرحله اول انتخابی تیم‌های ملی کشتی آزاد برگزار شد

جمعه 31 فروردین 1397 - 19:27
کد مطلب: 933613
کشتی ازاد

نفرات راه یافته به دیدارهای فینال رقابت های انتخابی تیم ملی کشتی آزاد مشخص شدند.

به گزارش ایسکانیوز ، مرحله اول رقابت‌های انتخابی تیم ملی کشتی آزاد برای حضور در بازی‌های آسیایی جاکارتا و رقابت‌های جهانی مجارستان از ساعت 10 صبح امروز در سالن شهدای هفتم تیر تهران آغاز شده و امشب با مشخص شدن نفرات برتر به پایان می‌رسد.

با برگزاری مسابقات نیمه‌نهایی راه یافته به دیدارهای فینال و رده‌بندی مشخص شدند که اسامی آنها به شرح زیر است:

57 کیلوگرم:
نیمه‌نهایی:
نادر حاج آقا نیا (کرمان) – رضا اطری (مازندران)، برنده (4 بر 13)
مهران رضازاده (مازندران)، برنده – فرهاد جلایی (تهران) (5 بر صفر)

فینال: مهران رضازاده - رضا اطری

رده‌بندی: فرهاد جلایی -

نادر حاج آقا نیا -

61 کیلوگرم:
نیمه‌نهایی:
محمد نامجو مطلق (گیلان) – باقر یخکشی (مازندران)، برنده (3 بر 8)
سجاد صالح پور (اصفهان) – ایمان صادقی (مازندران)، برنده (صفر بر 9)

فینال: ایمان صادقی - باقر یخکشی

رده‌بندی: سجاد صالح پور -

محمد نامجو مطلق -

65 کیلوگرم:
نیمه‌نهایی:
یونس امامی (تهران)، برنده – بهنام احسان پور (مازندران) (3 بر صفر)
پیمان بیابانی (تهران)، برنده – مرتضی قیاسی (لرستان) (4 بر 4)

فینال: پیمان بیابانی - یونس امامی

رده‌بندی: مرتضی قیاسی -

بهنام احسان پور -

70 کیلوگرم:
نیمه‌نهایی:
محمدرضا سرگو (البرز) – مهدی یگانه جعفری (مازندران)، برنده (یک بر 3)
میثم نصیری (زنجان)، برنده – محمد یوسفی (مازندران) (7 بر یک)

فینال: مهدی یگانه جعفری - میثم نصیری

رده‌بندی: محمدرضا سرگو - محمد یوسفی

74 کیلوگرم:
نیمه‌نهایی:
مسعود کمروند (مرکزی) – مصطفی حسین خانی (تهران)، برنده (صفر بر 7)
سعید داداش‌پور (تهران)، برنده – محسن عباسی (البرز) (5 بر یک)

فینال: سعید داداش‌پور - مصطفی حسین خانی

رده‌بندی: محسن عباسی - مسعود کمروند

79 کیلوگرم:
نیمه‌نهایی:
علیرضا قاسمی (تهران)، برنده – محمد زارعی (توابع تهران) (5 بر 3)
بهمن تیموری (کرمانشاه) – امید حسن تبار (مازندران)، برنده (5 بر 5)

فینال: امید حسن تبار - علیرضا قاسمی

رده‌بندی: بهمن تیموری -

محمد زارعی -

86 کیلوگرم:
نیمه‌نهایی:
کامران قاسم پور – علیرضا کریمی (همدان)، برنده (7 بر 2 - باخت با ضربه فنی)
حامد عاشق حسینی – احمد بذری (مازندران)، برنده (3 بر 4)

فینال: احمد بذری - علیرضا کریمی

رده‌بندی: حامد عاشق حسینی -
کامران قاسم پور -
92 کیلوگرم:
نیمه‌نهایی:
سینا غلامی (مازندران) – علی ابراهیمی (خراسان رضوی)، برنده (0 بر 7 - ضربه فنی)
محمدجواد ابراهیمی (مازندران)، برنده – رضا بیات (تهران) (6 بر 4)

فینال: محمدجواد ابراهیمی - علی ابراهیمی

رده‌بندی: رضا بیات -

سینا غلامی -

97 کیلوگرم:
نیمه‌نهایی:
حسین رمضانیان (مازندران)، برنده - دانیال شریعتی‌نیا (همدان) (8 بر 2)
اسماعیل نجاتیان (خراسان رضوی)، برنده - علیرضا گودرزی (سیستان و بلوچستان) (3 بر 2)

فینال: اسماعیل نجاتیان - حسین رمضانیان

رده‌بندی: علیرضا گودرزی -

دانیال شریعتی‌نیا
125 کیلوگرم:
نیمه‌نهایی:
امین طاهری (تهران) - جعفر شمس ناتری (گیلان)، برنده (یک بر 4)
پرویز هادی (آذربایجان شرقی)، برنده - یداله محبی (کرمانشاه) (2 بر صفر)

فینال: پرویز هادی - جعفر شمس ناتری

رده‌بندی: یداله محبی -

امین طاهری -

* امروز نسبت به روز گذشته استقبال فوق العاده‌ای از سوی تماشاگران شده است و تقریبا تمام صندلی های سالن پر شده است به طوری که برخی تماشاگران ایستاده مسابقات را تماشا می‌کنند.

از حوادث جالب این مسابقات در نوبت صبح می‌توان به شکست نفرات نامداری همچون سیداحمد محمدی، دارنده مدال‌های نقره و برنز جهان، جمال میرزایی، قهرمان بازی‌های آسیایی، محمد متقی نیا، نفر سوم جوانان جهان و حسین شهبازی، قهرمان جوانان جهان مقابل حریفان اشاره کرد.

همچنین جابر صادق‌زاده پهلوان کشور با نتیجه سنگین 7 بر صفر مغلوب پرویز هادی شد. امین طاهری نیز با نتیجه 14 بر 11 در دیداری جذاب و دیدنی از سد الیاس بختیاری گذشت. امیر محمدی دارنده مدال طلای بازی‌های داخل سالن آسیا با نتیجه 4 بر 4 در حالی‌که تا ثانیه‌های پایانی ۴ بر صفر از حریفش پیش بود مغلوب اسماعیل نجاتیان شد.

نفرات اول، دوم و سوم مشترک این رقابت‌ها، مجوز حضور در مرحله نهایی انتخابی تیم‌های ملی کشتی که دهه آخر اردیبهشت ماه برگزار می‌شود را بدست می‌آورند.

6002

141 / 14

نظرات

1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.

اخبار پر بازدید

آخرین اخبار

آرشیو