تاکید بر حمایت از ساخت داخل در طرح های عملیات تولید پارس جنوبی

چهارشنبه 30 خرداد 1397 - 11:52
کد مطلب: 957278
1

مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس، با تاکید بر نگاه ویژه این شرکت به استفاده از تولیدات داخلی در پروژه های گازی پارس جنوبی، از پیگیری برنامه هایی باهدف مشارکت بیشتر سازندگان و افزایش مستمر حمایت از ساخت داخل در اجرای طرح های مربوط به عملیات تولید خبر داد.

به گزارش گروه اقتصادی ایسکانیوز؛ به نقل از روابط عمومی شرکت نفت وگاز پارس، محمد مشکین فام پس از بازدید میدانی از طرح های احداث نیروگاه سیکل ترکیبی پارس جنوبی ، پروژه ساخت مخازن ذخیره سازی میعانات گازی و جلسه با مجریان و پیمانکاران این دو طرح، در نشستی باهمراهی معاون عملیات و پشتیبانی حضور یافت و با مدیران و سرپرستان بخش عملیات تولید و پشتیبانی دیدار کرد.

دراین جلسه با اشاره به افزایش تدریجی تعداد سکوهای تولیدی پارس جنوبی ، ضرورت بازنگری در ساختار نیروی انسانی و تقویت ارائه خدمات رفاهی به کارکنان بخش فراساحل مورد ارزیابی قرار گرفت.

مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس، افزایش تاسیسات گازی و تولید پایدار گاز را مستلزم برنامه ریزی دقیق و ایجاد ساختار های متناسب با نیروی انسانی عنوان کرد و با تاکید بر خدمات دهی مطلوب به کارکنان گفت: با توجه به اهمیت تولید از میدان مشترک، فضاهای رفاهی و مسکونی و خدمات مورد نیاز کارکنان تقویت خواهد شد.

مشکین فام در این باره با اشاره به تدوین طرح هایی از جمله ایجاد تاسیسات مسکونی در مجاورت سکوهای دریایی، گفت: اجرایی شدن طرح فوق ، موجب بهبود استاندادرهای خدماتی ، توسعه شاخص های کمی و کیفی در عملیات تولید از جمله کاهش بازه زمانی تعمیرات سالیانه، شتاب در عملیات پشتیبانی از سکوهای دریایی ، کاهش توقف در چرخه تولید و تداوم تولید تکلیفی خواهد شد.

مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس، با تاکید بر نگاه ویژه این شرکت به استفاده از تولیدات داخلی در پروژه های گازی پارس جنوبی، از پیگیری برنامه هایی باهدف مشارکت بیشتر سازندگان و افزایش مستمر حمایت از ساخت داخل در اجرای طرح های مربوط به عملیات تولید خبر داد.

در ادامه این جلسه ، ارزیابی میزان پیشرفت تعمیرات اساسی در سال جاری ، لزوم حمایت از ساخت داخل ، قراردادهای درحال اجرای عملیات تولید ، توسعه فضاهای مسکونی در بخش فراساحل و عملیات پشتیبانی سکوهای دریایی تبیین شد.

مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس در ادامه سفر هفتگی به پارس جنوبی باهمراهی مجریان طرح های توسعه پارس جنوبی از ردیف های شیرین سازی و واحد بازیافت گوگرد فاز ١٣ و ٢٢ تا ٢٤ و پالایشگاه فاز ١٤ بازدید کرد.

در بازدید میدانی مشکین فام از پالایشگاه طرح های یاد شده، وضعیت تولید گاز شیرین در دو ردیف شیرین سازی درحال بهره برداری فاز١٣ و ردیف اول درحال تولید فازهای ٢٢ تا٢٤ پارس جنوبی و ردیف های فرایندی باقیمانده این طرح ها توسط تیم کنترل پروژه مورد ارزیابی قرار گرفت.

402

169 / 161

نظرات

1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.

ایسکاTV

اخبار پر بازدید

آخرین اخبار