عنوان روزهای هفته تأمین اجتماعی اعلام شد

دوشنبه 18 تیر 1397 - 23:00
کد مطلب: 960953
سازمان تامین اجتماعی

مدیرکل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی گفت: هفته تامین اجتماعی با عنوان «توسعه تولید ملی؛ ارتقای تامین اجتماعی» از ١٩ لغایت ٢٥ تیرماه با اجرای برنامه‌های مختلف در سراسر کشور برگزار می شود.

به گزارش ایسکانیوز امیرعباس تقی پور گفت: نامگذاری ایام هفته تأمین اجتماعی بر اساس مأموریت‌ها و راهبرد‌های مرتبط با این سازمان انتخاب شده است.

وی افزود: به همین منظور؛ سه شنبه ١٩ تیر روز «تأمین اجتماعی، حامی نیروی کار و کالای ایرانی»، چهارشنبه ٢٠ تیر روز «تامین اجتماعی، پیشرو در توسعه خدمات الکترونیک»، پنجشنبه ٢١ تیر روز «تأمین اجتماعی، تکریم بانوان و خانواده»، جمعه ٢٢ تیر روز «تأمین اجتماعی، سازمانی خدمتگزار و پاسخگو»، شنبه ٢٣ تیر روز «تأمین اجتماعی، اصلاح فرایند‌ها و روانسازی امور»، یکشنبه ٢٤ تیر روز «تامین اجتماعی، حامی کسب و کار‌های نوین» و دوشنبه ٢٥ تیر روز «تأمین اجتماعی، ضامن عدالت اجتماعی» نامگذاری شده اند.

مدیرکل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی با بیان اینکه در ایام هفته تأمین اجتماعی برنامه‌های مختلفی برای معرفی خدمات این سازمان و ارتقای تعامل با شرکای اجتماعی در نظر گرفته شده است، ادامه داد: طی هفته تامین اجتماعی سال جاری، پروژه‌های مختلف درمانی و بیمه‌ای در سراسر کشور افتتاح می‌شوند یا ارتقاء می‌یابند.

تقی پور گفت: حضور در استانها، تقویت تعامل و ارتباط با شرکای اجتماعی از طریق برگزاری نشست‌های هم اندیشی در سراسر کشور، حضور در واحد‌های تولیدی و مراکز صنعتی، اطلاع رسانی گسترده اقدامات و دستاورد‌های سازمان تامین اجتماعی و استفاده از ظرفیت‌های عمومی و رسانه‌ها برای شنیدن نقطه نظرات بیمه شدگان، مستمری بگیران و کارفرمایان، از دیگر برنامه‌های ارتباطی این سازمان در ایام هفته تامین اجتماعی است.

700

20 / 20

نظرات

1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.

اخبار پر بازدید

آخرین اخبار