ثبت نام رانندگان متقاضی سرویس مدرسه از ابتدای مرداد ماه

سه‌شنبه 26 تیر 1397 - 09:55
کد مطلب: 961894
سرویس مدرسه

معاون فنی و بهره برداری سازمان گفت: ثبت نام سرویس مدرسه، امسال در فرآیندی کاملا هوشمند و سیستمی و با نظارت مستقیم سازمان تاکسیرانی شهر تهران و آموزش و پرورش انجام می پذیرد.

به گزارش ایسکانیوز؛ مهدی ابراهیمی معاون فنی و بهره برداری سازمان گفت: در حوزه سرویس مدارس با توجه به ماموریت محول شده به سازمان تاکسیرانی تهران در دستورالعمل اجرایی سرویس مدارس و حمل و نقل دانش آموزی از سوی وزیر محترم کشور و برابر هماهنگی هایی که در کارگروه ماده ۱۸ موضوع حمل و نقل دانش آموزی به عمل آمده، سازمان تاکسیرانی از ۱۵ تیرماه سال جاری ثبت نام از شرکت‌های متقاضی را از طریق دفاتر هماهنگی امور اداری تاکسیرانی آغاز کرده است.

وی افزود: ثبت نام سرویس مدرسه، امسال در فرآیندی کاملا هوشمند و سیستمی و با نظارت مستقیم سازمان تاکسیرانی شهر تهران و آموزش و پرورش انجام می پذیرد.

ابراهیمی ادامه داد: همانگونه که قبلا نیز اطلاع رسانی کرده ایم، پیمانکاران می توانند با مراجعه به دفاتر هماهنگی امور اداری تاکسیرانی و با ارائه مدارک لازم پیش ثبت نام خود را تکمیل کنند.

وی گفت: با گذشت تنها یک هفته از زمان شروع ثبت نام، استقبال مناسبی از سوی پیمانکاران اجرای سرویس مدارس اتفاق افتاده است به شکلی که تا کنون حدود ۱۵۰ شرکت مراحل ثبت نام خود را انجام داده و فهرست شرکت‌های مجاز پس از تایید نهایی به آموزش و پرورش شهر تهران معرفی خواهند شد.

معاون فنی و بهره برداری تاکسیرانی گفت: امسال با توجه به ابلاغ دستورالعمل اجرایی، شرکت های خصوصی که موضوع فعالیت حمل و نقلی دارند نیز میتوانند برای ارائه سرویس مدرسه متقاضی باشند.

وی افزود: پس از ثبت نام و بررسی مدارک و تایید صلاحیت شرکت‌ها، سازمان تاکسیرانی برای شرکت‌های دارای صلاحیت، پروانه فعالیت حمل و نقل دانش آموزی صادر می‌نماید و با معرفی این شرکت‌ها به عنوان شرکت‌های مجاز از این پس قادر به عقد قرارداد با ادارات آموزش و پرورش و مدارس خواهند بود.

ابراهیمی درخصوص فراخوان رانندگان سرویس مدارس نیز گفت: با پایان یافتن مهلت ثبت نام پیمانکاران سرویس مدرسه، فراخوان از تاکسیرانان و رانندگانی که خواهان فعالیت در ارایه سرویس حمل و نقل دانش آموزی هستند، توسط سازمان تاکسیرانی شهر تهران انجام خواهد شد.

وی تصریح کرد: ثبت نام از راننده‌های متقاضی نیز از ابتدای مرداد ماه از طریق دفاتر هماهنگی امور اداری تاکسیرانی و با ارائه مدارک لازم آغاز می شود.

ابراهیمی گفت: درصورتی که رانندگان (اعم از تاکسی و شخصی) برای اولین بار متقاضی دریافت سرویس مدرسه باشند، می‌بایست دوره های آموزشی ۴ ساعته ویژه‌ای را طی نمایند تا مجوز فعالیت و برچسب سرویس مدرسه خود را دریافت کنند.

706

176 / 20

نظرات

1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.

ایسکاTV

اخبار پر بازدید

آخرین اخبار