رستمیان در موافقت با استیضاح وزیر کار:

آقای وزیر ؛ بندپی از محل خرید ویلچر ماشین شاسی بلند خریده است

چهارشنبه 17 مرداد 1397 - 11:03
کد مطلب: 964413
رستمیان

نماینده مردم سلسله و دلفان گفت: اشک‌های وزیر کار در تلویزیون برای کارگران تنها یک شوی تبلیغاتی است.

به گزارش گروه سیاسی ایسکانیوز ، علی رستمیان نماینده مردم سلسله و دلسان در صحن علنی امروز چهارشنبه 17 مرداد ماه در موافقت با استیضاح ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: بنده از سوی کمیسیون اجتماعی چندین استان را با محوریت مسائل حمایتی کمیته امداد و بهزیستی مورد بحث و بررسی قرار دادم.

وی افزود: در استان لرستان مشکلاتی در حوزه بهزیستی وجود داشت و بنده به اسناد و مدارکی رسیدم که آقای بندپی به استان‌های که باید آنها را مورد رسیدگی قرار می‌دادند اعلام کرد که مرا راه ندهند.

رستمیان بیان کرد: توسط یکی از فرستادگان آقای بندپی به من گفته شد که 500 میلیون تومان به شما می‌دهیم تا دهنتان قفل باشد و حرفی از وضعیت استان نزنید و همچنین در ادامه به بنده اعلام کردند که 20 میلیون تومان را به خیریه بدهید و 480 میلیون تومان آن را به اسم خیریه برای خودتان بردارید.

نماینده مردم سلسله و دلفان تاکید کرد: زمانی که به این سر نخ پی بردم به استان لرستان رفتم و خیریه‌هایی که کمک‌های زیادی دریافت کرده بودند را رسیدگی کردم و تمام مسائل را به صورت مکتوب به رئیس مجلس و معاون وزیر اطلاعات گزارش دادم.

وی اظهار کرد: اما بعد مشاهده کردم که آقای بندپی تنها 20 میلیون پول را به خیریه‌ها داده و بقیه را خودش برداشته است و از محل خرید ویلچر و کمک به ایتام ماشین شاسی بلند خریده است. آقا ربیعی شما که اسم کارگر و معلول می‌آید غش می‌کنید و اشک می‌ریزید آیا تنها یک شوی تبلیغاتی را اجرا می‌کنید؟

رستمیان تصریح کرد: شما باید با قضایای آقای بندپی برخورد می‌کردید و حتی شما سرتان به نشانه تاسف تکان دادید و گفتید که این اتفاق‌ها می‌افتد.‌آقای بندپی به شهادت مجمع نمایندگان استان لرستان در دو نوبت در این استان حضور پیدا کرده، یکبار برای سفر کاری و بار دیگر برای همایش مدیران بهزیستی.

نماینده مردم سلسله و دلفان تاکید کرد: این آقا دختران مظلوم بهزیستی را با لباس فاخر در نظر نمی‌گیرد، 17 نفر در یک سیاه‌ چادر در منطقه خوش آب و هوای الشتر مورد پذیرایی شاهانه قرار می‌دهد، آقای وزیر این پول‌ها از کجا می‌آیند که 900 میلیون تومان صرف هزینه همایش و میهمانی شاهانه آقای بندپی می‌شود.

وی گفت: آیا کارگری که براییش اشک می‌ریزید می‌تواند یک قلم از غذاهای سفره رنگین آقای بندپی را بخورد، لذا زمانی که در تلویزیون اشک می‌ریزید تنها یک شوی تبلیغاتی است.

156 / 156

نظرات

1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.

اخبار پر بازدید

آخرین اخبار