همزمان با جشنواره قصه گویی برگزار می شود؛

نشست های علمی و کارگاه های تخصصی ویژه مدیران فرهنگى ،دانشجویان و هنرمندان

جمعه 23 آذر 1397 - 21:13
کد مطلب: 989695
جشنواره قصه گویی

کمیته علمی بیست و یکمین جشنواره بین المللی قصه گویی 2 نشست علمی و 5 کارگاه آموزشی در جشنواره قصه گویی برگزار می کند

به گزارش سرویس فرهنگی ایسکانیوز به نقل از ستاد خبری بیست و یکمین جشنواره بین المللی قصه گویی، مخاطبان این برنامه ها مدیران فرهنگی، دانشجویان، قصه گویان ، معلمان و مربیان هستند .

کارگاه های آموزشی و نشست های تخصصی در این دوره از جشنواره به صورت پنل برگزار می‌شود و افراد بنام و چهره های شناخته شده، برگزاری این پنل ها را عهده دار خواهند بود.

نشست " عصر ارتباط،تبادل فرهنگی و حیات قصه ها "

این نشست روز سه شنبه 27 آذر ماه ساعت 16:00 تا 19:00 توسط دکتر مرجان فولادوند، نویسنده و پژوهشگر و دکتر محمود گلزاری، عضو هیات علمی دانشگاه علامه طباطبایی و دکتر شهرام گیل آبادی عضو هیات علمی دانشگاه صداوسیما، برگزار می شود،علاقمندان برای ثبت نام می توانند به evnd.co/8YLR1 مراجعه کنند.

نشست "قصه گویی،مهارت زندگی،اجتماعی شدن"

روز چهارشنبه 28 آذر ماه از ساعت 16:00 تا 19:00توسط دکتر مصطفی مهرآیین عضو هیات علمی مرکز تحقیقات سیاست علمی، دکتر حسن ذوالفقاری عضور هیات علمی دانشگاه تربیت مدرس، دکتر فهیمه حسین زاده جامعه شناس و دکتر محمدجواد قنواتی مدیر بخش فولکلور و ویراستار علمی دانشنامه فرهنگ مردم برگزار می شود، علاقمندان برای ثبت نام می نوانند به evnd.co/KRJVq مراجعه کنند.

کارگاه "قصه های مدرن،نیاز کودکان روز "

دو شنبه 26 آذرماه از ساعت 16-14، توسط آلیسا دونجو بانگ قصه گوی حرفه ای از کشور کره برگزار می شود و علاقمندان برای ثبت نام می توانند به evnd.co/E2bVo مراجعه کنند.

کارگاه " قصه گویی تعاملى"

روز دو شنبه 26 آذرماه از ساعت 16 تا 18 توسط مصطفی رحماندوست شاعر،نویسنده و مترجم برگزار می شود علاقمندان به ثبت نام می توانند به evnd.co/Xpdto مراجعه کنند.

کارگاه " چگونه قصه گویى اثربخش باشیم "

روز سه شنبه 27 آذر ماه ساعت 14 تا 16 توسط کاسپر سورنسن، قصه گوی حرفه ای از کپنهاگن برگزار می شود و علاقمندان برای ثبت نام می توانند به evnd.co/IwRpx مراجعه کنند.

کارگاه " قصه گویی با روش های جدید و رویکردهای نو"

روز چهارشنبه 28 آذر ماه از ساعت 10 تا 12 توسط پوپک عظیم پور، عضو هیات علمی دانشکده هنرهای نمایشی و موسیقی دانشگاه تهران برگزار می شود علافمندان به ثبت نام می توانند به evnd.co/dKuQO مراجعه کنند.

کارگاه "خلق قصه ها در تعاملات بین المللی "

روز چهارشنبه 28 آذر ماه از ساعت 14 تا 16 توسط کی ران شاه قصه گوی حرفه ای از کشوراسترالیا برگزار می شود علاقمندان به ثبت نام می توانند به evnd.co/Boy06 مراجعه کنند.

مکان برگزاری کارگاههای تخصصی در محل کلاس های علمی کاربردی کانون و نشست‌های تخصصی در محل کاخ جشنواره واقع در خیابان حجاب ، کانون پرورش فکرى کودکان و نوجوانان برگزار مى شود.

همچنین کارگاه هاى آموزش مهارتهاى قصه گویى ویژه پدران و مادران در تمامى ایام جشنواره صبح و بعد از ظهر برگزار خواهد شدو

156 / 156

نظرات

1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.

ایسکاTV

اخبار پر بازدید

آخرین اخبار