هواوی Mate 20 Proهنرمند درونتان را بیدار می‌کند

پنج‌شنبه 18 بهمن 1397 - 12:39
کد مطلب: 995645
هواوی

عکاسی به صورت پیوسته هنرمند را آموزش می‌دهد و تماشاگر را شگفت‌زدهمی‌کند؛ از بیرون کشیدن نکته‌ای هنری در صحنه‌های عادی تا یادگرفتن اینکه چگونه بهترین ثبت را از یک صحنه داشته باشید.

به گزارش گروه اقتصادی ایسکانیوز؛ با این حال، هزینه رفتن بهدوره‌های آموزشی و خریدیک دوربینحرفه‌ایسنگین است. برای همین گوشیHUAWEI Mate 20 Proبا هزینه‌ای بسیار پایین‌تر، می‌تواند به شما در این زمینه کمک کند. بنابراین اگرمی‌خواهید هنرمند درونتان را بیدار کنید، وقتش رسیده!

عکس‌هایی با نمای خیلی باز بگیرید

احتمالا شما هم چیزهایی درباره لنزهایی با زاویه بسیار باز شنیده‌اید. این لنز شما را قادر می‌سازدتا عکس‌هایبازتر (وایدتر) را بدون نیاز به حذف چیزی ثبت کنید. سعی کنیدبا HUAWEI Mate 20 Pro در پایینیک آسمان خراش بایستید و کل آن را در قاب عکستان جای بدهید. اینعکس به طور کامل عکسی هنری و حرفه‌ای محسوب می‌شود. همینقاب به صورت افقی در مورد منظره‌هایوسیع مانند دشت‌های پر از گل یامنظره یک کوه عظیم نیز صادق است. بنابراین زوایای مختلف را امتحان کنید و عکس بگیرید تادیدگاهتان نسبت به این نوع عکاسی کامل‌تر شود.

با عکاسی ماکرو در جزییات ماجراجویی کنید

چیزهای زیادی در اطراف ما وجود دارد که منتظر هستند ما آن‌ها را کشف کنیم. چشم غیرمسلح مانمی‌تواند جزئیات کوچک رویاجسام را ثبت کند، به همین دلیل است که عکاسی ماکرو (Macrophotography)سبکی عالی برایرازگشایی از زیبایی‌های پنهان است. با HUAWEI Mate 20 Pro، برایعکاسی ماکرو از اجسام متحرکیابی‌جان به فاصله 2.5 سانتی‌متری سوژه بروید و تصویر آن‌ها را ثبت کنید. حشرات،پارچه‌ها، گیاهانو هر چیز دیگری که جزییات نادیده زیادی دارند، می‌تواندسوژه‌ی این سبک عکاسی باشد که البته باعکس‌هایشفاف، جالب و بسیارمنحصربه‌فردشما زیباتر هم خواهند شد.

سوژه خود را برجسته کنید

Master AIاحتمالا یکی از قوی‌ترینویژگی‌هایی است که تا کنون در یک دوربینراه پیدا کرده است. با استفاده از هوش مصنوعی،دوربین HUAWEI Mate 20 Pro این تواناییرا دارد که تشخیص دهد شما در حال تلاش برایگرفتن عکس از چه چیزی هستید تارنگ‌ها را مطابق با آن تنظیم کند. این گزینه را در زمینههای مختلف مانند غذا، مناظر و حتی حیواناتامتحان کنیدتا توانایی تشخیصآن را در رده‌هایمختلف متوجه شوید. شما با این دوربین می‌توانیدعکس‌هاییحرفه‌ایکه نیازی به هیچویرایشی ندارند، بگیرید و عکاسی را بدون هیچ زحمتی تجربه کنید.

حالا آسان‌تر از همیشه می‌توانیدبه آن وجه هنرمندتان شانس بدهید؛ چراکه ابزار مناسب اکنون موجود و در دسترس است. همه چیزی که شما باید انجام بدهید این است که تجربه کنید و سبک خود را توسعه بدهید.

انتهای پیام/

308 / 161

نظرات

1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.

ایسکاTV

اخبار پر بازدید

آخرین اخبار